6

@MarioVeB!, Auba w końcówce pobytu w Barcelonie dawał klubowi tyle samo co i Lewy, jak nie mniej. Super zawodnik, jest za kim tęsknić

4

@DLFCB, wszyscy Ci na górze mogą się pieprzyć wprowadzając chore przepisy, które jedyne na co mają wpływ to to żeby ludziom utrudnić życie, zabrać kasę i inne dobra :)

U nas będą wprowadzać podatki od importowanych aut, im starsze i gorsze EURO tym więcej zapłacimy. Jakby ludzie z własnej woli nie chcieli pójść do salonu kupić nowej fury XD

4

@gumaz, „nie, nie jestem tym o kim myślisz” XD gość, który ma konto od dwóch dni, wie o kogo pytasz XD

1

@BabyGang, ja nie wiem czy jesteś poważny czy tylko sobie żarty robisz, ale jesteś tu drugi dzień i kręcisz bekę z @VegetaPolska, a walisz tyle komentarzy jakbyś był tu z pół roku :D

Chcesz mi powiedzieć, że masz konto od dwóch dni i wiesz doskonale z kogo tutaj ludzie sobie żartują czasem? Czy przegladales La Ramble 10 lat, ale dopiero teraz zdecydowałeś sie założyć konto?

2

@BabyGang, matkę, babkę, ojca, siostrę i brata oszukasz, ale mnie nie oszukasz

1

@BabyGang kim jesteś i jakie było Twoje wcześniejsze wcielenie?

5

@ShawnC, no nie żartuj, że niewyraźnie Ci się czyta kiedy ktoś da znak interpunkcyjny zaraz po literce :D Nienawidzę jak ktoś stawia spacje przed znakiem zapytania, wykrzyknikiem czy przecinkiem. Okropnie to wygląda.

A Wy co o tym sądzicie ?

3

@Ptasior, no jeszcze kilku Hiszpanów obok i dla Lewego braknie chociaż jednego dnia w tygodniu

1

@lucas/catalan, coś taniutko, zainwestuj w coś lepszego

24

@pioz123, okropna jest pod tym względem :D Ona chyba sukces Roberta potrafiłaby sobie przypisywać (o ile już tego nie zrobiła)

2

@Dankho94isback, hmmm, zastanówmy się

0

@PIWOSZ89, gaz i benzyna normalna rodzina, pozdro

1

@PIWOSZ89, a co Ty jesteś tak negatywnie nastawiony do tych kobiet?

0

@PIWOSZ89, wolisz tępych facetów?

1

@PIWOSZ89, jesteś zainteresowany mężczyznami z farmy?

1

@HighestInTheRoom, dokładnie, tak to będzie wyglądało. Można zaryzykować, ale żeby przypadkiem na lodzie nie został. Trzeba być pewnym czegoś takiego kiedy już się podejmuje taki krok

2

@cinero1996, rzucić robotą i iść do tamtej firmy


Jeśli masz pewną robotę i na pewno mają dla Ciebie prace to możesz po prostu porzucić prace. Tylko trzeba się liczyć z tym, że mogą Ci to wpisać do świadectwa pracy

1

@JimMorrisonFCB, to Ty się chyba zatrzymałeś na 2017 roku

0

@Witekk10, my cierpimy nieprzerwalnie od chyba 8 lat

0

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Po tym co wczoraj zaprezentowała ekipa Xaviego nie mamy powodów żeby w nich nie wierzyć.

Vamos Barca, jazda ekipo Xaviego

51

@MarioVeB!, a Ty jesteś legendą La Rambli i do Ciebie mówią jeszcze gorzej. To nic nie znaczy

1

@Janas11224, zwłaszcza, że teraz jest głaskanie po głowach, poklepywanie po plecach, a ta drużyna gra coraz gorzej :D

2

@ranger3120, żeby opisać to co myśle o tych ludziach musiałbym się wystawić na bana

0

@barpol11, jak chcesz żeby działał płynnie i wytrzymał kilka lat to tylko iPhone

2

@Firestone, uważaj, bo on mi już kiedyś groził, że mnie pobije.

Niebezpieczny obiekt

1

Boże miej w opiece FC Barcelonę i jej kibiców

0

@tbas, Franek miał dobre odczucia

3

@Coutinho007, kto wie co tam Xavi wyprawiał jak był młodszy

0

@Herato, moim zdaniem nie mogłeś być trzeźwy pisząc ten komentarz

10

@Coutinho007, może syn?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?