FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MarioVeB!, Auba w końcówce pobytu w Barcelonie dawał klubowi tyle samo co i Lewy, jak nie mniej. Super zawodnik, jest za kim tęsknić
4
@DLFCB, wszyscy Ci na górze mogą się pieprzyć wprowadzając chore przepisy, które jedyne na co mają wpływ to to żeby ludziom utrudnić życie, zabrać kasę i inne dobra :)
U nas będą wprowadzać podatki od importowanych aut, im starsze i gorsze EURO tym więcej zapłacimy. Jakby ludzie z własnej woli nie chcieli pójść do salonu kupić nowej fury XD
4
@gumaz, „nie, nie jestem tym o kim myślisz” XD gość, który ma konto od dwóch dni, wie o kogo pytasz XD
1
@BabyGang, ja nie wiem czy jesteś poważny czy tylko sobie żarty robisz, ale jesteś tu drugi dzień i kręcisz bekę z @VegetaPolska, a walisz tyle komentarzy jakbyś był tu z pół roku :D
Chcesz mi powiedzieć, że masz konto od dwóch dni i wiesz doskonale z kogo tutaj ludzie sobie żartują czasem? Czy przegladales La Ramble 10 lat, ale dopiero teraz zdecydowałeś sie założyć konto?
2
@BabyGang, matkę, babkę, ojca, siostrę i brata oszukasz, ale mnie nie oszukasz
1
@BabyGang kim jesteś i jakie było Twoje wcześniejsze wcielenie?
5
@ShawnC, no nie żartuj, że niewyraźnie Ci się czyta kiedy ktoś da znak interpunkcyjny zaraz po literce :D Nienawidzę jak ktoś stawia spacje przed znakiem zapytania, wykrzyknikiem czy przecinkiem. Okropnie to wygląda.
A Wy co o tym sądzicie ?
3
@Ptasior, no jeszcze kilku Hiszpanów obok i dla Lewego braknie chociaż jednego dnia w tygodniu
1
@lucas/catalan, coś taniutko, zainwestuj w coś lepszego
24
@pioz123, okropna jest pod tym względem :D Ona chyba sukces Roberta potrafiłaby sobie przypisywać (o ile już tego nie zrobiła)
2
@Dankho94isback, hmmm, zastanówmy się
0
@PIWOSZ89, gaz i benzyna normalna rodzina, pozdro
1
@PIWOSZ89, a co Ty jesteś tak negatywnie nastawiony do tych kobiet?
0
@PIWOSZ89, wolisz tępych facetów?
1
@PIWOSZ89, jesteś zainteresowany mężczyznami z farmy?
1
@HighestInTheRoom, dokładnie, tak to będzie wyglądało. Można zaryzykować, ale żeby przypadkiem na lodzie nie został. Trzeba być pewnym czegoś takiego kiedy już się podejmuje taki krok
2
@cinero1996, rzucić robotą i iść do tamtej firmy
Jeśli masz pewną robotę i na pewno mają dla Ciebie prace to możesz po prostu porzucić prace. Tylko trzeba się liczyć z tym, że mogą Ci to wpisać do świadectwa pracy
1
@JimMorrisonFCB, to Ty się chyba zatrzymałeś na 2017 roku
0
@Witekk10, my cierpimy nieprzerwalnie od chyba 8 lat
0
Na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Po tym co wczoraj zaprezentowała ekipa Xaviego nie mamy powodów żeby w nich nie wierzyć.
Vamos Barca, jazda ekipo Xaviego
51
@MarioVeB!, a Ty jesteś legendą La Rambli i do Ciebie mówią jeszcze gorzej. To nic nie znaczy
1
@Janas11224, zwłaszcza, że teraz jest głaskanie po głowach, poklepywanie po plecach, a ta drużyna gra coraz gorzej :D
2
@ranger3120, żeby opisać to co myśle o tych ludziach musiałbym się wystawić na bana
0
@barpol11, jak chcesz żeby działał płynnie i wytrzymał kilka lat to tylko iPhone
2
@Firestone, uważaj, bo on mi już kiedyś groził, że mnie pobije.
Niebezpieczny obiekt
1
Boże miej w opiece FC Barcelonę i jej kibiców
0
@tbas, Franek miał dobre odczucia
3
@Coutinho007, kto wie co tam Xavi wyprawiał jak był młodszy
0
@Herato, moim zdaniem nie mogłeś być trzeźwy pisząc ten komentarz
10
@Coutinho007, może syn?