0

0

@agaFCB, słyszysz @VegetaPolska? Może gdybys był choć odrobine stały w uczuciach to @agaFCB i Tobie dałaby szanse

0

@agaFCB, niezła wariatka jesteś, chyba serio musisz go kochać

1

@MesQueUnClub96, no żebyś potem nie był zmęczony w przedszkolu.

@agaFCB Ty tez nie śpisz?

1

@MesQueUnClub96, Ty nie powinieneś spać?

4

Komentarz usunięty

1

@Luciano99, och jeszcze trochę się poużalam

0

@Barti_Blaugrana, jedyne co Ty możesz wygrać to kolejny dzień z La Ramblą na swoim kolejnym koncie

1

@NeroTFP1, Twojego absolutnie, a ten niżej jest znany z tego, że na jednym koncie wytrzymuje kilka dni, wiec różne rzeczy mu do głowy przychodzą

0

@Barti_Blaugrana, bo uważam, że nie ma tu o czym dyskutować. To, że nie wygrał LM kiedy nie było Iniesty czy Xaviego nic nie oznacza, bo po ich odejściu ciągnął te drużynę za uszy i jeśli nie wygrał tej LM to tylko i wyłącznie dzięki kolegom z zespołu, którzy pieprzyli na potęgę sytuacje, które wypracował. Jeśli miałeś okazje oglądać drużynę z Busquetsem, Xavim, Iniestą i Messim to wiesz doskonale jak ta ekipa grała, a jeśli widziałeś te ekipę kiedy już nie było dwóch z trzech wspaniałych pomocników to powinieneś zdawać sobie sprawę, że Leo przejął ich obowiązki i to głównie on wtedy kreował grę. Jedynym Twoim argumentem jest LM, mulciaku

1

@NeroTFP1, Ty mi tutaj nie cwaniakuj, MŚ wygrał bez nich

Dyskusja zamknięta

@Barti_Blaugrana, a Ty się również nie odzywaj, bo zaskakująco długo sobie radzisz na swoim kolejnym koncie

4

Pamiętajcie, że Messi bez Iniesty i Xaviego to sobie nie poradzi

2

@pioz123, ja się w tańcu nie pie**dole.

Dodam jeszcze, że jeśli jakakolwiek kobieta nie odpowie normalnie przy próbie zaczęcia rozmowy, jakiekolwiek to albo rzeczywiście nie jest zainteresowana, bo kogoś innego kocha albo nie jest tego warta. Tylko jakieś księżniczki czekają na teksty z kosmosu, które mają je zwalić z nóg

2

@pioz123, dokładnie, ja np. kiedyś napisałem do jednej kobiety (nie było możliwości się spotkać, trochę kilometrów nas dzieliło, ale poznaliśmy się przez wspólnych znajomych, a nie Tinder czy coś tam) i napisałem do niej tak:

Ja: Dobry wieczór, witam koleżankę!

Na co ona mi odpowiedziała:

Ona: Jaką koleżankę?

A teraz jesteśmy narzeczeństwem i będziemy planować ślub. To tylko drugi człowiek, zwykła rozmowa. Nie wiem skąd się bierze to, że trzeba jakoś specjalnie zagadać. Idziesz i pokazujesz siebie takiego jakim jesteś, a nie.

1

@PatrychoO, jak się obserwuje to z boku to można dojść do wniosku, że ten tryb jest żałosny, podobnie jak cała gra

0

@draxidox, współżyć, ale w czystości. Przecież to o czym ona mówi wcale nie musi być brudne jeśli dwie osoby dbają o higienę

17

@Rewolucja123, ja tu tylko dla komentarzy

0

@Barti_Blaugrana, ja każdego dnia żałuje, że Twoje kolejne konto się tu tez utrzymuje tak dlugo

0

@Tartar, no ja pytam o konkretną odpowiedz co ma zrobić, a Ty mi walisz jakimiś ogółami

2

@Tartar, a co według Ciebie powinien w tej sytuacji zrobić? Iść i każdemu związać ręce?

1

@Pedri16Future, och jakie biedne zmęczone te kobiety, to pewnie z zimna

2

@PatrychoO, XD hehe

5

@Azi, nic sobie nie zepsuł. Co miał powiedzieć? Jak inaczej miał zareagować?

1

@fcbarcafan19, jutro chyba sobie to puszcze jak znowu będę tak siedział

2

@Rewolucja123, tylko, że Pepowi porażki zdarzają się trochę rzadziej niż Xaviemu

1

@Janas11224, chyba w miarę przyzwoita cena jeśli nie jest jakiś dojechany

2

@takisobiektos, ilość procentów na browarze

8

@Janas11224, za biurko to chyba @Transu96 chcial się zamienic

Za ile wystawiłeś i co za wersja?

2

@Kitek1640, tragedii nie było, ale zawsze mogłoby być lepiej.

A Tobie piękny kawalerze?

Mi za to każdy dzień zaczyna się tak

https://www.instagram.com/reel/C2AAvnqsTnI/?igsh=bGU2bTM5eHphcTU3

3

@VegetaPolska, Ty nie powinieneś się z niego śmiać po swoich komentarzach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?