0

@Tom0VeB, użalanie się nad samym sobą w internecie nie jest powodem do gratulacji ;)

1

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

@MesQueUnClub96, tak, myślę, że do wielu rzeczy jesteś w stanie

0

@tomek8756, to jego wina, potwierdzam

4

@MesQueUnClub96, przecież Ty celowo to wypisujesz żeby prowokować innych, a potem zgłaszać co popadnie

1

@MesQueUnClub96, moim zdaniem to Twoja wina

1

@mekston, oby nie

1

@parpe, zdecydowanie tak. Dużo lepszy wybór niż Xavi

7

@LM10GOAT, tak. Z nieoficjalnych informacji wynika, że sam Klopp ma dosyć Xaviego i chce go zmienić

0

@Barca_Big_Moment, specjalista to Ty widzę jesteś nie z tej ziemi XD

1

@MesQueUnClub96 musisz chyba mocniej trzymać kciuki

1

@Rust_Cohle, jak masz zły humor to idź popatrzeć na syna

1

@Rust_Cohle, jesteś w stanie to regularnie czytać? Bo ja odpadłem po tym jak mi jedna osoba napisała, że jej barwy są biało-niebieskie xd

3

@Rust_Cohle, Boże czy Ty to widzisz

4

@TR3YWAY, Barcelona to na ten moment jedynie może obserwować, bo na koncie pustki

2

@Pawlak1992, akurat ten Pan wyżej ma ogromną łatwość do obrażania innych ludzi, nawet tych, którzy sporo osiągnęli w życiu

2

@q1, no możesz odmówić, lekarz Cię nie zmusi do pójścia na L4, jeśli normalny lekarz to również zrozumie, nie chcesz długiego zwolnienia i jakoś Ci pomoże.

Nie wiem tylko jak z psychiatrą

0

@VegetaPolska, to nie myśl

2

@mekston, a to nie Ty jesteś osobą, która jako ostatnia powinna w takich tematach zabierać głos? Czy Cię z kimś pomyliłem? Mowie i tych okopach

0

@JohnnySilverhand, wyluzuj, tylko sobie zażartowałem

5

@JohnnySilverhand, konto trzy dni i pytanie o to ile płacimy za wodę, La Rambla mnie nie przestanie zaskakiwać

3

@Danny Gaucho, heh, jak Ty mi słodzisz

7

@Danny Gaucho, może tutaj wystartował jakiś plebiscyt na to kto zrobi z siebie większą pipkę?

@Kessie, gorzej jeśli byłoby o to łatwiej niż o to zagadanie ;p

14

@Rewolucja123, możecie sobie z @VegetaPolska podać ręce, a kto wie czy nie coś więcej

5

@Muevertigo, chyba tym, że jest na twarzy

2

@Arden, tatuaże na polikach? Co sobie wytatuował?

2

@Pawlak1992, on na każde Twoje pytanie odpisuje Ci to samo XD

0

Komentarz usunięty

0

@Lionel_Messi10, aktualnie w lidze mają 8 punktów przewagi, a od tego sezonu z tego co kojarzę trenuje ich Lucho. Jeśli osiągnie z nimi dobry wynik w lidze i LM to odszczekasz czy schowasz głowę w piasek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?