FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tom0VeB, użalanie się nad samym sobą w internecie nie jest powodem do gratulacji ;)
1
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
1
@MesQueUnClub96, tak, myślę, że do wielu rzeczy jesteś w stanie
0
@tomek8756, to jego wina, potwierdzam
4
@MesQueUnClub96, przecież Ty celowo to wypisujesz żeby prowokować innych, a potem zgłaszać co popadnie
1
@MesQueUnClub96, moim zdaniem to Twoja wina
1
@mekston, oby nie
1
@parpe, zdecydowanie tak. Dużo lepszy wybór niż Xavi
7
@LM10GOAT, tak. Z nieoficjalnych informacji wynika, że sam Klopp ma dosyć Xaviego i chce go zmienić
0
@Barca_Big_Moment, specjalista to Ty widzę jesteś nie z tej ziemi XD
1
@MesQueUnClub96 musisz chyba mocniej trzymać kciuki
1
@Rust_Cohle, jak masz zły humor to idź popatrzeć na syna
1
@Rust_Cohle, jesteś w stanie to regularnie czytać? Bo ja odpadłem po tym jak mi jedna osoba napisała, że jej barwy są biało-niebieskie xd
3
@Rust_Cohle, Boże czy Ty to widzisz
4
@TR3YWAY, Barcelona to na ten moment jedynie może obserwować, bo na koncie pustki
2
@Pawlak1992, akurat ten Pan wyżej ma ogromną łatwość do obrażania innych ludzi, nawet tych, którzy sporo osiągnęli w życiu
2
@q1, no możesz odmówić, lekarz Cię nie zmusi do pójścia na L4, jeśli normalny lekarz to również zrozumie, nie chcesz długiego zwolnienia i jakoś Ci pomoże.
Nie wiem tylko jak z psychiatrą
0
@VegetaPolska, to nie myśl
2
@mekston, a to nie Ty jesteś osobą, która jako ostatnia powinna w takich tematach zabierać głos? Czy Cię z kimś pomyliłem? Mowie i tych okopach
0
@JohnnySilverhand, wyluzuj, tylko sobie zażartowałem
5
@JohnnySilverhand, konto trzy dni i pytanie o to ile płacimy za wodę, La Rambla mnie nie przestanie zaskakiwać
3
@Danny Gaucho, heh, jak Ty mi słodzisz
7
@Danny Gaucho, może tutaj wystartował jakiś plebiscyt na to kto zrobi z siebie większą pipkę?
@Kessie, gorzej jeśli byłoby o to łatwiej niż o to zagadanie ;p
14
@Rewolucja123, możecie sobie z @VegetaPolska podać ręce, a kto wie czy nie coś więcej
5
@Muevertigo, chyba tym, że jest na twarzy
2
@Arden, tatuaże na polikach? Co sobie wytatuował?
2
@Pawlak1992, on na każde Twoje pytanie odpisuje Ci to samo XD
0
Komentarz usunięty
0
@Lionel_Messi10, aktualnie w lidze mają 8 punktów przewagi, a od tego sezonu z tego co kojarzę trenuje ich Lucho. Jeśli osiągnie z nimi dobry wynik w lidze i LM to odszczekasz czy schowasz głowę w piasek?