FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@creativeopinion, może za dużo wypiła i dlatego łapała innego faceta za siura? Mając męża i dzieci? Czytasz co piszesz?
3
@LM10GOAT, nie.
0
@Tollusiek, co za branża, że nocka zdalnie?
0
@Tollusiek, nocka? :D
0
@mekston, z Iniesty to on ma chyba tylko fryzurę
3
@Luciano99, zanim zacznie myśleć o wypłacie to niech się zajmie robotą. Najpierw robota, potem wypłata. To nie działa inaczej.
@Kessie staraj się to może chociaż Ciebie z tych wszystkich chłopaków z Wulkanizacji coś będzie, bo reszta to szkoda gadać
6
@Luciano99, jaki wielki nos, on chyba te koła pompuje tym nochalem
2
@Arden, niezłe jaja
1
@mrboom, wyłącz i włącz. Jeśli to nie pomoże to twardy reset
1
@NeroTFP1, moim zdaniem niektórzy jak już nie wiedzą czym zabłysnąć to błyszczą głupotą żeby się wyróżniać. Ten Pan jest właśnie z takiego grona
1
@Kessie, @Danny Gaucho dlaczego masz jedną nogę dłuższą?
4
@Kengo, do tego, że za chwilę będą jęczeć jak to im źle
1
@BulaKG, możliwe Bulko, jednak jeśli ktoś zaliczał takie sytuacje w życiu to nie ma się czym chwalić
2
@kuz, no nigdy nie miałem sytuacji żebym po alkoholu wyrżnął na glebę, na ryj
0
@FcPortoFan1999, myszką mówisz? :)
0
@FcPortoFan1999, coś ja Ci nie ufam gogusiu
2
@FcPortoFan1999, miałeś oglądać Ekstraklasę. Jak możesz pogodzić oglądanie wspaniałej Ekstraklasy z słuchaniem jakiegoś typa?
2
@NeroTFP1, wszystkiego dobrego, dużo zdrowia
0
@FcPortoFan1999, co Ty opowiadasz
2
@tbas, już dawno mówiłem, że to masochista
2
@Ambasador, jesteś dzisiaj na trybunach?
0
@FCBparasiempre, chyba oznaczyłeś kogoś kogo nie powinieneś
0
@aspr1me, API pewnie, też nad tym kiedyś myślałem
0
@P33ck, jadę z Xavim jak z taczką gnoju.
0
@Douglas, -2 Getafe, -2 Mallorca, -2 Granada, -3 Real Madryt, -2 Vallecano, -3 Girona, -2 Valencia, -3 Villarreal, -2 Granada.
Obrzydliwe wyniki.
1
@Sulimo, wyrobi się
0
@Kengo, Yamal w tym wieku będzie miał Złotą Piłkę. Wiek to żadna przeszkoda.
2
Xavi po tym co prezentuje w Barcelonie powinien sam zapłacić za nowego trenera.
0
@tristan87, czyli kłamie.
0
Czy Xavi naprawdę wierzy, że liga nie jest przegrana??