1

@creativeopinion, może za dużo wypiła i dlatego łapała innego faceta za siura? Mając męża i dzieci? Czytasz co piszesz?

3

@LM10GOAT, nie.

0

@Tollusiek, co za branża, że nocka zdalnie?

0

@Tollusiek, nocka? :D

0

@mekston, z Iniesty to on ma chyba tylko fryzurę

3

@Luciano99, zanim zacznie myśleć o wypłacie to niech się zajmie robotą. Najpierw robota, potem wypłata. To nie działa inaczej.

@Kessie staraj się to może chociaż Ciebie z tych wszystkich chłopaków z Wulkanizacji coś będzie, bo reszta to szkoda gadać

6

@Luciano99, jaki wielki nos, on chyba te koła pompuje tym nochalem

2

@Arden, niezłe jaja

1

@mrboom, wyłącz i włącz. Jeśli to nie pomoże to twardy reset

1

@NeroTFP1, moim zdaniem niektórzy jak już nie wiedzą czym zabłysnąć to błyszczą głupotą żeby się wyróżniać. Ten Pan jest właśnie z takiego grona

1

@Kessie, @Danny Gaucho dlaczego masz jedną nogę dłuższą?

4

@Kengo, do tego, że za chwilę będą jęczeć jak to im źle

1

@BulaKG, możliwe Bulko, jednak jeśli ktoś zaliczał takie sytuacje w życiu to nie ma się czym chwalić

2

@kuz, no nigdy nie miałem sytuacji żebym po alkoholu wyrżnął na glebę, na ryj

0

@FcPortoFan1999, myszką mówisz? :)

0

@FcPortoFan1999, coś ja Ci nie ufam gogusiu

2

@FcPortoFan1999, miałeś oglądać Ekstraklasę. Jak możesz pogodzić oglądanie wspaniałej Ekstraklasy z słuchaniem jakiegoś typa?

2

@NeroTFP1, wszystkiego dobrego, dużo zdrowia

0

@FcPortoFan1999, co Ty opowiadasz

2

@tbas, już dawno mówiłem, że to masochista

2

@Ambasador, jesteś dzisiaj na trybunach?

0

@FCBparasiempre, chyba oznaczyłeś kogoś kogo nie powinieneś

0

@aspr1me, API pewnie, też nad tym kiedyś myślałem

0

@P33ck, jadę z Xavim jak z taczką gnoju.

0

@Douglas, -2 Getafe, -2 Mallorca, -2 Granada, -3 Real Madryt, -2 Vallecano, -3 Girona, -2 Valencia, -3 Villarreal, -2 Granada.

Obrzydliwe wyniki.

1

@Sulimo, wyrobi się

0

@Kengo, Yamal w tym wieku będzie miał Złotą Piłkę. Wiek to żadna przeszkoda.

2

Xavi po tym co prezentuje w Barcelonie powinien sam zapłacić za nowego trenera.

0

@tristan87, czyli kłamie.

0

Czy Xavi naprawdę wierzy, że liga nie jest przegrana??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?