1

@Culer9002, pewnie dlatego, że płaczę jak widzi grę Porto

0

@FcPortoFan1999 to Twoje Porto cos gra?

0

Te środowe mecze muszą być chyba bardzo interesujące

0

@barcanawieki, chłopie niezły odlot

0

@Safrani, wiadomo gdzie nieruchomości będą tanieć

9

@Pawel13sz, i 10 dźwigni

1

@MOLESTA, może mu bebech przeszkadza żeby zapiąć

1

@prokofiew, ale przecież Romero to wyrocznia

2

Ten Drewniak? Niemożliwe

0

Ależ dziś Napoli dostanie lanie, aż im współczuję

2

@Bartula, jak jest nieme to po co je pisać. Tylko komentatorzy się mylą

2

@Danny Gaucho, i to chyba odpowiedni poziom dla niego, Łysy

0

@Barcanajlepszyteam, nie bo on mnie ignoruje, a i tak czyta co pisze.

Lepiej się pośmiać

5

@LukaszFan, dlatego te kanały nazywają się premium

1

@NeroTFP1, to by się zgadzało

3

@Lionel_Messi10, właśnie tego było mi trzeba

1

@MichalZZZ, no moim zdaniem niepotrzebnie zabrałeś głos.

Szkoda, że moderacja nic z tym nie robi, bo jego wpisy podchodzą pod prowokację.

2

@MichalZZZ, przecież mu tu od miesięcy ludzie piszą to samo, a jego zachowanie się nie zmienia.

Ja już dawno przestałem traktować go poważnie

0

@Lionel_Messi10, wow super

1

@MesQueUnClub96, siebie nie muszę zgłaszać, wystarczy, że Ty to robisz jak Ci napisze co o Tobie i Twoim zachowaniu myślę ;)

Inaczej mówiąc - zgłaszasz kiedy czytasz prawdę

3

@MesQueUnClub96, zgłoszony

0

@tbas, Tebas nie chce mi się nawet z Tobą dyskutować

5

@marcin62, blokowanie karetki, która być może jedzie ratować komuś życie to jest coś co ciężko opisać słowami. Mam nadzieję, że nikt nie zginął przez tych ludzi.

1

@szkudi7, też czuję niechęć do swojej pracy już od dobrych pięciu lat chyba. Żadnego pociągu do niej nie czuję poza tym, że mi za to płacą. Współczuję

9

@tbas, ciężko byłoby prowadzić bardzo duże gospodarstwo czymś co było popularne 20 lat temu :/

4

@Arden, niemożliwe, wstrzyknęli Ci jak spałeś.

Zawsze jest winny COVID albo szczepionka na COVID

6

@Mario96w, to dobrze, że zrobił na skróty, bo oznacza, że myśli i nie traci czasu

0

@Arden, pewnie po szczepionkach

2

@Forsyth, Polska już teraz powinna patrzeć głównie na własnych obywateli i własne interesy. Ukraińcy od nas otrzymali wystarczająco dużo pomocy

3

@HighestInTheRoom, swojej zawsze mówiłem, że gdyby zaczęła palić to byśmy się pożegnali, więc papierosy zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?