FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culer9002, pewnie dlatego, że płaczę jak widzi grę Porto
0
@FcPortoFan1999 to Twoje Porto cos gra?
0
Te środowe mecze muszą być chyba bardzo interesujące
0
@barcanawieki, chłopie niezły odlot
0
@Safrani, wiadomo gdzie nieruchomości będą tanieć
9
@Pawel13sz, i 10 dźwigni
1
@MOLESTA, może mu bebech przeszkadza żeby zapiąć
1
@prokofiew, ale przecież Romero to wyrocznia
2
Ten Drewniak? Niemożliwe
0
Ależ dziś Napoli dostanie lanie, aż im współczuję
2
@Bartula, jak jest nieme to po co je pisać. Tylko komentatorzy się mylą
2
@Danny Gaucho, i to chyba odpowiedni poziom dla niego, Łysy
0
@Barcanajlepszyteam, nie bo on mnie ignoruje, a i tak czyta co pisze.
Lepiej się pośmiać
5
@LukaszFan, dlatego te kanały nazywają się premium
1
@NeroTFP1, to by się zgadzało
3
@Lionel_Messi10, właśnie tego było mi trzeba
1
@MichalZZZ, no moim zdaniem niepotrzebnie zabrałeś głos.
Szkoda, że moderacja nic z tym nie robi, bo jego wpisy podchodzą pod prowokację.
2
@MichalZZZ, przecież mu tu od miesięcy ludzie piszą to samo, a jego zachowanie się nie zmienia.
Ja już dawno przestałem traktować go poważnie
0
@Lionel_Messi10, wow super
1
@MesQueUnClub96, siebie nie muszę zgłaszać, wystarczy, że Ty to robisz jak Ci napisze co o Tobie i Twoim zachowaniu myślę ;)
Inaczej mówiąc - zgłaszasz kiedy czytasz prawdę
3
@MesQueUnClub96, zgłoszony
0
@tbas, Tebas nie chce mi się nawet z Tobą dyskutować
5
@marcin62, blokowanie karetki, która być może jedzie ratować komuś życie to jest coś co ciężko opisać słowami. Mam nadzieję, że nikt nie zginął przez tych ludzi.
1
@szkudi7, też czuję niechęć do swojej pracy już od dobrych pięciu lat chyba. Żadnego pociągu do niej nie czuję poza tym, że mi za to płacą. Współczuję
9
@tbas, ciężko byłoby prowadzić bardzo duże gospodarstwo czymś co było popularne 20 lat temu :/
4
@Arden, niemożliwe, wstrzyknęli Ci jak spałeś.
Zawsze jest winny COVID albo szczepionka na COVID
6
@Mario96w, to dobrze, że zrobił na skróty, bo oznacza, że myśli i nie traci czasu
0
@Arden, pewnie po szczepionkach
2
@Forsyth, Polska już teraz powinna patrzeć głównie na własnych obywateli i własne interesy. Ukraińcy od nas otrzymali wystarczająco dużo pomocy
3
@HighestInTheRoom, swojej zawsze mówiłem, że gdyby zaczęła palić to byśmy się pożegnali, więc papierosy zdecydowanie