FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
72
@MESSIah16, Ukraina co poniektórym weszła na głowę. Jak czytam, że Polak ma sobie odejmować jeśli chodzi o komfort życia żeby pomóc Ukrainie to nawet nie umiem tego skomentować
0
@takisobiektos, w mojej głowie wciąż w Sevilli
3
@kulek22, a trenuje tę drużynę Cholotti
1
@LM10GOAT, @VamosRakieta
0
@Gangol, a które to te Athletico piękny kawalerze?
0
@xvcWinterSoldier, oj tęsknię za Leo. On te piłeczkę potrafił tak idealnie podać
4
@Faro, nie, bo mamy tylko jedno prawe skrzydło, a żaden z nich nie zagra na lewym
0
@VegetaPolska, przestań się już kompromitować, proszę.
Krowa, która dużo muczy, mało mleka daje.
1
@macio_944, a Villarreal pięć xd jak to brzmi hahaha
0
@TR3YWAY, no to Ci którzy chcą zostawić Xaviego powinni to jeszcze z pięć razy przemyśleć
2
@TR3YWAY, nie, będziemy płakać bo Barcelona wygrała 4:0 z drużyną, która potrafi zremisować z Villarreal, Atletico, Betisem, Atletico czy ograć Sevillę na wyjeździe gdzie sama Blaugrana średnio sobie radziła w ostatnich latach.
Pomyliła mi się Sevilla z Celtą, sorry.
Jednak nie należy dziś nic ujmować Barcelonie, bo zagrali lepszą piłkę niż w wielu ostatnich meczach
0
@takisobiektos, znając możliwości tego człowieka nie odpowiem na to pytanie.
Boję się tej gierki
@Pedri16Future, nie mogę Ci powiedzieć, bo jak to napisze mój komentarz zniknie
@VegetaPolska, poćwicz w takim razie i rozszerz swój zasób słów
3
@pioz123, tak, decyzja już została podjęta i Xavi powinien odejść
0
@VegetaPolska, Panuj nad sobą, młody kawalerze.
Nie jesteś na kafejce.
5
@Pedri16Future, w wielu Polskich wsiach to wciąż normalne zjawisko. Zwłaszcza u ludzi starej daty
Nie oznacza to, że popieram takie czyny. Powinno to być karane i jeśli ktoś nie może się zająć zwierzętami lub cokolwiek innego się dzieje - powinien móc je oddać w bezpieczne miejsce.
Świadomość ludzi na temat posiadania zwierząt powinna się zmienić, bo aktualnie jak komuś nie pasuje zwierzak, jest ich za dużo to dochodzi do właśnie takich rzeczy. Wypadałoby trochę bardziej myśleć niestety
0
@Kgorecki2500, odpowiedź związana z polityką. Chyba rzeczywiście masz z tym problem
0
@BulaKG, lachociąg wtf
0
@Kgorecki2500, skąd wzięli na to pieniążki?
0
@Emhyr, chyba nikt nie zakładał takiego meczu
0
FC Barcelona Mistrz Świata 2023/2024
1
@Tom0VeB, kiedyś będzie lepiej
3
@shahman, to się nazywa być w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie.
Super film
2
@NeroTFP1, świetny był, wszystkie braki nadrabiał charakterem, a teraz drużyna bez charakteru niestety.
0
@Blanco16, co oznacza duże opóźnienie? Może to problem z Twoim internetem czy sprzętem?
0
@Tom0VeB, no zmęczony już trochę. Codzienne wstawanie o 5 i fizyczna robota
0
@AmigoBlancos, oczywiście, że tak. Jakie liczby w tym sezonie daje jeden czy drugi?
10
@AmigoBlancos, typowe pier***enie żeby się wpasować w trendy i narzekanie na Lewego. Pasuje jak najbardziej, gdyby miał obok siebie trochę bardziej kreatywną linię pomocy i skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia miałby zdecydowanie więcej okazji i bramek
0
Ósmy tydzień z rzędu 6 dni w robocie, już powoli organizm mówi „dość”.
Dzień dobry, smacznej kawusi @Nazio_87
1
@KierownikLucas, racja kierowniku
3
@Luciano99, kupę to se mogą zrobić w domu, a w robocie to się pracuje