FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca, nawet u nas w kraju strajkują. Też podobno chodzi o Mbappe
4
@Arden, Dodi wpadł na kontrolę
0
@TR3YWAY, ochłoń, nie nakręcaj się.
Jak Cię kiedyś wkurzy to mu możesz wybić zęby, zrobi sobie nowe
2
@MichuZ44, to nie patrz jak boli
Pozdrawiam
3
@bari_94, niezły cyrk
2
@Luciano99, pracuje aktualnie w firmie gdzie jeden Rusek (ale już się identyfikuje jako Niemiec) co 15 min przychodzi do swojej szafki obok maszyny i ciągnie z gwinta piwo xD nie widziałem go jeszcze nigdy trzeźwego od ponad czterech miesięcy
1
@lntrowertyk, jeśli mam być szczery to alkoholizm w pracy wiąże się również z debilizmem i jeśli znasz ludzi, którzy piją w pracy to odrobinę się stoczyli już po prostu.
0
@Kgorecki2500, w żaden sposób mi to nie przeszkadza, przynajmniej na razie
2
@lntrowertyk, jak nie pija to robią krzywo, jak wypiją to jak od linijki
1
@shahman, lubię filmy gdzie wszystko kończy się szczęśliwie
0
@Joe_Barbaro, pamiętasz jaki był koszt takiej usługi?
6
@Kamilos84, no ale to wystarczy im nie pomagać jeśli nie czujesz takiej potrzeby. Ukraińcom mieszkającym w Polsce nie dałbym ani grosza. Przyjechali, mają zdrowe ręce to zapraszam do pracy i proszę sobie radzić.
Pomóc tym, którzy są na Ukrainie i tej pomocy wciąż potrzebują to osobna kwestia, ale tym niech się zajmą mądrzejsi niż ja, bo ja jestem biedny i nie pomogę
3
@P33ck, @BorzyKrzys witam Panowie, dziękuję za pomoc
61
@Kamilos84, no ale co Ciebie dziwi? Chcą żyć normalnie, tak samo jak masa Polaków wolałaby żyć, a nie siedzieć na froncie
2
Witam Państwa bardzo serdecznie. Znajde tutaj osoby, które w jednym roku pracowały w Polsce, Holandii i Niemczech? Potrzebuje podpowiedzi w jaki sposób, ewentualnie u kogo najlepiej się rozliczyć
0
@pluszek, ciężko się z tym nie zgodzić. Zmierza to wszystko w bardzo złą stronę. Wszystko dookoła jest drogie, a będzie jeszcze gorzej
7
@Kgorecki2500, w życiu to jest tak, że jak nie jesteś po stronie jednego to na pewno jesteś po stronie drugiego.
Tak to właśnie się prezentuje
2
@BorzyKrzys, 20+ bramek, 10+ bramek, z takimi statami drugi Messi
8
@Arden, co za posrane czasy żeby o kimś takim kręcić jakieś dokumenty.
Boże, widzisz i nie grzmisz
1
@Aragorn33, w tej cudownej lidze nic już nie zdziwi
5
@Kessie opanowal nową sztuczkę
https://www.instagram.com/reel/C2YMzm-LuR8/?igsh=Z3NvM3g5enVoM3Jx
1
@macio_944, w tym kraju nie ma na kogo głosować
3
@NeroTFP1, może to jakiś plan na życie
8
@Luciano99, XD co trzeba mieć we łbie jahahahah
1
@TR3YWAY, oni będą chcieli przyjść coś rozwalić po prostu
0
@osa91, ciężko mi się jakoś do tego odnieść, bo takiego życia nigdy nie zaznałem i pewnie nie poznam. Na swoim etapie życia raczej nie pogodziłbym się z tym, że pracę trzeba zabierać do domu, czuwać nocą czy na urlopie. W pewnym momencie życia ludzie, którzy tak funkcjonują muszą w końcu powiedzieć „dość”. Raczej ciężko tak żyć wiele lat
0
@osa91, no to zupełnie inny zawód, ciężko jest to porównać do normalnego etatu. W takim razie jestem w stanie zrozumieć, że siedzi się po godzinach, bo jak dobrze rozumiem to rozliczani jesteście jakoś za sprawę, konkretne wyniki?
Swoją drogą ciężki zawód i pewnie sporo stresu kosztuje
0
@osa91, opowiedz coś o swoim zawodzie, bo brzmi to trochę jak patologia. Chyba, że kasa wynagradza siedzenie po godzinach (podstawa)
0
@osa91, jak się nie wyrabia to ma zostać po godzinach za darmo? :D
8
@bartas97, chyba ku**a masz racje