0

@PatrykBarca, nawet u nas w kraju strajkują. Też podobno chodzi o Mbappe

4

@Arden, Dodi wpadł na kontrolę

0

@TR3YWAY, ochłoń, nie nakręcaj się.

Jak Cię kiedyś wkurzy to mu możesz wybić zęby, zrobi sobie nowe

2

@MichuZ44, to nie patrz jak boli

Pozdrawiam

3

@bari_94, niezły cyrk

2

@Luciano99, pracuje aktualnie w firmie gdzie jeden Rusek (ale już się identyfikuje jako Niemiec) co 15 min przychodzi do swojej szafki obok maszyny i ciągnie z gwinta piwo xD nie widziałem go jeszcze nigdy trzeźwego od ponad czterech miesięcy

1

@lntrowertyk, jeśli mam być szczery to alkoholizm w pracy wiąże się również z debilizmem i jeśli znasz ludzi, którzy piją w pracy to odrobinę się stoczyli już po prostu.

0

@Kgorecki2500, w żaden sposób mi to nie przeszkadza, przynajmniej na razie

2

@lntrowertyk, jak nie pija to robią krzywo, jak wypiją to jak od linijki

1

@shahman, lubię filmy gdzie wszystko kończy się szczęśliwie

0

@Joe_Barbaro, pamiętasz jaki był koszt takiej usługi?

6

@Kamilos84, no ale to wystarczy im nie pomagać jeśli nie czujesz takiej potrzeby. Ukraińcom mieszkającym w Polsce nie dałbym ani grosza. Przyjechali, mają zdrowe ręce to zapraszam do pracy i proszę sobie radzić.

Pomóc tym, którzy są na Ukrainie i tej pomocy wciąż potrzebują to osobna kwestia, ale tym niech się zajmą mądrzejsi niż ja, bo ja jestem biedny i nie pomogę

3

@P33ck, @BorzyKrzys witam Panowie, dziękuję za pomoc

61

@Kamilos84, no ale co Ciebie dziwi? Chcą żyć normalnie, tak samo jak masa Polaków wolałaby żyć, a nie siedzieć na froncie

2

Witam Państwa bardzo serdecznie. Znajde tutaj osoby, które w jednym roku pracowały w Polsce, Holandii i Niemczech? Potrzebuje podpowiedzi w jaki sposób, ewentualnie u kogo najlepiej się rozliczyć

0

@pluszek, ciężko się z tym nie zgodzić. Zmierza to wszystko w bardzo złą stronę. Wszystko dookoła jest drogie, a będzie jeszcze gorzej

7

@Kgorecki2500, w życiu to jest tak, że jak nie jesteś po stronie jednego to na pewno jesteś po stronie drugiego.

Tak to właśnie się prezentuje

2

@BorzyKrzys, 20+ bramek, 10+ bramek, z takimi statami drugi Messi

8

@Arden, co za posrane czasy żeby o kimś takim kręcić jakieś dokumenty.

Boże, widzisz i nie grzmisz

1

@Aragorn33, w tej cudownej lidze nic już nie zdziwi

5

1

@macio_944, w tym kraju nie ma na kogo głosować

3

@NeroTFP1, może to jakiś plan na życie

8

@Luciano99, XD co trzeba mieć we łbie jahahahah

1

@TR3YWAY, oni będą chcieli przyjść coś rozwalić po prostu

0

@osa91, ciężko mi się jakoś do tego odnieść, bo takiego życia nigdy nie zaznałem i pewnie nie poznam. Na swoim etapie życia raczej nie pogodziłbym się z tym, że pracę trzeba zabierać do domu, czuwać nocą czy na urlopie. W pewnym momencie życia ludzie, którzy tak funkcjonują muszą w końcu powiedzieć „dość”. Raczej ciężko tak żyć wiele lat

0

@osa91, no to zupełnie inny zawód, ciężko jest to porównać do normalnego etatu. W takim razie jestem w stanie zrozumieć, że siedzi się po godzinach, bo jak dobrze rozumiem to rozliczani jesteście jakoś za sprawę, konkretne wyniki?

Swoją drogą ciężki zawód i pewnie sporo stresu kosztuje

0

@osa91, opowiedz coś o swoim zawodzie, bo brzmi to trochę jak patologia. Chyba, że kasa wynagradza siedzenie po godzinach (podstawa)

0

@osa91, jak się nie wyrabia to ma zostać po godzinach za darmo? :D

8

@bartas97, chyba ku**a masz racje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?