FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz, całe szczęście są miejsca, gdzie ręce @wpwelement nie sięgają
4
@Criss18Barca, ja go lubię bo kiedy on coś je to czuję jakbym jadł razem z nim. Wojek tez jest git. Ogólnie chyba najlepszą para zakochańców jaką znam
7
@betonito, nick nieprzypadkowy
1
@Janas11224, nie odpalaj się
0
@Janas11224, heh, dziewczyną. Nie jesteś wiarygodny
1
@GeneralXavi, aktualnie kolano sprawia mi ból podczas stania w robocie i chodzenia, więc jedyna pozycja jaką mogę zająć to ławka rezerwowych bez możliwości rozgrzewki
1
@Culer9002, Niemiec do dziś dzwoni silnika posłuchać
0
Pamiętacie historię o moim uszkodzonym dyferencjale w aucie? Otóż huczało, aż w końcu strzeliło całkiem i jechać już nie chciało.
Uszkodzony dyferencjał, który nadawał się tylko na złom pojechał Teslą właśnie do kontenera.
25 letni trup nowym elektrykiem, do tego się właśnie nadają te auta.
Dziękuję Elon.
https://zapodaj.net/plik-HTq8SLxJuR
1
@QQL5, Niiiiiie wiem :)
3
Zawsze mi się wydawało, że on nie jest czerwony, tylko inny
4
Czerwony Upamecano
8
@kanver_, wymarzony scenariusz to najpierw przejść Napoli
2
Chętnie zobaczyłbym sytuację w której drużyna Realu Madryt leci w kosmos i już nigdy stamtąd nie wraca.
17
Moim zdaniem Real Madryt należy zlikwidować raz na zawsze.
0
@Lionel_Messi10, ale co Ty tutaj w ogóle dyskutujesz? Dostali karnego? Dostali. Można byłoby się rzucać gdyby jedenastki nie podyktował, ale teraz?
0
@Magicc89PL, no nie wiem czy to co wymieniłeś by wystarczyło. Robert jest Polakiem, musi się bardziej postarać
0
@kanver_, to już ma niewielki wybór
0
@RivaldoVitorBorba, nie wiem jak z De Jongiem, ale de Jong na pewno by tak nie zrobił
1
@AmigoBlancos, kiedyś byłeś trochę normalniejszy.
1
@Romario87, tylko nie ukrywaj drugiej odpowiedzi, to ważne
3
Jak się nie uda w aktualnej edycji to najwyżej podniosą ten z muzeum.
17
Wraca do formy żeby wraz z Barceloną podnieść Puchar Ligi Mistrzów.
Tak będzie.
0
@Safrani, nie gdybam, bo były już mecze gdzie inni wchodzili na boisko za niego i drużyna nagle nie dostawała olśnienia, a nie widzę w ataku kogoś kto wziął na swoje barki strzelanie bramek. Jedyną wyróżniającą się osobą obok Roberta w ofensywie jest 16 letni dzieciak.
Ferran, Felix, Raphinhia? Gdzie oni są? Dlaczego żaden z zawodników wchodzących za Lewego nie prezentował się lepiej niż sam Polak?
0
@Safrani, gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.
Gdyby nie zakup Ferrana z City to również można byłoby pozwolić sobie na transfer defensywnego pomocnika, podobnie można powiedzieć o Raphinhi.
1
@MesQueUnClub96, Auba zbawiciel tak samo jak Cancelo, Felix, Gundogan, de Jong, Pedri czy wiecznie zmotywowany Ferran.
Oczywiście każdy z tych zawodników ma swoje momenty i niektórym można zarzucić mniej, a innym więcej, ale kiedy cała drużyna nie funkcjonuje to i taki Leo Messi odpadał z LM po blamażach z Liverpoolem czy Bayernem.
W Barcelonie cały czas szuka się coraz to lepszych zawodników, a czy taki Klopp w Liverpoolu ma lepszy kadrowo zespół?
Zresztą o czym ja mówię, drużyny z niższych miejsc w La Lidze potrafią prezentować więcej pomysłów na grę w piłkę niż Barcelona w ostatnich miesiącach, a dysponują zdecydowanie gorszymi kadrami.
5
Bez Roberta ta drużyna byłaby aktualnie poza miejscem dającym grę w Lidze Mistrzów. Może się kopać po czole w wielu meczach, ale w drugim sezonie w Barcelonie również swoje zrobi.
Szkoda, że trenerzy Blaugrany najpierw zmarnowali końcowe lata Leo Messiego w klubie, a teraz z dużym potencjałem kadrowym Xavi marnuje kolejne tygodnie czy miesiące.
Oczywiście za wszystko można podziękować głównie Bartomeu i życiu ponad stan, bo gdyby Duma Katalonii była zarządzana w odpowiedni sposób, zawodnicy nie dostawaliby chorych kontraktów i klub nie popadłby w ogromne długi to może sam Laporta jeszcze w końcówce 2023 zdecydowałby się na nowego trenera, a tak mamy co mamy. Beznadzieja, ciężko się patrzy na to jak drużyna, która jeszcze niedawno była na szczycie męczy się praktycznie z każdym przeciwnikiem.
18
@Arden, wystarczy poczytać komentarze @AlexDark00 i wiadomo z kim mamy do czynienia. Lewy jako napastnik z Polski dla niektórych nigdy nie zrobił nic za co można go chwalić :)
0
@TR3YWAY, 500zł, nie zapominaj o mnie
0
@NeroTFP1, niedużo bo tylko 50 lat
0
Napatrzcie się na Igę, bo już za 45min rusza Xavi z ekipą