3

@HighestInTheRoom, to chodź mi pomóż auto ogarnąć jak i tak się nudzisz

0

@jacobFCB, jego oceniam, bo gdzieś tam trochę kojarzę i styl wypowiedzi nie zachęca ani trochę do tego żeby go słuchać, a tej babki nie znam wcale to nic o niej nawet nie piszę.

Duet doskonały żeby nie spędzać z nim poranków

0

@Zoker, również nie należę do osób, które regularnie śledzą jego i ten nowy projekt chociażby. Mimo wszystko spora ilość ludzi jest tym zainteresowana, bo oglądalność mają dużą. Zobaczymy jak to będzie wyglądać za miesiąc, dwa czy trzy.

2

Nie wiem czy Tede to autorski pomysł Stanowskiego, ale akurat on działa na mnie tak żeby w ogóle tego nie włączać, niż żeby chociaż zobaczyć z ciekawości

0

@VegetaPolska, heheh jesteś zabawny

1

@barcelonaLM, nie bulwersuj się, tak sobie tylko gadam

0

@barcelonaLM, fajne masz cele

0

@barcelonaLM, a co on ma zrobić z tym, że tylko boty chcą Cię obserwować?

0

@NeroTFP1, mam nadzieję, że całe społeczeństwo nie chce się z nim cimcirimcim…

0

@kamilos1214, mi w tym wieku działa wyśmienicie, wręcz na zawołanie.

Wizyta u specjalisty na pewno nie zaszkodzi. Na takie sprawy pewnie wiele rzeczy może wpływać i tak czy siak warto skontrolować i porozmawiać ze specjalistą

2

@Bobo25, no jeśli sędziowie mają dostępny VAR, przychodzą do monitora oglądać powtórki i wciąż podejmują źle decyzję to albo robią to celowo albo naprawdę są beznadziejni

0

@Transu96, heh, z tym trafianiem w życiu to Ci chyba pozostały tylko jakieś karty

1

@Bobo25, niezły z Ciebie Bobo

@Transu96, siedzisz 24/7 przy tym swoim nowym biurku to się załapałeś

0

Dlaczego EA FC 2024 to najlepsza gra na świecie?

1

@AmigoBlancos, @AmigoBlancos, oni wszyscy są tam dobrzy, ale Stano nie osiadł na laurach i wciąż zasuwa żeby to co robi było na topie, zaś Borek uważa, że samo to jakim człowiekiem stał się przez te wszystkie lata powinno mu dać masę oglądalności i starać się już nie musi :)

Dla mnie Kanał Sportowy, Meczyki czy teraz Kanał Zero to nie są pozycje, które będę często odwiedzał. Jeśli cokolwiek włączam to tylko wtedy kiedy interesuje mnie dany temat. O piłce nożnej nie słucham praktycznie nikogo, bo wystarczy mi, że ten syf oglądam czasem, a przez to jakich mamy sędziów odechciewa się to czasem oglądać, a inne sprawy jak np. F1 to wybieram poszczególnych twórców, a nie kanały gdzie wypowiadają się eksperci. Za Kanał Sportowy i zebrania ekspertów podziękowałem głównie przez Kowala, bo jest dla mnie gburem i chamem, a nie osobą, której należałoby słuchać i sugerować jego zdaniem

0

@Rewolucja123, wierzyć trzeba, ale drużyna musiałaby grać zupełnie inaczej, bo na ten moment Barcelona może patrzeć tylko na siebie, a nie na rywali. W piłce nożnej nie takie rzeczy się działy

0

Komentarz usunięty

5

@AmigoBlancos, ogólnie to jego wyrzucenie z KS za jakiś filmik sprzed 10 lat to kpina i tylko pokazuje w jakich my czasach żyjemy :D Jeszcze bym zrozumiał gdyby wyszły na jaw jakieś fakty, które sprawiliby, że trafiłby dowiezienia, ale odkopanie filmiku, w którym zachowuje się jak debil dla wyświetleń? I to powoduje usunięcie z KS?

Wystarczy, że coś gdzieś się na kogoś znajdzie i każdemu można zniszczyć karierę, czasy mamy cudowne

1

@Rl9k1nG, z tego co czytałem to wydatki dzielicie na pół, ale tak czy siak to spora kwota, więc trzymam kciuki

W Krakowie jak kiedyś szukałem pracy z doświadczeniem w zawodzie to w piątek rano wysyłałem CV, a w poniedziałek już jechałem na pierwsze rozmowy :) Szybko ogarniesz, bo ludzi do pracy wciąż potrzeba, a lepiej raczej nie będzie

4

@LM10GOAT, śmietana lub mięsko i sosik

0

Antoś weź coś zrób i strzel brameczkę

1

@DonCarletto, @wpwelement lubisz makowca?

2

@DonCarletto, a element mnie nie lubi i stąd te problemy hehe

1

@Forsyth, możliwe, że sieć WIFI z której korzystam go używa, ponieważ nie jestem u siebie i mogą mieć coś takiego.

0

@DonCarletto, bo Ty jesteś madrytciok to osobna kategoria

@Culer9002, no to tak jak kolega wyżej

1

Spoko, że na stronie jest jakaś weryfikacja, pewnie jest niezbędna, ale to z jaką częstotliwością się ona wyświetla + to, że czasami potwierdzasz 5 razy i to wciąż za mało to już jakieś gówno

1

@Lukikiki, przyda się, w takim razie pij ile wlezie

Na zdrowie

1

@Lukikiki, nie, bo ja też już ledwo patrzę na oczy

3

@Lukikiki, przecież Ty już jesteś pijany

3

@Lukikiki, przynajmniej wiem dlaczego Ty tak często chodzisz pijany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?