FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87, chociaż w bramce trochę spokoju kiedy to on jest na boisku
0
@P33ck, eee uważaj co piszesz
1
@pt9, ilość godzin razy stawka
0
Komentarz usunięty
2
@Pawci023x, raczej średnia oferta, jeszcze delegacja…
2
@tadzik447, może to nie ten prawdziwy mówił i mu się pomieszało
2
@kazbychu, potem zasiłek pielęgnacyjny się należy, coś w tym stylu chyba
3
@kanver_, przecież to pokazuje tylko, że chcieli go udupić i szukali byle pretekstu. Żałosna liga, jeszcze gorsi sędziowie
0
@KichuBlaugrana, tylko Lidl, Biedronka to poszczególne promocje jeśli rzeczywiście jest coś ciekawego, ale tak żeby robić zakupy regularnie to tylko Lidl
0
@Mezocyklon87, moim zdaniem sam zawodnik na to patrzy nieco inaczej, bo kolejne kontuzje, operacje to masa cierpienia, a przy graniu w piłkę będąc zdrowym raczej tego nie ma, przynajmniej nie w takim stopniu
0
@Firestone, Gundo najlepszy, zaraz za Lewym oczywiście
1
@macio_944, mam nadzieję, że utrzymanie strony i późniejsze aktualizacje również w cenie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123, na razie to masz tylko mysli
0
@Rewolucja123, przy swoich miłosnych podbojach komentowanie innych powinieneś sobie raczej odpuścić
2
@Mns21, oni już teraz się gubią w przepisach, a co dopiero będzie jak jeszcze zaczną kolejne dodawać. Chyba chcą zrobić wszystko żeby zniechęcić do oglądania piłki
3
@reloaded, skąd wiesz?
11
@barcanawieki, brak dowodów, śledztwo zakończone
Ewentualnie ukaranie Barcelony
11
Już się zaczynają pierwsze aferki, a pewnie z czasem będzie tego więcej. Ludzie glosowali na wszystko tylko nie na PiS, bo mieli dosyć, jeśli aktualny rząd nie będzie robił niczego co naobiecywał (a z tego co kojarzę to średnio im idzie) to w kolejnych wyborach znowu będą głosy przeciwko, a nie za kimś rzeczywiście.
Porażka
0
@michal26, a na majówkę przecież można w listopadzie
1
@Popitek12, jak najbardziej, mieszkam teraz trochę w Niemczech i tutaj jak rozmawiałem z ludźmi to każdy popierał, nawet jeśli przyjeżdżali do pracy spóźnieni :)
2
@MesQueUnClub96, ciekawy jestem kiedy moderacja w końcu ukróci te Twoje szopki
1
Komentarz usunięty
1
@TR3YWAY, czy ktoś wie z jakiego powodu na Podkarpaciu nie ma Dino?
0
@draxidox, a czytałeś coś więcej o strefach czystego transportu w miastach, które je wprowadziły?
0
@WiemJak, ale on raczej nie jest zadowolony z tego głosowania, może źle odebrałeś komentarz?
10
@macio_944, , czerwo I dyskwalifikacja na minimum 3 spotkania, nie można uczyć od małego jakichś przywilejów, bo potem mamy właśnie to co mamy, wystarczy spojrzeć na Real Madryt
11
@Firestone, jako tłumacz na La Rambli będzie pracował Donald Tusk
1
Dobry wieczór, pamiętacie moje huczenie przy dodawaniu gazu? Potem to jak coś strzeliło już w 100% i nie chciało jechać wcale? Mowa o dyferencjale.
Jak wam coś huczy w aucie i wydaje niepokojące dźwięki to jak najszybciej mechanik, bo potem mogą się zrobić solidne koszty.
Pozdrawiam i miłego wieczoru
3
@HighestInTheRoom, to chodź mi pomóż auto ogarnąć jak i tak się nudzisz