0

@tristan87, chociaż w bramce trochę spokoju kiedy to on jest na boisku

0

@P33ck, eee uważaj co piszesz

1

@pt9, ilość godzin razy stawka

0

Komentarz usunięty

2

@Pawci023x, raczej średnia oferta, jeszcze delegacja…

2

@tadzik447, może to nie ten prawdziwy mówił i mu się pomieszało

2

@kazbychu, potem zasiłek pielęgnacyjny się należy, coś w tym stylu chyba

3

@kanver_, przecież to pokazuje tylko, że chcieli go udupić i szukali byle pretekstu. Żałosna liga, jeszcze gorsi sędziowie

0

@KichuBlaugrana, tylko Lidl, Biedronka to poszczególne promocje jeśli rzeczywiście jest coś ciekawego, ale tak żeby robić zakupy regularnie to tylko Lidl

0

@Mezocyklon87, moim zdaniem sam zawodnik na to patrzy nieco inaczej, bo kolejne kontuzje, operacje to masa cierpienia, a przy graniu w piłkę będąc zdrowym raczej tego nie ma, przynajmniej nie w takim stopniu

0

@Firestone, Gundo najlepszy, zaraz za Lewym oczywiście

1

@macio_944, mam nadzieję, że utrzymanie strony i późniejsze aktualizacje również w cenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123, na razie to masz tylko mysli

0

@Rewolucja123, przy swoich miłosnych podbojach komentowanie innych powinieneś sobie raczej odpuścić

2

@Mns21, oni już teraz się gubią w przepisach, a co dopiero będzie jak jeszcze zaczną kolejne dodawać. Chyba chcą zrobić wszystko żeby zniechęcić do oglądania piłki

3

@reloaded, skąd wiesz?

11

@barcanawieki, brak dowodów, śledztwo zakończone

Ewentualnie ukaranie Barcelony

11

Już się zaczynają pierwsze aferki, a pewnie z czasem będzie tego więcej. Ludzie glosowali na wszystko tylko nie na PiS, bo mieli dosyć, jeśli aktualny rząd nie będzie robił niczego co naobiecywał (a z tego co kojarzę to średnio im idzie) to w kolejnych wyborach znowu będą głosy przeciwko, a nie za kimś rzeczywiście.

Porażka

0

@michal26, a na majówkę przecież można w listopadzie

1

@Popitek12, jak najbardziej, mieszkam teraz trochę w Niemczech i tutaj jak rozmawiałem z ludźmi to każdy popierał, nawet jeśli przyjeżdżali do pracy spóźnieni :)

2

@MesQueUnClub96, ciekawy jestem kiedy moderacja w końcu ukróci te Twoje szopki

1

Komentarz usunięty

1

@TR3YWAY, czy ktoś wie z jakiego powodu na Podkarpaciu nie ma Dino?

0

@draxidox, a czytałeś coś więcej o strefach czystego transportu w miastach, które je wprowadziły?

0

@WiemJak, ale on raczej nie jest zadowolony z tego głosowania, może źle odebrałeś komentarz?

10

@macio_944, , czerwo I dyskwalifikacja na minimum 3 spotkania, nie można uczyć od małego jakichś przywilejów, bo potem mamy właśnie to co mamy, wystarczy spojrzeć na Real Madryt

11

@Firestone, jako tłumacz na La Rambli będzie pracował Donald Tusk

1

Dobry wieczór, pamiętacie moje huczenie przy dodawaniu gazu? Potem to jak coś strzeliło już w 100% i nie chciało jechać wcale? Mowa o dyferencjale.

Jak wam coś huczy w aucie i wydaje niepokojące dźwięki to jak najszybciej mechanik, bo potem mogą się zrobić solidne koszty.

Pozdrawiam i miłego wieczoru

3

@HighestInTheRoom, to chodź mi pomóż auto ogarnąć jak i tak się nudzisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?