0

@barcanawieki m, ja się zgadzam i dla mnie prawda

0

@DonCarletto, a nie uważasz, że to głównie Real Madryt ciągną za uszy? Żaden inny klub w La Liga nie korzysta tak mocno na decyzjach sędziów

0

@DonCarletto, a tak na poważnie to co myślisz o wczorajszym meczu?

0

@Messibestplayerintheworld, jak przeczucia są dobre to już wszystko idzie ku dobremu

0

A co madrytcioki myślą o wczorajszym meczu? Jak wam się ogląda ten klub, który musi być przepychany przez sędziów z ostatnią drużyną ligi? Zadowoleni jesteście?!

0

@Pablo83lbn, może Espanyol będzie grać jakiś mecz to najwyżej obejrzysz inną drużynę

0

@Safrani, La Lidze oglądalność rośnie? Masz jakieś statystyki na ten temat?

1

@barcelonaLM, niech piłka nożna wciąż tak wygląda to oglądalność będzie spadać z sezonu na sezon. Po tym co zobaczyłem w powtórkach meczu Realu nie wiem czy chciałoby mi się włączać ich mecze chociażby po to żeby kibicować dla ich przeciwników. Żałosne jest to co wczoraj zrobili sędziowie, żałosne jest to, że kolejny raz nikt nie poniesie konsekwencji

0

@kulek22,obserwacje zostały zakończone niepowodzeniem :)

Można powiedzieć, że obserwacje trwały zbyt długo

1

@Kessie, tak jest, dzięki temu co się dziś wydarzyło jak chciałem dojechać grzecznie do pracy już wiem, że zapanowała cisza

1

@Barti_Blaugrana, akurat to już wszyscy zauważyli

8

@Barti_Blaugrana, a ja Ci polecam zmądrzeć

22

Ostatnio tutaj pisałem, że coś mi buczy jak dodaje gazu. Jakby co już nie buczy, bo się roz**bało całkiem i autko już nie jedzie wcale. Także zapanowała cisza i spokój

1

@Arden, na powtórkach, które otrzymał sędzia również było widać, że to nieczyste zagranie. Jednak i tak sprawa zostanie zamieciona pod dywan i Real zadowolony

0

Do tego czasu doliczonego to on drugie tyle dołoży. Współczuje Almerii, nierówna walka

0

Te faule za to, że zawodnik Realu wbiegnie w rękę zawodnika Almerii są komiczne

12

Zabawne jest to, że w każdej sytuacji w polu karnym Almerii szukają karnego dla Realu, a kiedy tylko Almeria strzeli gola to szukają sytuacji, w której mogą tego gola anulować. Wałek za wałkiem, ale Real ma wygrać te ligę w tym sezonie i od początku to tak wygląda.

3

Anulował bramkę, co za żałosna liga XD

0

Klasycznie, Real ciągnąć za uszy muszę, bo się uduszę

0

I co La Rambla myśli o tym karnym? Joselu nie uwiesił się przypadkiem na zawodniku Almerii?

0

Ciekawe czy gwizdnie rękę czy faul zawodnika Realu?

6

@FcPortoFan1999, bardzo dobrze, że zostali pokonani. Oby Leverkusen zgarnęło mistrzostwo, a Kane nie pobił rekordu Lewego

1

@MesQueUnClub96, chłopie weź Ty już nic nie wymyślaj

0

@RosjaninBut, zakopać sprawę pod dywan i tyle. Taką opcję obrali niektórzy niestety

0

@draxidox, tylko wtedy jak pójdziesz ze mną i będziemy razem wspierać kobiety, które nie chcą mieć dzieci

6

@draxidox, musisz zrozumieć, że ludzie nie śmieją się z kobiet, które nie chcą mieć dzieci, ale z Ciebie ;)

5

@panczo, ku*wa jak przeczytałem to co napisał na samym dole to już mi ręce opadły. Koniec dyskusji, co za gość

Wspieram kobiety i mężczyzn, którzy chcą mieć dzieci!

6

@draxidox, przecież to Ty tu za każdym razem otwierasz gębę żeby popisać, że popierasz ludzi którzy nie chcą mieć dzieci XD Nikt inny nie jest tu na tyle klepnięty żeby zaczynać jakiekolwiek wpisy na ten temat. Teksty na temat patriarchalnego wyglądu świata powtarzasz jak jakaś mantrę XD

13

@panczo, nie wygrasz, to jak rozmowa ze ścianą. On sobie obrał w życiu zadanie i cel, w którym chce wspierać kobiety, które nie chcą mieć dzieci i nie dotrzesz za bardzo do tego dlaczego. To trochę jak z homoseksualistami, którzy muszą się chwalić tym, że nimi są i pokazywać to na każdym kroku. Jeszcze trochę i kolega @draxidox będzie brał udział w marszach ludzi, którzy nie chcą mieć dzieci, bo zamiast dzieci wybrali karierę zawodową i opcję żeby się spełniać

1

@1996messi, w razie czego będziemy Ci wysyłać paczki do wiezienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?