FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto według was wczoraj był najgorszy na boisku z drużyny Barcelony?
A kto najlepszy?
3
@Firestone, jeśli to Messi przestawił Suareza ze skrzydła to znaczy, że Messi wygrał tryplet jako trener i zawodnik. Uwielbiam czytać komentarze biało-niebieskich
Jeszcze bardziej uwielbiam jak ludzie, którzy jedyne co w życiu mają to browara po robocie oceniają innych od zer czy przeciętniaków. Ktoś to powinien przerwać w końcu
18
Dzień dobry, poszedłem spać przy wyniku 2:1, obudziłem się przy 2:4. To jest właśnie ta magia drużyny Xaviego
0
@Sysia11, tak, chciałbym coś jeszcze napisać, ale za takie rzeczy rozdają tu bany. Żyj dalej w tej swojej bajce.
Kiedyś wnukom będziesz opowiadać o przynależności do Argentyny i o tym, że Argentyna w Twoim życiu była ważniejsza, niż kraj w którym się wychowałaś :D
1
@Sysia11, XD biało niebieskie hahahahahhahahaha
0
@Sysia11, nie myślałaś o zmianie barw, którym kibicujesz? Przy okazji zmiana strony.
Tobie lżej, nam też
0
@Sysia11, to ogólnie tylko pokazuje z jakim poziomem człowieka mamy tutaj styczność
1
@Firestone, XD nieźle zaćmienie
6
@Miszak, Ty w jego wieku bałeś się komentarz na La Rambli napisać
2
@Firestone, przecież Ferran gra
1
@DonCarletto, może będą mieć sprzymierzeńców na varze
1
@Kidd, trzymam za to wszystkie kciuki
1
@Peciak, najlepszy Yamal, najgorszy Pena
0
@panczo, temat jest do obgadania
0
@Dieselzor, ale do roboty pójdziesz śpiący lekko
1
@AlwaysBlaugrana, nawet od miesięcy chyba
3
@MesQueUnClub96, no i co z tego, że jest przygotowany fizycznie jeśli jest gorszy niż topka?
2
@MesQueUnClub96, ta, bo Hurkacz nie byłby zajechany
3
@Kuba_1, moim zdaniem oni tego sędziego celowo tam wystawili ;p
0
@Kazragore, jeszcze trochę i nie będzie można oddychać
1
@Stinger_, Ronaldo nie może być stawiany w jednym rzędzie z Messim po tym jak ten drugi zdobył MŚ
1
@koksik2700, świetny to był gość w swoim najlepszym momencie. Villa i Torres, takiego duetu w napadzie Hiszpania długo nie będzie miała
1
@hayek, pierwsze co o tym pomyślałem XD
0
@agaFCB, to ile Ty godzin dziennie pracujesz? Trzy? :D
0
@agaFCB, @Popitek12 dlaczego wy nie śpicie?
@MesQueUnClub96 to wiem, bo on ma 13 lat i stary wypisał mu zwolnienie z lekcji, ale wy?
2
@Culer9002, śmieje się z tych ludzi, którzy tak do nich krzyczą na filmie wyżej. Nieporozumienie
1
@Kidd, udowadniam, klikam cały czas
0
@wpwelement ile razy mam Ci jeszcze mówić, że jestem człowiekiem?
1
@tbas, cześć i chwała bohaterom, ech
2
@EldoradoHaze, współczuje, oby wszystko poszło po Twojej myśli.
Co się stało? Obie nogi to samo?