1

Kto według was wczoraj był najgorszy na boisku z drużyny Barcelony?

A kto najlepszy?

3

@Firestone, jeśli to Messi przestawił Suareza ze skrzydła to znaczy, że Messi wygrał tryplet jako trener i zawodnik. Uwielbiam czytać komentarze biało-niebieskich

Jeszcze bardziej uwielbiam jak ludzie, którzy jedyne co w życiu mają to browara po robocie oceniają innych od zer czy przeciętniaków. Ktoś to powinien przerwać w końcu

18

Dzień dobry, poszedłem spać przy wyniku 2:1, obudziłem się przy 2:4. To jest właśnie ta magia drużyny Xaviego

0

@Sysia11, tak, chciałbym coś jeszcze napisać, ale za takie rzeczy rozdają tu bany. Żyj dalej w tej swojej bajce.

Kiedyś wnukom będziesz opowiadać o przynależności do Argentyny i o tym, że Argentyna w Twoim życiu była ważniejsza, niż kraj w którym się wychowałaś :D

1

@Sysia11, XD biało niebieskie hahahahahhahahaha


0

@Sysia11, nie myślałaś o zmianie barw, którym kibicujesz? Przy okazji zmiana strony.

Tobie lżej, nam też

0

@Sysia11, to ogólnie tylko pokazuje z jakim poziomem człowieka mamy tutaj styczność

1

@Firestone, XD nieźle zaćmienie

6

@Miszak, Ty w jego wieku bałeś się komentarz na La Rambli napisać

2

@Firestone, przecież Ferran gra

1

@DonCarletto, może będą mieć sprzymierzeńców na varze

1

@Kidd, trzymam za to wszystkie kciuki

1

@Peciak, najlepszy Yamal, najgorszy Pena

0

@panczo, temat jest do obgadania

0

@Dieselzor, ale do roboty pójdziesz śpiący lekko

1

@AlwaysBlaugrana, nawet od miesięcy chyba

3

@MesQueUnClub96, no i co z tego, że jest przygotowany fizycznie jeśli jest gorszy niż topka?

2

@MesQueUnClub96, ta, bo Hurkacz nie byłby zajechany

3

@Kuba_1, moim zdaniem oni tego sędziego celowo tam wystawili ;p

0

@Kazragore, jeszcze trochę i nie będzie można oddychać

1

@Stinger_, Ronaldo nie może być stawiany w jednym rzędzie z Messim po tym jak ten drugi zdobył MŚ

1

@koksik2700, świetny to był gość w swoim najlepszym momencie. Villa i Torres, takiego duetu w napadzie Hiszpania długo nie będzie miała

1

@hayek, pierwsze co o tym pomyślałem XD

0

@agaFCB, to ile Ty godzin dziennie pracujesz? Trzy? :D

0

@agaFCB, @Popitek12 dlaczego wy nie śpicie?

@MesQueUnClub96 to wiem, bo on ma 13 lat i stary wypisał mu zwolnienie z lekcji, ale wy?

2

@Culer9002, śmieje się z tych ludzi, którzy tak do nich krzyczą na filmie wyżej. Nieporozumienie

1

@Kidd, udowadniam, klikam cały czas

0

@wpwelement ile razy mam Ci jeszcze mówić, że jestem człowiekiem?

1

@tbas, cześć i chwała bohaterom, ech

2

@EldoradoHaze, współczuje, oby wszystko poszło po Twojej myśli.

Co się stało? Obie nogi to samo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?