2

@Jojek, wszystko od @Rewolucja123

3

@Barti_Blaugrana, do każdego konta miałeś takie samo?

0

@FcPortoFan1999, ja chyba nie mogę Ci odpowiedzieć dlaczego

3

@FcPortoFan1999, to byłby jakiś koszmar dla @Rust_Cohle

2

@gumaz, a jak nie było grzejników to do pieca. To były czssy

1

@draxidox? I tylko mruga światłami żeby każdy ustępował. Kretyn

0

@krajana, dopiero 14, a Ty już pijany?

6

@hayek, to wszystko za jedyne 250k

0

@FCBparasiempre, Ty czytasz jakie głupie pytania zadajesz?

0

@VegetaPolska, dozgonny szacunek i brak krytyki za to co robi teraz? Weź zejdź na ziemie

0

@VegetaPolska, ile lat temu to bylo?

0

@TR3YWAY, ja nawet nie wiem kto to, w zasadzie to moim zdaniem c**j z nim

0

@TR3YWAY, może była pijana?

0

@TR3YWAY, a nie mogła wyjść po prostu drzwiami?

1

Czy ktoś z Państwa oprócz problemów z La Ramblą ma również problemy z Messengerem?

0

@Sysia11, top 3? Wymień

0

@Firestone, wtf

0

@DonMatteo901, w fifie jest napastnikiem

1

@PatrychoO wow super

0

@DonMatteo901, no defensywny napastnik, wiemy

15

2

@ShawnC, bo w Barcelonie się nie sprawdził. Biorąc pod uwagę aktualnego trenera pewnie do dziś grałby gorzej niż w Atletico

0

@mekston, Xavi i jego ofensywny futbol na drugim miejscu, mam nadzieję.

5

@mekston, ale to @Rust_Cohle go leje.

6

@MesQueUnClub96, zapytaj może @Rust_Cohle

3

@messi33, Ty akurat jesteś przykładem, że mogliby Ci zadać prace domową pod tytułem: „jak używać kropek i przecinków”

3

@urbipl, wielu ludzi ma w sumie w nosie te skoki, w samej Polsce chyba mniej osób one interesują niż kiedyś

@hayek, heh, czasem po prostu wystarczy być kobieta

0

@NeroTFP1 to Barber czy Tyczkarz?

0

@abram3k, to co każda lubi najbardziej, hmmmm. Powiesz?

0

@abram3k, a co jej podaje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?