FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jojek, wszystko od @Rewolucja123
3
@Barti_Blaugrana, do każdego konta miałeś takie samo?
0
@FcPortoFan1999, ja chyba nie mogę Ci odpowiedzieć dlaczego
3
@FcPortoFan1999, to byłby jakiś koszmar dla @Rust_Cohle
2
@gumaz, a jak nie było grzejników to do pieca. To były czssy
1
@draxidox? I tylko mruga światłami żeby każdy ustępował. Kretyn
0
@krajana, dopiero 14, a Ty już pijany?
6
@hayek, to wszystko za jedyne 250k
0
@FCBparasiempre, Ty czytasz jakie głupie pytania zadajesz?
0
@VegetaPolska, dozgonny szacunek i brak krytyki za to co robi teraz? Weź zejdź na ziemie
0
@VegetaPolska, ile lat temu to bylo?
0
@TR3YWAY, ja nawet nie wiem kto to, w zasadzie to moim zdaniem c**j z nim
0
@TR3YWAY, może była pijana?
0
@TR3YWAY, a nie mogła wyjść po prostu drzwiami?
1
Czy ktoś z Państwa oprócz problemów z La Ramblą ma również problemy z Messengerem?
0
@Sysia11, top 3? Wymień
0
@Firestone, wtf
0
@DonMatteo901, w fifie jest napastnikiem
1
@PatrychoO wow super
0
@DonMatteo901, no defensywny napastnik, wiemy
15
@MesQueUnClub96, XD
2
@ShawnC, bo w Barcelonie się nie sprawdził. Biorąc pod uwagę aktualnego trenera pewnie do dziś grałby gorzej niż w Atletico
0
@mekston, Xavi i jego ofensywny futbol na drugim miejscu, mam nadzieję.
5
@mekston, ale to @Rust_Cohle go leje.
6
@MesQueUnClub96, zapytaj może @Rust_Cohle
3
@messi33, Ty akurat jesteś przykładem, że mogliby Ci zadać prace domową pod tytułem: „jak używać kropek i przecinków”
3
@urbipl, wielu ludzi ma w sumie w nosie te skoki, w samej Polsce chyba mniej osób one interesują niż kiedyś
@hayek, heh, czasem po prostu wystarczy być kobieta
0
@NeroTFP1 to Barber czy Tyczkarz?
0
@abram3k, to co każda lubi najbardziej, hmmmm. Powiesz?
0
@abram3k, a co jej podaje?