FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ArterkHD, ja kiedyś miałem jak jeszcze byłem młody i piękny, ale nie pamietam ile mi zeszło z tym. Dasz radę, będę trzymać kcouki
3
@Barti_Blaugrana, cześć Bartku z Kielc
1
@Allbi, ręce opadają. Ostatnio jakieś gówniarze pędzili przez zabudowany 240km/h i wpadli na wyjeżdżającego Peżota. Trójka z Audi nie żyje jeśli dobrze pamietam. Zero wyobraźni
0
@Encore, fajna z nich para, akurat tych homoseksualistów lubie
2
@kuz, zima zaskoczyła drogowców
2
@Emhyr, moim zdaniem jak najwiecej minut dla Lewego
A no i oczywiście co mecz wyciągnąć wnioski
0
@Kamiloza91, oni w ostatnich meczach przede wszystkim pokazują charakter, a tego sam trener Barcelony i jego drużyna nie ma. Beznadziejnie się ich ogląda, a jeszcze gorzej słucha. Real z sporymi problemami kadrowymi i bez typowego napastnika radzi sobie w lidze i wczoraj ograł Barcelonę. Żałosne jest to, że oni po czymś takim potrafią wyjść i pieprzyć o wyciąganiu wniosków. Te wnioski wyciągają od 8 lat chyba
1
@Luciano99, i to jeszcze po minimum 6 piwach
1
@NeroTFP1, może i nie obserwuje Cię długo, ale już swoje na Twój temat wiem. Nie przejmuj się, może kiedyś i Ty dostaniesz szanse żeby zaistnieć
1
@NeroTFP1, zazdrościsz im, że oni mają sławę i pieniądze, a Ty piszesz książki i masz kącik na La Rambli? Nieładnie tak być zawistnym
1
Witam wszystkich, którzy wczoraj zostali skrzywdzeni przez drużynę Xaviego jak i samego trenera, miłego wieczoru
2
Nie mogę się już doczekać kolejnego meczu drużyny Xaviego
12
Jak mam być szczery to nie wiem czy Koemana miałem mniej dosyć niż teraz Xaviego. Ten pierwszy to miał beznadziejny skład, zdecydowanie gorszy niż były pomocnik Barcelony, a to co teraz reprezentuje sobą drużyna jest chyba jeszcze gorsze niż za czasów Koemana. Plucie w twarz dla kibiców tymi wywiadami i wypowiedziami po meczach.
0
@barcanawieki, kto go wciąż broni?
0
Dzień dobry, jak widzę nagłówki z wywiadów Roberto czy Xaviego to wiem, że lepiej nie czytać całości. Cóż za mental
0
Po co zmieniać coś co działa dobrze
2
Jeszcze Xavi wyszedł czterema pomocnikami, Araujo na PO, a oni i tak stracili już dwie bramki. Nieporozumienie
4
Pipki bez charakteru wyszły na boisko to i wynik nie dziwi. Trener bez jaj i drużyna bez charakteru, zdania nie zmienię
3
United u siebie i to Tottenham dominuje w meczu. Klub żart od jakiegoś czasu
1
Zaraz będzie 2:1 dla Kogutów, bo Diabły zapomniały, że trzeba atakować
0
@KidusFCB, miałem okazje się czymś takim kilka razy przejechać, fajne auto, ale podejrzewam, że utrzymanie tego to spora kwota
1
@Kgorecki2500, beznadziejna firma to i grozi bankructwo. Gdyby działali tak jak inne firmy, które dostarczają paczki to żadnego bankructwo by nie było
2
@Lukikiki, Ty mi wyglądasz na takiego co codziennie chodzi naj**any
0
@FcPortoFan1999, nie mam pojęcia, ale pewnie może się to kręcić wokół jakiegoś rekordu. Ogromna ilość ludzi :D
1
@FcPortoFan1999, podał firmowy telefon, a ma wyłączony na weekend żeby nikt nie dzwonił XD No to nie zadzwonił
1
@Culer9002, biorę w ciemno
4
Rozniesiemy ich dziś 1:0
5
@Gaz, Busquets, Xavi, Iniesta i Messi. Tęsknie
1
@Tom0VeB, musiałbyś zapytać tego co usunął, ja dokładnie nie pamietam :D
0
@tadzik447, czy to praca w kanałach?