FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Xavi naprawdę wierzy, że liga nie jest przegrana??
7
Dzień dobry, oni nawet w meczu z Granadą potrafią zepsuć koniec niedzieli i poniedziałek. Niebywała drużyna
0
@parpe, ona jest niepoważna, odklejony człowiek. Parcie na szkło ma niesamowite
1
@HighestInTheRoom, tak, jako kibic żadnej z drużyn w Polsce nie zapłaciłbym za żaden mecz w tej lidze. Wolę poświęcić czas na obejrzenie dobrze grających w piłkę drużyn w TV, niż te kopaninę w Polsce
Tak jak napisałem wyżej, kibiców normalnych oraz oprawy jak najbardziej doceniam, ale na mecz się przychodzi oglądać piłkarzy, a nie kibiców
0
@krajana, tam przynajmniej potrafią grać w piłkę.
Czytaj ze zrozumieniem, w naszej lidze nie ma zupełnie nic za co kibic piłki nożnej chciałby zapłacić. Może oprawa niektórych meczów, na tym się plusy kończą
2
@Kessie, przyuważ z kim fruwasz. Nie jesteś na wulkanizacji wśród tych swoich dziwnych kolegów
3
@HighestInTheRoom, takie bydło jest w tej całej śmiesznej lidze. Nie dość, że emocje żadne, w piłkę grać nie potrafią to jeszcze na trybunach bydło. Kwintesencja naszej rodzimej ligi. Jeśli ktoś za to regularnie płaci to musi mieć za dużo pieniędzy
6
@Danny Gaucho, jeśli Ty już czegoś nie rejestrujesz Łysy to naprawdę ciężary
0
@DLFCB, nigdy nie pojmę tego.
0
@SelloutCrowd, jesteś Niemcem?
0
@Popitek12, tak, ale robione z głową. Nie jeżdżę sportowym, obniżonym autem, a wiele razy haczyłem czymś niestety
2
@Mixtape, nie byłby to zły interes. Aktualnie to odrobinę za dużo trzeba płacić żeby w Polsce obejrzeć każdą ligę z TOP 5.
2
@mekston, dziękuję bardzo, miłego dnia
0
@DonMatteo901, trudna sytuacja do oceny. Jeden i drugi nie odpuścił, ale to bramkarz był pierwszy przy piłce. Czekam na opinie ekspertów, bo sam gówno się znam
1
@Kidd, #piekłoMężczyzn.
Jak zwykle jesteśmy poszkodowani, a to z nas się robi tych, którzy mogą więcej.
0
https://www.instagram.com/reel/C3LCj7VojEU/?igsh=cHA1dmczcXByZndt
Jeszcze mało znany osobnik, ale kto wie czy za jakiś czas to nie on zginie na miejscu w wypadku, ze swoimi znajomymi, w swoim Audi.
1
Zna ktoś szczegóły sytuacji Viaplay i praw chociażby do F1, Premier League czy Bundesligi? Jakiś czas temu ogłosili, że zwijają się z Polski, co dalej z tym tematem?
2
Dzień dobry, oby po zeszłorocznej kompromitacji Borussi Dortmund i przegraniu mistrzostwa w ostatniej kolejce w tym sezonie Bayer Leverkusen nie pozwolił sobie na taką sytuację. Mógłby ktoś w końcu przerwać te serię Bayernu. Dobrze żeby im ktoś raz na jakiś czas utarł nosa
0
@Lionel_Messi10, bo to pewnie przeciętniak, nie??
0
@LukaszFan, większość piłkarzy Barcelony to pipy co spuszczają głowę jak się nie układa. Zero charakteru
0
@szkudi7, no ale ja napisałem, że w Polsce więcej osób umiera niż się rodzi, a Ty się ze mnie śmiałeś. Czekam na przeprosiny
0
@szkudi7, tak. Zdecydowanie.
Odnieś się do tego z czego się śmiałeś wyżej
1
@szkudi7, tak szczerze to po Twoich komentarzach już sam zwątpiłem
No ale czy ja napisałem coś źle? U nas więcej osób w ciągu roku umiera niż się rodzi. Czy to nieprawda?
0
@szkudi7, w Polsce więcej umiera, niż się rodzi.
0
@szkudi7, nie ma takiej możliwości, bo zgonów jest więcej niż urodzeń. Trzeba czekać w kolejce
1
@cuttersomething, możliwe, że to łożysko amortyzatora, też mogłoby się tak objawiać. Mimo wszystko polecałbym pojechać od razu do mechanika żeby ustalić co to i czy bezpieczna jest jazda z tym.
Mi ostatnio coś huczało i skończyło się rozwalonym dyferencjałem, a w efekcie czego do domu wracałem 15km/h :)
1
@kemyt1995, oczywiście, że Bayer gra lepszą piłkę od Barcelony, ale to wyjeżdżanie z manitą odrobinę bez sensu
0
@kemyt1995, dobrze że nie dwie manity
4
@MesQueUnClub96, no niestety Dodi, ale myślenie nie jest Twoją mocną stroną
0
@MESSIah16, miał przy sobie narkotyki, Boże. Co to musi być za patus