0

Czy Xavi naprawdę wierzy, że liga nie jest przegrana??

7

Dzień dobry, oni nawet w meczu z Granadą potrafią zepsuć koniec niedzieli i poniedziałek. Niebywała drużyna

0

@parpe, ona jest niepoważna, odklejony człowiek. Parcie na szkło ma niesamowite

1

@HighestInTheRoom, tak, jako kibic żadnej z drużyn w Polsce nie zapłaciłbym za żaden mecz w tej lidze. Wolę poświęcić czas na obejrzenie dobrze grających w piłkę drużyn w TV, niż te kopaninę w Polsce

Tak jak napisałem wyżej, kibiców normalnych oraz oprawy jak najbardziej doceniam, ale na mecz się przychodzi oglądać piłkarzy, a nie kibiców

0

@krajana, tam przynajmniej potrafią grać w piłkę.

Czytaj ze zrozumieniem, w naszej lidze nie ma zupełnie nic za co kibic piłki nożnej chciałby zapłacić. Może oprawa niektórych meczów, na tym się plusy kończą

2

@Kessie, przyuważ z kim fruwasz. Nie jesteś na wulkanizacji wśród tych swoich dziwnych kolegów

3

@HighestInTheRoom, takie bydło jest w tej całej śmiesznej lidze. Nie dość, że emocje żadne, w piłkę grać nie potrafią to jeszcze na trybunach bydło. Kwintesencja naszej rodzimej ligi. Jeśli ktoś za to regularnie płaci to musi mieć za dużo pieniędzy

6

@Danny Gaucho, jeśli Ty już czegoś nie rejestrujesz Łysy to naprawdę ciężary

0

@DLFCB, nigdy nie pojmę tego.

0

@SelloutCrowd, jesteś Niemcem?

0

@Popitek12, tak, ale robione z głową. Nie jeżdżę sportowym, obniżonym autem, a wiele razy haczyłem czymś niestety

2

@Mixtape, nie byłby to zły interes. Aktualnie to odrobinę za dużo trzeba płacić żeby w Polsce obejrzeć każdą ligę z TOP 5.

2

@mekston, dziękuję bardzo, miłego dnia

0

@DonMatteo901, trudna sytuacja do oceny. Jeden i drugi nie odpuścił, ale to bramkarz był pierwszy przy piłce. Czekam na opinie ekspertów, bo sam gówno się znam

1

@Kidd, #piekłoMężczyzn.

Jak zwykle jesteśmy poszkodowani, a to z nas się robi tych, którzy mogą więcej.

0

https://www.instagram.com/reel/C3LCj7VojEU/?igsh=cHA1dmczcXByZndt

Jeszcze mało znany osobnik, ale kto wie czy za jakiś czas to nie on zginie na miejscu w wypadku, ze swoimi znajomymi, w swoim Audi.

1

Zna ktoś szczegóły sytuacji Viaplay i praw chociażby do F1, Premier League czy Bundesligi? Jakiś czas temu ogłosili, że zwijają się z Polski, co dalej z tym tematem?

2

Dzień dobry, oby po zeszłorocznej kompromitacji Borussi Dortmund i przegraniu mistrzostwa w ostatniej kolejce w tym sezonie Bayer Leverkusen nie pozwolił sobie na taką sytuację. Mógłby ktoś w końcu przerwać te serię Bayernu. Dobrze żeby im ktoś raz na jakiś czas utarł nosa

0

@Lionel_Messi10, bo to pewnie przeciętniak, nie??

0

@LukaszFan, większość piłkarzy Barcelony to pipy co spuszczają głowę jak się nie układa. Zero charakteru

0

@szkudi7, no ale ja napisałem, że w Polsce więcej osób umiera niż się rodzi, a Ty się ze mnie śmiałeś. Czekam na przeprosiny

0

@szkudi7, tak. Zdecydowanie.

Odnieś się do tego z czego się śmiałeś wyżej

1

@szkudi7, tak szczerze to po Twoich komentarzach już sam zwątpiłem

No ale czy ja napisałem coś źle? U nas więcej osób w ciągu roku umiera niż się rodzi. Czy to nieprawda?

0

@szkudi7, w Polsce więcej umiera, niż się rodzi.

0

@szkudi7, nie ma takiej możliwości, bo zgonów jest więcej niż urodzeń. Trzeba czekać w kolejce

1

@cuttersomething, możliwe, że to łożysko amortyzatora, też mogłoby się tak objawiać. Mimo wszystko polecałbym pojechać od razu do mechanika żeby ustalić co to i czy bezpieczna jest jazda z tym.

Mi ostatnio coś huczało i skończyło się rozwalonym dyferencjałem, a w efekcie czego do domu wracałem 15km/h :)

1

@kemyt1995, oczywiście, że Bayer gra lepszą piłkę od Barcelony, ale to wyjeżdżanie z manitą odrobinę bez sensu

0

@kemyt1995, dobrze że nie dwie manity

4

@MesQueUnClub96, no niestety Dodi, ale myślenie nie jest Twoją mocną stroną

0

@MESSIah16, miał przy sobie narkotyki, Boże. Co to musi być za patus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?