FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10, i jak zwykle Suarez dobitka, bo nic innego nie potrafił nigdy
0
@Kaziol47, mogą go wrzucać nawet o północy, a i tak go nie czytam
0
@Culer9002, nie mam potrzeby wchodzić na stronę Realu Madryt będąc za Barceloną :)
0
@Culer9002, ja nawet nie czytam komentarzy ludzi pod czymkolwiek na fb, bo od tego głowa szybko zaczyna boleć
3
@Culer9002, wiek nie ma znaczenia jeśli ktoś ma orzeszek zamiast mózgu
0
@pt9, to Ty na tym koniu?
2
Na pewno wiemy, że jest ślepy.
1
@Albatros, niech się nie zesra. Jak coś nie pasuje to robotę zawsze może zmienić, nie??
0
@tomek8756, nie widzę problemu, należy zakupić dla uczniów kaski ochronne i problem rozwiązany
0
@th@les, VPN masz pewnie na chacie i stąd ten problem. Pisałem do @wpwelement, ale średni odzew, więc raczej tak pozostanie
2
Zanim Barcelona kupi Haalanda to niech pomyślą o piłkarzach, którzy takiemu zawodnikowi jak on będą potrafili wykreować akcje.
Pomijam oczywiście fakt, że Deco mógłby się spotykać z kim tylko zechce, ale budżetu nie przeskoczy, a i umiejętności nie ma topowych jeśli chodzi o stanowisko jakie zajmuje
1
@kubix05, w Portugalii tylko Benfica. Żadne Porto.
@FcPortoFan1999
0
@gumaz, pewnie Ksawi zostaje
2
@BulaKG, kto pali i pije ten już nie żyje
1
@Arden, możemy, ale nie po twarzy
@partymaker, jak chciałeś zabłysnąć to się trzeba było brokatem obsypać
0
@Rust_Cohle, nie pyskuj
3
@spacer, mogę Ci wysłać numer konta na który warto zainwestować 100k
1
@Rust_Cohle, a co mnie to obchodzi o czym Ty piszesz
2
@Rust_Cohle, bramki Haalanda i tak nic nie znaczą, bo on sam na boisku nic nie zrobi. Rudego nie ma na boisku i Norweg kopie się po czole. Nie to co Lewandowski czy Leo Messi
2
@Arden, @Transu96 lubi. Nie bez powodu kupił nowe biurko
4
@Arden, ta gra to uzależnienie, zdecydowanie lepsze tytuły są do ogrywania niż to ścierwo. Dopóki EA nie będzie mieć konkurencji nic się nie zmieni. Jak czasem oglądam jakiś gameplay z tej gry to śmiesznie wyglądają te wszystkie akcje
1
@Criss18Barca, było iść na etat i weekendy byłyby wolne. Biedactwo
0
@Xpert77, pieniędzmi można wszystko załatwić
4
@Hrzan, nie wiem jak u was, ale u mnie można też obrócić telefon
4
@Emhyr, Tebas nie musi, bo Realowi uznają nawet te bramki, które strzelają rękami, więc nie będzie się pierdołami przejmować
3
@Explode, może mieli tylko 5min przed przetargiem i dlatego to tak wygląda
2
@Faro, a Macron będzie z nim spędzał upojne noce
0
Dzień dobry, czy wiadomo co Mekambe ustalił wczoraj na kolacji?
3
@Emhyr, trzepią na tym kasę to o tym pie***lą. Bez zainteresowania nie będzie pieniędzy, a że wiele osób nie myśli to i są zainteresowani co tam prorocy przepowiedzą
0
@Danny Gaucho, to zacznij prowadzić Lysy