1

@Lionel_Messi10, i jak zwykle Suarez dobitka, bo nic innego nie potrafił nigdy

0

@Kaziol47, mogą go wrzucać nawet o północy, a i tak go nie czytam

0

@Culer9002, nie mam potrzeby wchodzić na stronę Realu Madryt będąc za Barceloną :)

0

@Culer9002, ja nawet nie czytam komentarzy ludzi pod czymkolwiek na fb, bo od tego głowa szybko zaczyna boleć

3

@Culer9002, wiek nie ma znaczenia jeśli ktoś ma orzeszek zamiast mózgu

0

@pt9, to Ty na tym koniu?

2

Na pewno wiemy, że jest ślepy.

1

@Albatros, niech się nie zesra. Jak coś nie pasuje to robotę zawsze może zmienić, nie??

0

@tomek8756, nie widzę problemu, należy zakupić dla uczniów kaski ochronne i problem rozwiązany

0

@th@les, VPN masz pewnie na chacie i stąd ten problem. Pisałem do @wpwelement, ale średni odzew, więc raczej tak pozostanie

2

Zanim Barcelona kupi Haalanda to niech pomyślą o piłkarzach, którzy takiemu zawodnikowi jak on będą potrafili wykreować akcje.

Pomijam oczywiście fakt, że Deco mógłby się spotykać z kim tylko zechce, ale budżetu nie przeskoczy, a i umiejętności nie ma topowych jeśli chodzi o stanowisko jakie zajmuje

1

@kubix05, w Portugalii tylko Benfica. Żadne Porto.

@FcPortoFan1999

0

@gumaz, pewnie Ksawi zostaje

2

@BulaKG, kto pali i pije ten już nie żyje

1

@Arden, możemy, ale nie po twarzy

@partymaker, jak chciałeś zabłysnąć to się trzeba było brokatem obsypać

0

@Rust_Cohle, nie pyskuj

3

@spacer, mogę Ci wysłać numer konta na który warto zainwestować 100k

1

@Rust_Cohle, a co mnie to obchodzi o czym Ty piszesz

2

@Rust_Cohle, bramki Haalanda i tak nic nie znaczą, bo on sam na boisku nic nie zrobi. Rudego nie ma na boisku i Norweg kopie się po czole. Nie to co Lewandowski czy Leo Messi

2

@Arden, @Transu96 lubi. Nie bez powodu kupił nowe biurko

4

@Arden, ta gra to uzależnienie, zdecydowanie lepsze tytuły są do ogrywania niż to ścierwo. Dopóki EA nie będzie mieć konkurencji nic się nie zmieni. Jak czasem oglądam jakiś gameplay z tej gry to śmiesznie wyglądają te wszystkie akcje

1

@Criss18Barca, było iść na etat i weekendy byłyby wolne. Biedactwo

0

@Xpert77, pieniędzmi można wszystko załatwić

4

@Hrzan, nie wiem jak u was, ale u mnie można też obrócić telefon

4

@Emhyr, Tebas nie musi, bo Realowi uznają nawet te bramki, które strzelają rękami, więc nie będzie się pierdołami przejmować

3

@Explode, może mieli tylko 5min przed przetargiem i dlatego to tak wygląda

2

@Faro, a Macron będzie z nim spędzał upojne noce

0

Dzień dobry, czy wiadomo co Mekambe ustalił wczoraj na kolacji?

3

@Emhyr, trzepią na tym kasę to o tym pie***lą. Bez zainteresowania nie będzie pieniędzy, a że wiele osób nie myśli to i są zainteresowani co tam prorocy przepowiedzą

0

@Danny Gaucho, to zacznij prowadzić Lysy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?