FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Valencia 5:0 Real Madryt
Vinicius czerwona kartka
0
@Aragorn33, nie mów mi nawet nic o mechanikach.
0
@Aragorn33, ojojoj jaka dyskryminacja
0
@Aragorn33, a może urzędnicy?
0
@Emhyr, oprocz Fatiego
1
@ranger3120, za rok?
0
@Szklaner, haahahahahah, co za człowiek :D
0
@Firestone, masz na myśli @hurkacz?
0
@tristan87, nie, ktoś z Bawarii ;p
Ewentualnie ktoś kto przyjechał na Octoberfest czy jak to tam
0
@MESSIah16, mam narzeczoną, którą kocham. Ja wybieram
7
@MESSIah16, xd byłem tu przed gorącymi
2
@Kessie, nie dziwi mnie, że akurat Ty odpisujesz
Miłego dnia
2
@tadzik447, owszem, jest.
Zgłoszony
0
Dzień dobry, widzę w meczu Lazio - Milan dosyć sporo się działo na boisku :p
Dlaczego wyścig w F1 jest w sobotę? Za tydzień również sobota. O co chodzi?
0
@DragonxNF, ja czytałem, ale nie skończyłem. Kiedyś może do niej wrócę
4
@TheNekro94, zdrowia dla was wszystkich
12
@gumaz, ani jednego
2
@FcPortoFan1999, jemu to wiecznie coś ucieka
2
@Jakchcesz, nie umiem tego skomentować
0
@mekston, dobry wieczór :)
4
Dobrze, że najbardziej fascynujący sport na świecie powrócił, a razem z nim relacje @mekston.
Tęskniłem
0
Co się wydarzyło w meczu Bublik - Rublow, że walkower?
2
@parpe, potem się dziwią, że osiągają mierne wyniki. Konfederacja odrzuca od siebie tak samo jak PO czy PiS
0
@Foro, opiszesz trochę dokładniej?
4
@Foro, nie powiedziałeś najważniejszego, czym się zajmujesz
0
@Emhyr, aj, blisko byłem
3
@TR3YWAY, ten film to nie może być prawda, bo @Luciano99 zlizalby to z podłogi
1
@Emhyr, z daleka widać, ze to Lewy
4
@Barcanajlepszyteam, powinien się trochę opamiętać z komentarzami. Nie rozumiem po co w taki sposób wchodzić w ten temat
1
@jaras121, oczywiście, że żartuje. Suarez był cudownym napastnikiem i przydałby się teraz ktoś taki w Barcelonie, ale trochę młodszy