FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@TR3YWAY, rodzina będzie mogła oglądać jej filmy kiedy za nią zatęsknią
1
@draxidox, dofinansowania dla influencerow
0
@Hrzan, a podatki i tak niedługo będziemy płacić. Ciekawe ile przyjdzie u nas rocznie zapłacić za auto w benzynie, które ma większy silnik i jest nieco starsze :)
0
@FcPortoFan1999, w porządku, ale ja nie mówię żeby nikt tego nie oglądał, każdy ma prawo wybierać co śledzi i za co płaci, nikt nikomu nie powinien zabierać wyboru, w żadnej dziedzinie życia.
Chciałem tylko napisać, że wspieranie takich ludzi, którzy są patusami lub się na takich kreują żeby zarobić coraz to więcej pieniędzy sprawia, że tworzą się kolejni tacy w społeczeństwie.
Tyle, niech se każdy robi co chce.
Wystarczy, że w innych sferach życia politycy czy Unia Europejska chcą nam coś zabierać i nakładają na nas coraz to różne podatki, za które zapłacimy wszyscy
11
@Criss18Barca, takie mamy społeczeństwo Panie, nic z tym nie zrobisz, a będzie z czasem już tylko coraz gorzej.
Niech się tutaj nikt nie oburza, bo wspieranie patologii tworzy kolejną patologię. Niech sobie każdy ogląda co chce, ale wsparcie dla ludzi, którzy kasę i swój dorobek życiowy opierają na byciu kimś takim jak Ci, którzy tam występują to spory problem
0
@MesQueUnClub96, uwielbiam, jeszcze @Lionel_Messi10 musi coś napisać i dzień na La Rambli będzie kompletny
1
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Manchester City, Liverpool czy może Arsenal?
Ciekawa jest sytuacja w Premier League, a jeśli dziś w meczu na szczycie (nie mam na myśli Aston Villa - Tottenham, pomimo tego, że Koguty swoje mistrzostwo też w tym sezonie zdobyli) będzie remis to zrobi się jeszcze bardziej interesująco
0
@FcPortoFan1999, ale o co Ci chodzi?
0
@FcPortoFan1999, trzeba rozciąć nogę i policzyć słoje (?)
1
@FcPortoFan1999, bo grał z kontuzjom i jest skszydłowym
1
@DonMatteo901, niestety widać jacy ludzie rządzą tym krajem.
Nawet nie chcę myśleć jak pięknie byłoby w Polsce jeśli ludzie, którzy siedzą u sterów patrzyliby głównie na kraj i jego obywateli :)
0
@Pedri16Future, @Arden to w końcu jest prawomocny czy nie?
0
@MESSIah16, akurat o pieniądzach to niepotrzebnie wspominasz, bo przy zarobkach Daniego i tym ile kasy oddawał Państwu mogą mu teraz zasponsorować wakacje w więzieniu.
Co do reszty oczywiście się zgadzam - jeśli naprawdę zgwałcił i w 100% jest winny
0
@Vincent0712, oby nie dał rady
0
@Trojanek23, czym kierujesz?
0
@Trojanek23, a dlaczego tak? Bo jesteś szybki?
0
@draxidox, e to luzik, że dwa piwka spokojnie można jeszcze wypić
1
@FcPortoFan1999, w meczach ekstraklasy to najlepiej byłoby żeby nic nie było widać
8
@draxidox, ale to akurat świadczy o Tobie
5
@Faro, ale pieprzysz
4
@Culer9002, ona wygląda jakby już jeden zjadła i ten miał być następnym
2
@Kessie, nawet nie włączam, bo się boję, że zwymiotuję
0
@mr Barca, w sklepie między alejkami będziecie mieli większy dreszczyk emocji ;p
3
@DLFCB, nie chce mi się wierzyć, że ktoś jest tak głupi żeby w taki sposób zachować się w miejscu publicznym. Ta przymierzalnia to jakby w jakimś remoncie była
1
@QQL5, mega dziwna sytuacja, zwłaszcza jeśli sam nie zawiniłeś w żaden sposób. Trochę chore
3
@Rewolucja123, chciała go wessać
1
@QQL5, ciekawe z jakiego powodu ktoś Ci napluł na talerz. Może pomylili zamówienia