17

@TR3YWAY, rodzina będzie mogła oglądać jej filmy kiedy za nią zatęsknią

1

@draxidox, dofinansowania dla influencerow

0

@Hrzan, a podatki i tak niedługo będziemy płacić. Ciekawe ile przyjdzie u nas rocznie zapłacić za auto w benzynie, które ma większy silnik i jest nieco starsze :)

0

@FcPortoFan1999, w porządku, ale ja nie mówię żeby nikt tego nie oglądał, każdy ma prawo wybierać co śledzi i za co płaci, nikt nikomu nie powinien zabierać wyboru, w żadnej dziedzinie życia.

Chciałem tylko napisać, że wspieranie takich ludzi, którzy są patusami lub się na takich kreują żeby zarobić coraz to więcej pieniędzy sprawia, że tworzą się kolejni tacy w społeczeństwie.

Tyle, niech se każdy robi co chce.

Wystarczy, że w innych sferach życia politycy czy Unia Europejska chcą nam coś zabierać i nakładają na nas coraz to różne podatki, za które zapłacimy wszyscy

11

@Criss18Barca, takie mamy społeczeństwo Panie, nic z tym nie zrobisz, a będzie z czasem już tylko coraz gorzej.

Niech się tutaj nikt nie oburza, bo wspieranie patologii tworzy kolejną patologię. Niech sobie każdy ogląda co chce, ale wsparcie dla ludzi, którzy kasę i swój dorobek życiowy opierają na byciu kimś takim jak Ci, którzy tam występują to spory problem

0

@MesQueUnClub96, uwielbiam, jeszcze @Lionel_Messi10 musi coś napisać i dzień na La Rambli będzie kompletny

1

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Manchester City, Liverpool czy może Arsenal?

Ciekawa jest sytuacja w Premier League, a jeśli dziś w meczu na szczycie (nie mam na myśli Aston Villa - Tottenham, pomimo tego, że Koguty swoje mistrzostwo też w tym sezonie zdobyli) będzie remis to zrobi się jeszcze bardziej interesująco

0

@FcPortoFan1999, ale o co Ci chodzi?

0

@FcPortoFan1999, trzeba rozciąć nogę i policzyć słoje (?)

1

@FcPortoFan1999, bo grał z kontuzjom i jest skszydłowym

1

@DonMatteo901, niestety widać jacy ludzie rządzą tym krajem.

Nawet nie chcę myśleć jak pięknie byłoby w Polsce jeśli ludzie, którzy siedzą u sterów patrzyliby głównie na kraj i jego obywateli :)

0

@Pedri16Future, @Arden to w końcu jest prawomocny czy nie?

0

@MESSIah16, akurat o pieniądzach to niepotrzebnie wspominasz, bo przy zarobkach Daniego i tym ile kasy oddawał Państwu mogą mu teraz zasponsorować wakacje w więzieniu.

Co do reszty oczywiście się zgadzam - jeśli naprawdę zgwałcił i w 100% jest winny

0

@Vincent0712, oby nie dał rady

0

@Trojanek23, czym kierujesz?

0

@Trojanek23, a dlaczego tak? Bo jesteś szybki?

0

@draxidox, e to luzik, że dwa piwka spokojnie można jeszcze wypić

1

@FcPortoFan1999, w meczach ekstraklasy to najlepiej byłoby żeby nic nie było widać

8

@draxidox, ale to akurat świadczy o Tobie

5

@Faro, ale pieprzysz

4

@Culer9002, ona wygląda jakby już jeden zjadła i ten miał być następnym

2

@Kessie, nawet nie włączam, bo się boję, że zwymiotuję

0

@mr Barca, w sklepie między alejkami będziecie mieli większy dreszczyk emocji ;p

3

@DLFCB, nie chce mi się wierzyć, że ktoś jest tak głupi żeby w taki sposób zachować się w miejscu publicznym. Ta przymierzalnia to jakby w jakimś remoncie była

1

@QQL5, mega dziwna sytuacja, zwłaszcza jeśli sam nie zawiniłeś w żaden sposób. Trochę chore

3

@Rewolucja123, chciała go wessać

1

@QQL5, ciekawe z jakiego powodu ktoś Ci napluł na talerz. Może pomylili zamówienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?