FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre,
„9.3.6.
- naruszanie dobrego imienia serwisu i redakcji FCBarca.com;
- podejmowanie wszelkiego rodzaju działań utrudniających funkcjonowanie serwisu FCBarca.com, ingerujących w tok pracy redakcji, zaburzających przejrzystość strony, negatywnie wpływających na jakość odbioru znajdujących się na niej treści i/lub utrudniających dyskusję pomiędzy Użytkownikami;
- podważanie decyzji administracyjnych podjętych przez redakcję serwisu FCBarca.com;
- komentowanie, oznaczanie i/lub prowadzenie dyskusji na temat Użytkowników, których konta zostały zablokowane lub usunięte;”
Ogólnie dużo zależy jak osoby wyżej zinterpretują to co wszystko. Różnie bywa w życiu na La Rambli
0
@FCBparasiempre, nie chce nic mówić, ale cały czas oznaczasz zbanowanego. Od kilku dni
1
@RomanHoffer, dałeś radę tym typkom sprzed baru?
0
@mekston, chyba nowy tydzień xd
2
@mekston, BartekRosario XD chce się gość podpiąć pod ambasadę, bo zauważył, że oni są bezpieczni na La Rambli
0
@Emhyr, pisałem komentarz, ale ta strona nie pozwoliła go opublikować, drugi raz mi się już nawet nie chce.
1
@Emhyr, jakie ma znaczenie Messi jak nie masz obrony, pomocy i skrzydeł? Koeman miał beznadziejny skład, Xavi odkąd przyszedł sytuacja zaczęła się poprawiać
2
@Luciano99, momentami Real Betis miał zdecydowanie lepszy skład niż tamta Barcelona
0
Co ja co, ale fajnie po tylu latach znowu wygrać LM
4
Sędzia sam wyprowadza zawodników i trenera z równowagi, a potem leci i rozdaje żółte kartki xd Co za pieprzone podejście, daj ośle kartkę dla kogoś z Atletico to nikt nie będzie miał pretensji.
1
Felix zamknął kibiców Atletico, a Lewy asysta niektórych użytkowników La Rambli. Jedni i drudzy ból dupy podobny
1
@Comentateiro, aż się zaśmiałem jak mocno sam siebie odmłodziłeś
5
@MichalZZZ, @Comentateiro ma 173 lata i do każdego meczu podchodzi z takim samym podekscytowaniem. Z tego się nie wyrasta
4
@Comentateiro, Ty już swoje w życiu zarobiłeś
4
@Encore, no, na pewno to nie będzie miało żadnego znaczenia jeśli w kolejnym meczu może być potrzebny. Jeszcze brakuje żeby Liverpool wyrównał XD
1
Zawodnik United załatwił sobie czerwoną kartkę na kolejny etap, co za mózg XD
0
Antony jest idealnym przykładem, że nawet ślepej kurze się czasem trafi ziarno
6
Henry by to wpakował z zamkniętymi oczami
0
Gomez zaatakował dupą
2
Komentarz usunięty
0
Właśnie pisałem, że Ferguson dobrze ustawił dzisiaj United, a oni tracą właśnie drugą bramkę…
9
Najlepsze frytki to te które się zrobi samemu i usmaży w domu, top
0
@Emhyr, tym się masz napchać, a nie rozkoszować
1
@July_6_BcN, Ty jesteś… niepoważna.
5
@barcafan1789, grasz w gówno stworzone dla spoconych dzieci i się dziwisz, ze grasz ze spoconymi dziećmi?
4
@ViscaelBarca2007, moim zdaniem budowanie młodych to ostatnie co można zarzucić Barcelonie.
45
@draxidox, zawsze mnie zastanawiało co fascynującego jest w nagrywaniu takich rzeczy. Niezależnie od tego czy to ponad 200, ponad 300. Żaden to wyczyn poza tym, że wciska się gaz do oporu w aucie, które jest do tego przystosowane przez producenta czy jakiś warsztat zajmujący się tuningiem.
Umiejętności i prędkość auta to tylko tor, a nie drogi publiczne.
3
@Pawlak1992, dzięki temu można zobaczyć, który znajomy to debil
2
@Luciano99, wierzę w szczęśliwe zakończenie i miłość do końca życia. To się musi udać
5
@Czajka90, przecież wiadomo, że pisała to w emocjach, bo wpis @Luciano99 zrobił na niej wrażenie. Może pisać o mężu co tylko zechce, ale wiadomo kogo ma w sercu