0

@FCBparasiempre,

„9.3.6.
- naruszanie dobrego imienia serwisu i redakcji FCBarca.com;
- podejmowanie wszelkiego rodzaju działań utrudniających funkcjonowanie serwisu FCBarca.com, ingerujących w tok pracy redakcji, zaburzających przejrzystość strony, negatywnie wpływających na jakość odbioru znajdujących się na niej treści i/lub utrudniających dyskusję pomiędzy Użytkownikami;
- podważanie decyzji administracyjnych podjętych przez redakcję serwisu FCBarca.com;
- komentowanie, oznaczanie i/lub prowadzenie dyskusji na temat Użytkowników, których konta zostały zablokowane lub usunięte;”

Ogólnie dużo zależy jak osoby wyżej zinterpretują to co wszystko. Różnie bywa w życiu na La Rambli

0

@FCBparasiempre, nie chce nic mówić, ale cały czas oznaczasz zbanowanego. Od kilku dni

1

@RomanHoffer, dałeś radę tym typkom sprzed baru?

0

@mekston, chyba nowy tydzień xd

2

@mekston, BartekRosario XD chce się gość podpiąć pod ambasadę, bo zauważył, że oni są bezpieczni na La Rambli

0

@Emhyr, pisałem komentarz, ale ta strona nie pozwoliła go opublikować, drugi raz mi się już nawet nie chce.

1

@Emhyr, jakie ma znaczenie Messi jak nie masz obrony, pomocy i skrzydeł? Koeman miał beznadziejny skład, Xavi odkąd przyszedł sytuacja zaczęła się poprawiać

2

@Luciano99, momentami Real Betis miał zdecydowanie lepszy skład niż tamta Barcelona

0

Co ja co, ale fajnie po tylu latach znowu wygrać LM

4

Sędzia sam wyprowadza zawodników i trenera z równowagi, a potem leci i rozdaje żółte kartki xd Co za pieprzone podejście, daj ośle kartkę dla kogoś z Atletico to nikt nie będzie miał pretensji.

1

Felix zamknął kibiców Atletico, a Lewy asysta niektórych użytkowników La Rambli. Jedni i drudzy ból dupy podobny

1

@Comentateiro, aż się zaśmiałem jak mocno sam siebie odmłodziłeś

5

@MichalZZZ, @Comentateiro ma 173 lata i do każdego meczu podchodzi z takim samym podekscytowaniem. Z tego się nie wyrasta

4

@Comentateiro, Ty już swoje w życiu zarobiłeś

4

@Encore, no, na pewno to nie będzie miało żadnego znaczenia jeśli w kolejnym meczu może być potrzebny. Jeszcze brakuje żeby Liverpool wyrównał XD

1

Zawodnik United załatwił sobie czerwoną kartkę na kolejny etap, co za mózg XD

0

Antony jest idealnym przykładem, że nawet ślepej kurze się czasem trafi ziarno

6

Henry by to wpakował z zamkniętymi oczami

0

Gomez zaatakował dupą

2

Komentarz usunięty

0

Właśnie pisałem, że Ferguson dobrze ustawił dzisiaj United, a oni tracą właśnie drugą bramkę…

9

Najlepsze frytki to te które się zrobi samemu i usmaży w domu, top

0

@Emhyr, tym się masz napchać, a nie rozkoszować

1

@July_6_BcN, Ty jesteś… niepoważna.

5

@barcafan1789, grasz w gówno stworzone dla spoconych dzieci i się dziwisz, ze grasz ze spoconymi dziećmi?

4

@ViscaelBarca2007, moim zdaniem budowanie młodych to ostatnie co można zarzucić Barcelonie.

45

@draxidox, zawsze mnie zastanawiało co fascynującego jest w nagrywaniu takich rzeczy. Niezależnie od tego czy to ponad 200, ponad 300. Żaden to wyczyn poza tym, że wciska się gaz do oporu w aucie, które jest do tego przystosowane przez producenta czy jakiś warsztat zajmujący się tuningiem.

Umiejętności i prędkość auta to tylko tor, a nie drogi publiczne.

3

@Pawlak1992, dzięki temu można zobaczyć, który znajomy to debil

2

@Luciano99, wierzę w szczęśliwe zakończenie i miłość do końca życia. To się musi udać

5

@Czajka90, przecież wiadomo, że pisała to w emocjach, bo wpis @Luciano99 zrobił na niej wrażenie. Może pisać o mężu co tylko zechce, ale wiadomo kogo ma w sercu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?