FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gwiazdeczki z Francji ani jednej dobrej akcji
1
Niesamowite, drużyna ma Mbappe i przegrywa mecz ;p
2
Brazylia wygrywa, teraz to chyba oni będą jednym z największych faworytów na EURO
0
@Culer9002, Carlo, czy to Ty?
0
@Danny Gaucho, nie no Łysy, trochę przesadzasz
5
6 min i Mbappe żadnej bramki, nie ma tutaj czego zazdrościć Realowi
0
@SawneyBean, masz na myśli to, że znasz się z Bartkiem?
1
@prokofiew, hahahahaha, ochłoń chłopie
0
@SawneyBean, opowiesz coś więcej?
0
@prokofiew, napisałem już wyżej. Ludzie, którzy zginęli niekoniecznie mogą być za wojną i mogą jej być przeciwnym. Dlaczego ma mi ich nie być szkoda? Jeśli to normalni ludzie, którzy po prostu chcą żyć tak jak wiele osób to nie rozumiem podejścia.
1
@szkodastrzepicryja, robi na pokaz żeby zachować jakieś pozory :D
0
@Ojciec5tkidzieci, ciekawe jak bardzo mocno jest powiązany z ostatnią aferą i czy to będzie miało jakiś wpływ na jego działalność
1
@szkodastrzepicryja, no widocznie ma głęboko jego śmierć, a jego widocznie również miała. Przecież gdyby samobójstwo popełnił ktoś kogo kochała (o ile to samobój) to nie wystąpiłaby za chwilę w turnieju.
0
@Arden, on jest oceniany surowo, a odkąd dołączył do Barcelony i tak jest jednym z najlepszych
1
@Luciano99, ciężko żeby nie miał zmarszczonych całe życie siedzi przy biurku
0
@Lionel_Messi10, w Interze Miami??
5
@prokofiew, na pewno nie tylko Tobie, ale zginęły niewinne osoby, które mogły nie popierać wojny. Mimo wszystko takie zdanie jak Twoje nie jest normalne.
Gdyby spotkało to osoby odpowiedzialne za wjazd na Ukrainę to okej, można tak myśleć, ale przypadkowe osoby w jakimś miejscu?
0
@Peciak, jak taka ulubiona to załóż koszulkę Nike i wrzuć na awatar zmienioną opcję
0
@Rust_Cohle, widziałeś bebech Laporty? Dopóki jest hajs na jedzenie to sytuacja finansowa jest przyzwoita.
11
@insp1re, nie.
To tak jakby kiedy odważyli się sprzedać młodego Messiego, który potem napisał historię na Camp Nou
0
@Arden, zanim podejmiesz jakąkolwiek dyskusję naucz się czytać ze zrozumieniem, może nam będzie łatwiej dojść do porozumienia.
9
@Rust_Cohle, a to tylko jeden z jego plusów
0
@Arden, można dyskutować, ale na podparcie swoich tez zawsze znajdziesz w internecie jakieś źródła. Nie znasz się na tym, szukasz info w necie, że to źle dla zdrowia i wrzucasz tutaj, a już wyżej Ci wypunktowali, że są również inne komentarze na ten temat.
Po co się wcinasz w tematy na których się nie znasz i podpierasz je wątpliwymi opiniami?
Ja Cię tylko zapytałem kim jesteś z zawodu, a Ty mi odpisujesz takie gówno jak wyżej xD niedobrze to wygląda. Zabawny jesteś :D
0
@Arden, tak, dokładnie. Jest masa rzeczy, które ludzie robią źle i żyją (jeśli rzeczywiście to jest złe, bo ja się na tym nie znam żeby to ocenić) a nikt się do nich nie przywala. Moim zdaniem komentowanie tego komu i za co płacą ludzie jest zbędne.
Ty jesteś strażakiem, pracujesz w zawodzie?
0
@Arden, nie macie się już do czego przy***rdalać, serio
0
Czy uważacie, że wynik 9:8 w dogrywce w FC24 UT to norma?
0
@Lanosss, szkoda.
0
Komentarz usunięty
1
@Emhyr, @Comentateiro ma 173 lata, a wciąż dobrze się trzyma. Bravo i Alexis dadzą radę
4
Laporta powinien załatwić koszulki u tego samego producenta gdzie kupuje swoje koszule. Biorąc pod uwagę jego niezniszczalne i bardzo wytrzymałe guziki w koszulach mógłby to być dobry wybór