5

@Kuba_1, żadna legenda. Bardzo dobry zawodnik, który występował w Barcelonie, ale na legendę to sobie trzeba zasłużyć czymś więcej niż tylko bramkami czy asystami. Nie pasuje mi to określenie do niego

1

@LaLigaPD, dlaczego? Nie rozumiem co w nim takiego przereklamowanego. Nieraz w trakcie sezonu pokazywał się z bardzo dobrej formy

0

Xavi na pewno nie odejdzie, bo ciężko będzie mu się pożegnać z Barceloną po wygraniu La Liga oraz Ligi Mistrzów, prosta sprawa

3

@Luciano99, wcześniak to się inaczej liczy XD śmieszne hahah

0

@ranger3120, jestem śpiący odkąd zacząłem w życiu pracować

2

@PW27, jeśli Kounde nie będzie chciał grać na PO to prędzej czy później odejdzie. Co do de Jonga zgoda. Na ten moment to nie jest pomocnik za którym Barcelona tęskni kiedy go nie ma. Zdecydowanie bardziej mi brakuje Gaviego czy Pedriego w formie. Jeden i drugi Hiszpan lepiej się prezentują w Barcelonie, więcej lepszych występów

0

@DonMatteo901, ona chyba sama pasożyt

3

@BulaKG, nie wiem, ja się odnoszę tylko do tego, że on się dorobił na zmywaku xd przecież każdy logicznie myślący wie, że gość po prostu poznał odpowiednich ludzi w życiu, a to, że ma gadane i dobrze to robi aktualnie mu daje ogromne przychody i rozpoznawalność.

Poznałem prywatnie kolegę właściciela MGP Garage i tu chyba można się doszukiwać większych kwiatków ;p

1

@draxidox, przecież to od dawna jest jasne, że za nim stoją również inni ludzie, którzy ciągają za sznurki i wykładają hajs, ale średnio mi się chce wierzyć, że cokolwiek złego mu ktoś udowodni

0

@Barcasub, to jedzenie to oczywiście makowiec?

0

W jakich godzinach na La Rambli czuwa Strażnik?

1

@BartekRosario, w takim razie oby podróże były udane!

1

@BartekRosario, jak dużo do przodu masz wszystko zaplanowane?

1

@TR3YWAY, na dzień dzisiejszy na środku obrony konkurencja go zjada. Niech gra na PO, bo dobrze mu to idzie

3

@FCB_dimiC, odwiedzisz wtedy @Sysia11

2

@BartekRosario to następne będzie chyba Buenos Aires

0

@AlexDark00, chcesz mi powiedzieć, że Mbappe jest już lepszym piłkarzem niż Ronaldo?

1

@TR3YWAY, Kounde jakby obrażony, taki nie w sosie

0

@AlexDark00, jeśli zostanie w PSG to nie będzie. Na pewno nie ten poziom co Leo czy Ronaldo. Nie wygrał do tej pory LM z PSG, a w tym roku również jej nie wygra, bo Barcelona już w kwietniu ich wyrzuci

2

@AlexDark00, wtf, raz piszesz o Lewym i Kane, teraz o Lewym i Mbappe XD

Co Ty bierzesz chłopie

4

@AlexDark00, bo wygrywają LM? Gdzie Ty porównujesz PSG do Bayernu. PSG nigdy nie było na poziomie Bayernu :D

1

@AlexDark00, Kane to może buty Lewemu wiązać biorąc pod uwagę całą karierę :)

2

@AlexDark00, odpisałem wyżej. Najlepszy może i aktualnie jest (poza Lewandowskim), ale to nigdy nie będzie ten rozmiar kapelusza co Leo czy Ronaldo jeśli wciąż będzie tkwił w tej lidze

3

@barcanawieki, nigdy nie będzie najlepszy grając dla PSG

Tzn źle się trochę wyraziłem - owszem, umiejętności ma największe i jest najlepszy, ale nikt na niego nie spojrzy tak jak na Messiego czy Ronaldo w dawnych latach jeśli Francuz nie odejdzie do innego zespołu i mocniejszej ligi. Te wyniki, które kręci w PSG nie robią takiego wrażenia jak w innych ligach.

2

@FCBparasiempre, podpinam się pod te słowa

0

@Faro, z tego co się orientuję to Fati miał bardziej rozwalone kolano niż Gavi, prawda? ;p

Mnie historia Fatiego nie śmieszy, jak każdy kto kibicuje Barcelonie tęsknię za nim, bo były momenty gdzie każdy wierzył, że on może stanowić o siłę Barcelony. Szkoda, że tak to się potoczyło. Oby Gavi wrócił do pełni zdrowia bez konieczności kolejnych zabiegów

0

@Faro, przecież sobie tylko żartuje, a Ty jesteś znany z tego jak mocno lubisz Fatiego :P


0

@Faro, a dlaczego Ty mnie obrażasz chłopczyku?

Mówi się „lecz się na nogi, bo na głowę już za późno”

Jak chciałeś zabłysnąć to było się brokatem obsypać

0

@kamilos1214, bez foty mordo nikt Ci nie uwierzy tutaj

0

@Faro, Ty już Fatiemu kibicowałeś i mamy co mamy, Yamala zostaw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?