2

@Sulimo, to jakiś przegląd techniczny?

Sprawdź mu luzy

2

@escarabajo, ogólnie żeby w ogóle śledzić te rozgrywki to trzeba mieć za dużo czasu, a co dopiero żeby to oglądać

0

@tomek8756, Francja i Niemcy wypowiadają się z bezpiecznego miejsca, bo to my jesteśmy najbliżej Rosji. Będąc w takim położeniu można mówić wszystko

0

@esem91, sam nic nie dostałem ani nie słyszałem o nikim kto by dostał cokolwiek

2

@macio_944, nie znam ani jednego, ani drugiego

2

Gdybym tylko miał konsole i fifę to już bym opalał meczyk PSG - Barcelona żeby ich wstępnie zmieść

2

Nie wiem o co krzyk w tych gorących. Ile razy wam trzeba tłumaczyć, że pić dalej można? Pilnować się trzeba tylko bardziej żeby nikt nie złapał, ale pić można…

1

Na PSG przydałby się Suarez

0

Trzeba przejść PSG i potem są szanse na finał. Mówiłem, że wygramy te LM

0

Nie ma znaczenia kogo wylosują, bo zwycięzca LM i tak znany - FC Barcelona

1

Liverpool chyba wygra ten mecz, tak sądzę.

0

@Rewolucja123, trafisz niedługo na jakąś piękną i wolną i będziecie żyli w szczęściu oraz zdrowiu

0

@Rewolucja123, to Ty pierwsze pytanie zadałeś i od razu czy jest w związku?

0

@TR3YWAY, też jesteś w tej kawiarence?

7

@Rewolucja123, a co jej powiedziałeś? „Przepraszam” kiedy chciałeś przejść?

0

@Lionel_Messi10, wrzucaj takie rzeczy w komentarzu, bo trochę za dużo treści.

Zgłoszony

Niektórzy nie są źli nawet jak wyzywasz innych od idiotów i głupków

2

@MESSIah16, nie piłeś? Nie jedz!

2

@MesQueUnClub96, @ortopeda

1

@kynio302, śmieszny alkoholik, któremu ktoś dał szansę się wypowiadać niestety. Specjalista, który jedzie na tym, że kiedyś grał za granicą, wow

3

@TR3YWAY, browary to się pije w trasie, a nie przed trasą

5

Kurde, to od dzisiaj zabierają auto za jazdę pod wpływem?

Trzeba będzie jeszcze bardziej uważać

0

Inter i Lautaro zweryfikowani, Atletico się spięło na ten mecz, ale i tak szkoda, że awansowali

0

@Joe_Barbaro, to Leo Messi

0

@Lordzi, de Jong

1

@MarioVeB!, Ty ku**a to jak zwykle musisz mieć inne zdanie niż większość. Gdyby nie to nie miałbyś chyba czym się wybic

0

@Arden, lepiej żeby Atletico odpadło już dziś

1

@FcPortoFan1999, adios Karyna

2

@vangoor, nie jestem gotowy na to żeby tak często oglądać Viniciusa

0

@mordini123, jeśli nie pojadą na euro to też będą grać?

2

Miałem w swoim życiu krótki epizod pracy w Holandii, udało mi się wtedy odwiedzić jeden z stadionów w tym kraju. Podczas spaceru zauważyłem wizerunek jednego z najlepszych piłkarzy jacy mogli grać w Barcelonie.

https://zapodaj.net/plik-Ue65j8RNl4

Oczywiście mówię o Panu po prawej stronie. Czy dziś również pokaże się z dobrej strony w LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?