FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo, to jakiś przegląd techniczny?
Sprawdź mu luzy
2
@escarabajo, ogólnie żeby w ogóle śledzić te rozgrywki to trzeba mieć za dużo czasu, a co dopiero żeby to oglądać
0
@tomek8756, Francja i Niemcy wypowiadają się z bezpiecznego miejsca, bo to my jesteśmy najbliżej Rosji. Będąc w takim położeniu można mówić wszystko
0
@esem91, sam nic nie dostałem ani nie słyszałem o nikim kto by dostał cokolwiek
2
@macio_944, nie znam ani jednego, ani drugiego
2
Gdybym tylko miał konsole i fifę to już bym opalał meczyk PSG - Barcelona żeby ich wstępnie zmieść
2
Nie wiem o co krzyk w tych gorących. Ile razy wam trzeba tłumaczyć, że pić dalej można? Pilnować się trzeba tylko bardziej żeby nikt nie złapał, ale pić można…
1
Na PSG przydałby się Suarez
0
Trzeba przejść PSG i potem są szanse na finał. Mówiłem, że wygramy te LM
0
Nie ma znaczenia kogo wylosują, bo zwycięzca LM i tak znany - FC Barcelona
1
Liverpool chyba wygra ten mecz, tak sądzę.
0
@Rewolucja123, trafisz niedługo na jakąś piękną i wolną i będziecie żyli w szczęściu oraz zdrowiu
0
@Rewolucja123, to Ty pierwsze pytanie zadałeś i od razu czy jest w związku?
0
@TR3YWAY, też jesteś w tej kawiarence?
7
@Rewolucja123, a co jej powiedziałeś? „Przepraszam” kiedy chciałeś przejść?
0
@Lionel_Messi10, wrzucaj takie rzeczy w komentarzu, bo trochę za dużo treści.
Zgłoszony
Niektórzy nie są źli nawet jak wyzywasz innych od idiotów i głupków
2
@MESSIah16, nie piłeś? Nie jedz!
2
@MesQueUnClub96, @ortopeda
1
@kynio302, śmieszny alkoholik, któremu ktoś dał szansę się wypowiadać niestety. Specjalista, który jedzie na tym, że kiedyś grał za granicą, wow
3
@TR3YWAY, browary to się pije w trasie, a nie przed trasą
5
Kurde, to od dzisiaj zabierają auto za jazdę pod wpływem?
Trzeba będzie jeszcze bardziej uważać
0
Inter i Lautaro zweryfikowani, Atletico się spięło na ten mecz, ale i tak szkoda, że awansowali
0
@Joe_Barbaro, to Leo Messi
0
@Lordzi, de Jong
1
@MarioVeB!, Ty ku**a to jak zwykle musisz mieć inne zdanie niż większość. Gdyby nie to nie miałbyś chyba czym się wybic
0
@Arden, lepiej żeby Atletico odpadło już dziś
1
@FcPortoFan1999, adios Karyna
2
@vangoor, nie jestem gotowy na to żeby tak często oglądać Viniciusa
0
@mordini123, jeśli nie pojadą na euro to też będą grać?
2
Miałem w swoim życiu krótki epizod pracy w Holandii, udało mi się wtedy odwiedzić jeden z stadionów w tym kraju. Podczas spaceru zauważyłem wizerunek jednego z najlepszych piłkarzy jacy mogli grać w Barcelonie.
https://zapodaj.net/plik-Ue65j8RNl4
Oczywiście mówię o Panu po prawej stronie. Czy dziś również pokaże się z dobrej strony w LM?