FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10, to są kompleksy jeśli on gra w jakiejś lidze bydlęcej, a Ty wciąż jesteś przeciwko niemu.
1
@Rust_Cohle, XD ileż La Rambla dostarcza usmiechu
0
@Lionel_Messi10, a Ty nie byłeś przypadkiem kibicem Ronaldo?
1
@MESSIah16, okej, nieważne. Nie zrozumieliśmy się :D
1
@TR3YWAY, wiem właśnie, śledzę Twój profil bardzo dokladnie
0
@MESSIah16, wiele wieków temu? Czyli ile?
1
@kuz, on ogólnie dużo takiego gówna ogląda wnioskując po komentarzach
1
@Rewolucja123, trzeba było go uderzyć, moglibyście kontynuować rozmowę
Kto wie czy właśnie nie straciłeś wielkiej szansy
0
@mkord, wierzyć i ufać
7
@aspr1me, to był Vinicius
0
Witam, świetnie, że Lewy ostatnio odpoczywał. Jutro bez problemów powinien załadować hattricka dla Napoli
1
@pt9, na ten temat odpowiedź powinien znać @lucas/catalan
6
@tadzik447, tylko poranna, reszta do kosza
1
@Adran360, przydałby się taki zawodnik w Barcelonie
0
@MarioVeB!, Maniek nie bądź taki prowokator
0
@Tollusiek, tak to niestety wygląda jak ktoś jest przekonany, że jakiś zawodnik zagra w meczu, bo wrzucił do niego zapowiedź :D
0
@TheNekro94, no ale wrzucił zapowiedź do meczu?
0
@Lionel_Messi10, świetna wiadomość, kibicujemy
Jeszcze jedno, cztery godziny temu napisałeś coś takiego:
„@mekston Zagrają, Leo na insta wrzucil zapowiedź meczu ;-)”
Wierzyłem, czekałem, a Leo nie ma. Dlaczego?
1
@TR3YWAY, wow klasa światowa
2
@Herato, jak Dani wyjdzie z więzienia to da znać
1
@Arden, Xavi zostanie
5
@Comentateiro, dobre jak na kogoś kto ma prawie 200 lat
0
@FcPortoFan1999, ja nie muszę widzieć. Wystarczy, że zobaczę co Ty piszesz
0
@FcPortoFan1999, musisz być chyba pijany jeśli tak mówisz
0
@FcPortoFan1999, to jest prawdziwa piłka nożna, a nie ta Twoja ekstraklasa
2
O grze Liverpoolu najlepiej może świadczyć fakt, że City w pewnym momencie zaczęło grać na czas. Szacun dla Kloppa i jego drużyny, wspaniały trener
4
@Gibbon_FCB, oczywiście, że tak
0
Martinez dzisiaj jedyne co robi to wyciąga piłkę z bramki, nie pomógł AV
0
@MESSIah16, p****y.
2
@AFA, dziękujemy