FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62, obrażasz go, bo jechał 20km/h za szybko?
2
@Danny Gaucho, ważne, że wpada u Ciebie tam gdzie światło nie dochodzi heh
9
@Danny Gaucho, świetny napastnik, długo pewnie będziemy czekać na kolejną taką postać w Polsce
4
Dobrze jest być znowu wśród ośmiu najlepszych drużyn w Europie. Tak po prostu
4
Dzień dobry, tak jak przewidywałem, robimy ich bez mydła. Wynik się trochę nie zgadza, ale nie przewidziałem tak dużej nieskuteczności.
FC Barcelona - zwycięzca LM 2023/2024
5
Romeu został wpuszczony żeby podać tlen dla Napoli. Żałosny piłkarz, który nigdy nie powinien znaleźć się w Barcelonie.
1
@Culer9002, ty jesteś na minus z takimi ocenami
0
@Chaoss, @Jackazz, w pierwszej tak, w drugiej nie ma sensu szukać plusów u Lewego, bo inni odegrali główne role
1
Komentator w każdej akcji szuka plusów Lewego, nawet wtedy kiedy sam Polak nie dotyka piłki. TOP
1
@draxidox, przyszła największa gwiazda La Rambli
0
@pt9, xd hahahahahaha
Dobre, dobre
0
@pt9, nie piję wódki
0
@tbas, tylko oglądać będziesz głównie do maja, a potem już raczej średnio. Czy mylę się?
3
@Culer9002, on autem jeździć nie umie, a co dopiero się poprawnie wypowiadać
1
@Forsyth, za 54zl jest na rok, dobrze kojarzę?
0
74zl za Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium to odrobinę zbyt dużo pieniędzy
0
Felix wejdzie w drugiej połowie kiedy Napoli będzie już oddychać rękawami, zapakuje im wtedy bramkę na 6:1
3
@zeko0, gość jest nie do podrobienia
2
@Pawel13sz, zjadłbym Calzone
2
@FcPortoFan1999, to będzie oznaczać, że ten wyżej musi sobie ponarzekać, bo inaczej nie da rady żyć
5
@Arden, piwko? Piwko to ja uwielbiam. Właśnie w robocie piję z nudów też
5
@TR3YWAY, kolego fantazja Cię poniosła odrobinę
0
@Arden, robota to głupota, też bym nie chodził, ale akurat nie lubię grać w CS’a więc chodzę z nudów
3
Jedziemy dzisiaj z nimi bez żadnego mydła, moim zdaniem ten mecz to tylko formalność. Szkoda tylko, że pomocnicy trochę się wykruszyli, bo Gavi i Pedri w formie wnieśliby jakość, a de Jong gdyby miał dobry dzień również by pomógł.
Lewandowski wypoczęty, Yamal oszczędzany przez Xaviego od kilku tygodni, Felix z mnóstwem pomysłów na finalizację akcji, ta drużyna nie ma ani jednego słabego punktu.
Moim zdaniem dzisiejszy wynik to 6:1 dla Barcelony.
3x Lewandowski
2x Yamal
1x Araujo po rzucie rożnym
Dla Napoli trafi ten wysoki czarnoskóry koleżka z ataku, bo jest dobry i szybki.
Oby to był udany wieczór
Pozdrawiam
7
@VamosFCB11, już jeden dostał 10 i jest na emigracji w Anglii
0
@MesQueUnClub96 ciężki czas ostatnio dla Ciebie jeśli chodzi o świat sportu
2
@Pedri16Future, trochę śmieszne, że w ogóle ktoś tych bałwanów udostępnia
0
@MarioVeB!, oj biedactwo
0
@MesQueUnClub96 czy Dodi z Sevilli wraca do formy?
0
@Lionel_Messi10, to są kompleksy jeśli on gra w jakiejś lidze bydlęcej, a Ty wciąż jesteś przeciwko niemu.