1

@marcin62, obrażasz go, bo jechał 20km/h za szybko?

2

@Danny Gaucho, ważne, że wpada u Ciebie tam gdzie światło nie dochodzi heh

9

@Danny Gaucho, świetny napastnik, długo pewnie będziemy czekać na kolejną taką postać w Polsce

4

Dobrze jest być znowu wśród ośmiu najlepszych drużyn w Europie. Tak po prostu

4

Dzień dobry, tak jak przewidywałem, robimy ich bez mydła. Wynik się trochę nie zgadza, ale nie przewidziałem tak dużej nieskuteczności.

FC Barcelona - zwycięzca LM 2023/2024

5

Romeu został wpuszczony żeby podać tlen dla Napoli. Żałosny piłkarz, który nigdy nie powinien znaleźć się w Barcelonie.

1

@Culer9002, ty jesteś na minus z takimi ocenami

0

@Chaoss, @Jackazz, w pierwszej tak, w drugiej nie ma sensu szukać plusów u Lewego, bo inni odegrali główne role

1

Komentator w każdej akcji szuka plusów Lewego, nawet wtedy kiedy sam Polak nie dotyka piłki. TOP

1

@draxidox, przyszła największa gwiazda La Rambli

0

@pt9, xd hahahahahaha


Dobre, dobre

0

@pt9, nie piję wódki

0

@tbas, tylko oglądać będziesz głównie do maja, a potem już raczej średnio. Czy mylę się?

3

@Culer9002, on autem jeździć nie umie, a co dopiero się poprawnie wypowiadać

1

@Forsyth, za 54zl jest na rok, dobrze kojarzę?

0

74zl za Canal+, Eleven i Polsat Sport Premium to odrobinę zbyt dużo pieniędzy

0

Felix wejdzie w drugiej połowie kiedy Napoli będzie już oddychać rękawami, zapakuje im wtedy bramkę na 6:1

3

@zeko0, gość jest nie do podrobienia

2

@Pawel13sz, zjadłbym Calzone

2

@FcPortoFan1999, to będzie oznaczać, że ten wyżej musi sobie ponarzekać, bo inaczej nie da rady żyć

5

@Arden, piwko? Piwko to ja uwielbiam. Właśnie w robocie piję z nudów też

5

@TR3YWAY, kolego fantazja Cię poniosła odrobinę

0

@Arden, robota to głupota, też bym nie chodził, ale akurat nie lubię grać w CS’a więc chodzę z nudów

3

Jedziemy dzisiaj z nimi bez żadnego mydła, moim zdaniem ten mecz to tylko formalność. Szkoda tylko, że pomocnicy trochę się wykruszyli, bo Gavi i Pedri w formie wnieśliby jakość, a de Jong gdyby miał dobry dzień również by pomógł.

Lewandowski wypoczęty, Yamal oszczędzany przez Xaviego od kilku tygodni, Felix z mnóstwem pomysłów na finalizację akcji, ta drużyna nie ma ani jednego słabego punktu.

Moim zdaniem dzisiejszy wynik to 6:1 dla Barcelony.

3x Lewandowski
2x Yamal
1x Araujo po rzucie rożnym

Dla Napoli trafi ten wysoki czarnoskóry koleżka z ataku, bo jest dobry i szybki.

Oby to był udany wieczór

Pozdrawiam

7

@VamosFCB11, już jeden dostał 10 i jest na emigracji w Anglii

0

@MesQueUnClub96 ciężki czas ostatnio dla Ciebie jeśli chodzi o świat sportu

2

@Pedri16Future, trochę śmieszne, że w ogóle ktoś tych bałwanów udostępnia

0

@MarioVeB!, oj biedactwo

0

@MesQueUnClub96 czy Dodi z Sevilli wraca do formy?

0

@Lionel_Messi10, to są kompleksy jeśli on gra w jakiejś lidze bydlęcej, a Ty wciąż jesteś przeciwko niemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?