0

@maroon, też tak uważam, nie stoją w miejscu

0

Aplikacja Flaschscore zmieniła trochę niektóre opcje w grafice. Fajnie, fajnie

0

@DonAndrzejos, Karol, jesteś przerażający

Zapytaj @tadzik447

0

Hurkacz dzisiaj żegna się z turniejem?

0

@tristan87, całkiem możliwe. Różnie bywa

0

@tristan87, znając jego charakter raczej go to nie rusza

0

@SkilledHydra16, mało brakowało, a również bym się wzruszył

5

@NeroTFP1, krótko, zwięźle i na temat. Jak celnie również

0

@tbas, widziałeś?

0

@tbas, może to na Hiszpana?

Dla Hiszpana* sorka

1

@karolup, ja Cię zawiozę za połowę

1

@Comentateiro, bardzo dużo jest niestety takich historii i nigdy nie wiadomo kiedy dotknie nas nieszczęście, które wpłynie na nasze życie. Przykre, ale prawdziwe

0

@TR3YWAY, przecież większość ludzi występujących tam to odpady, patologia i świecące dupa na OF

0

@FcPortoFan1999, nie wypieraj się prawdy

0

@FcPortoFan1999, też właśnie najmniej tęsknię za ekstraklasa

0

@tomek8756, z polskimi korzeniami

1

@draxidox, leć korzystaj, bo kolejna okazja może nie zdarzyć się zbyt szybko. Mam nadzieję, że byłeś pod galerią jeszcze przed otwarciem

0

Chciałbym zobaczyć jak daleko skoczy taki Cristiano Ronaldo na takiej skoczni. Może nie jest za późno

0

@Mezocyklon87, nie twierdzę, że nie. Może Dodi powinien się zainteresować byciem ekspertem

4

@MesQueUnClub96, nie myślałeś żeby się wziąć za jakieś stanowisko eksperckie?

1

0

@tadzik447, braknie kiedyś ludzi do pracy to może zaczną ludzie myśleć. U nas ludzie przyzwyczaili pracodawców, że można ich dymać na każdym kroku.

0

@tadzik447, ja ich lubię wszystkich, ale chciałbym oglądać wyrównane wyścigi, a nie nudy.

1

@tadzik447, żeby ocenić kto jest najlepszy trzeba ich wsadzić w dokładnie takie same maszyny.

3

@Rastafarnianin, wszystko jest dobre dopóki nas nie dotyczy. W ustalanie takich zasad powinni być zaangażowani głównie ludzie, którzy będą potem przychodzić do pracy.

U nas się przyjęło, że pracownicy mogą chodzić do roboty na trzy zmiany, piątek, świątek (nie Iga), czy niedziela, za śmieszne pieniądze.

1

@MichuZ44, proszę o informację gdzie mogę to wszystko kupić i ile potrzebuje mieć pieniędzy.

Instrukcja wykonania krok po kroku również się przyda. Pozdrawiam

Tak całkowicie bez żartów to jakiś czas temu, liczone w latach już. Mój znajomy zapytał czy żeby zrobić tosta w opiekaczu trzeba przekroić kanapki na pół czy można je wrzucić w całości. Nic mnie nie zdziwi.

1

@budel17, mogą mu je związywać przed wyścigiem jak już będzie czekał w bolidzie do startu

1

Mam nadzieję, że zespoły oraz kierowcy zauważa kto jest największym problemem w F1 - Max.

Oby zaczęli go regularnie eliminować z wyścigów.

0

@Arden, chyba za dużo wypiłeś

0

@Rewolucja123, Ty już może lepiej nic nie łącz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?