FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon, też tak uważam, nie stoją w miejscu
0
Aplikacja Flaschscore zmieniła trochę niektóre opcje w grafice. Fajnie, fajnie
0
@DonAndrzejos, Karol, jesteś przerażający
Zapytaj @tadzik447
0
Hurkacz dzisiaj żegna się z turniejem?
0
@tristan87, całkiem możliwe. Różnie bywa
0
@tristan87, znając jego charakter raczej go to nie rusza
0
@SkilledHydra16, mało brakowało, a również bym się wzruszył
5
@NeroTFP1, krótko, zwięźle i na temat. Jak celnie również
0
@tbas, widziałeś?
0
@tbas, może to na Hiszpana?
Dla Hiszpana* sorka
1
@karolup, ja Cię zawiozę za połowę
1
@Comentateiro, bardzo dużo jest niestety takich historii i nigdy nie wiadomo kiedy dotknie nas nieszczęście, które wpłynie na nasze życie. Przykre, ale prawdziwe
0
@TR3YWAY, przecież większość ludzi występujących tam to odpady, patologia i świecące dupa na OF
0
@FcPortoFan1999, nie wypieraj się prawdy
0
@FcPortoFan1999, też właśnie najmniej tęsknię za ekstraklasa
0
@tomek8756, z polskimi korzeniami
1
@draxidox, leć korzystaj, bo kolejna okazja może nie zdarzyć się zbyt szybko. Mam nadzieję, że byłeś pod galerią jeszcze przed otwarciem
0
Chciałbym zobaczyć jak daleko skoczy taki Cristiano Ronaldo na takiej skoczni. Może nie jest za późno
0
@Mezocyklon87, nie twierdzę, że nie. Może Dodi powinien się zainteresować byciem ekspertem
4
@MesQueUnClub96, nie myślałeś żeby się wziąć za jakieś stanowisko eksperckie?
1
@MesQueUnClub96, @mekston
0
@tadzik447, braknie kiedyś ludzi do pracy to może zaczną ludzie myśleć. U nas ludzie przyzwyczaili pracodawców, że można ich dymać na każdym kroku.
0
@tadzik447, ja ich lubię wszystkich, ale chciałbym oglądać wyrównane wyścigi, a nie nudy.
1
@tadzik447, żeby ocenić kto jest najlepszy trzeba ich wsadzić w dokładnie takie same maszyny.
3
@Rastafarnianin, wszystko jest dobre dopóki nas nie dotyczy. W ustalanie takich zasad powinni być zaangażowani głównie ludzie, którzy będą potem przychodzić do pracy.
U nas się przyjęło, że pracownicy mogą chodzić do roboty na trzy zmiany, piątek, świątek (nie Iga), czy niedziela, za śmieszne pieniądze.
1
@MichuZ44, proszę o informację gdzie mogę to wszystko kupić i ile potrzebuje mieć pieniędzy.
Instrukcja wykonania krok po kroku również się przyda. Pozdrawiam
Tak całkowicie bez żartów to jakiś czas temu, liczone w latach już. Mój znajomy zapytał czy żeby zrobić tosta w opiekaczu trzeba przekroić kanapki na pół czy można je wrzucić w całości. Nic mnie nie zdziwi.
1
@budel17, mogą mu je związywać przed wyścigiem jak już będzie czekał w bolidzie do startu
1
Mam nadzieję, że zespoły oraz kierowcy zauważa kto jest największym problemem w F1 - Max.
Oby zaczęli go regularnie eliminować z wyścigów.
0
@Arden, chyba za dużo wypiłeś
0
@Rewolucja123, Ty już może lepiej nic nie łącz