FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB!, brakuje im takiego Robercika w ataku co potrafi strzelić bramkę z każdej pozycji
7
@michaleu, przewraca się w głowach od kasy
0
Łatwo przyszło, szybko poszło. Czekamy na powrót w kolejnym wcieleniu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@TR3YWAY, musza jej za te głupoty dużo płacić, bo ciężko uwierzyć, że można być tak głupim człowiekiem
0
@TR3YWAY, ciekawe jaką teorie by wymyśliła gdyby się okazało, że kobiety mają mniejszą wydajność niż mężczyźni
0
@Masnymichael, cena jest zależna od auta i tego jakie posiada wtryskiwacze. Najlepszym pomysłem byłoby zadzwonienie do firmy, która się w tym specjalizuje, ceny pewnie mogą się sporo różnic
8
@Bartek_z_Kielc, może brali pod uwagę Twoje stare konta?
2
@pioz123, kompromitacja
14
@Janas11224, fajna ta Twoja Skodunia
2
@MESSIah16, aktualnie tylko i wyłącznie Messi z grających piłkarzy mógłby realnie wpłynąć na poprawę gry Barcelony. Żaden inny piłkarz nie ma tak wielkiego wpływu na drużynę, w której występuje co Leo
0
@MESSIah16, bo on nawet jak mu się nie chce gra lepiej niż cała aktualna Barcelona
0
@MESSIah16, Messi.
Haaland bez dobrej drużyny gówno gra
1
@HighestInTheRoom, XD nawet jak ktoś obsmaruje Leo, ale potem udzieli dobrego wywiadu na jego temat to już jest spoko typem
2
@MesQueUnClub96, jak to brzmi
13
@Cataloniec94 nie podpuszczaj go madrytcioku
2
@KamQiX, mam szybsze paluszki ;)
14
@NeroTFP1, La Rambla
2
@MarioVeB! Szkoda
0
@ryzy21, o jakich sumach mówimy i z jakiego powodu długi mogą zostać umorzone?
0
@maroon, tak, trzymając takiego psa w domu i zostawiajac dziecko z psem również są odpowiedzialni za te smierć
0
@maroon, mnie oznaczyłeś to Ci odpisałem. Ty zapytałeś czy bym im to powiedział
0
@maroon, oczywiście, że tak. Chyba nie chcesz żebym nie winił właścicieli psa za to co się wydarzyło? Nie dopilnowali ani psa, ani dziecka. Oczywista wina rodziców i zarazem właścicieli psów. Jedyną osobą, która pieprzy glupoty jesteś Ty
0
@ryzy21, to nie jest takie proste żeby umorzyć długi :)
0
@gumaz, mogą ogłaszać upadłość, ale długi nie znikną
1
Komentarz usunięty
1
@tristan87, cud, że ktoś chce ich oglądać, podobnie jak większość tej śmiesznej ligi
0
@Mezocyklon87, nie wiem, nie śledzę ich
A Lechia ma w ogóle jakichś kibiców?
15
@DLFCB, jak najszybciej za wschodnią granicę.
4
@VegetaPolska, tak jest, pieska jeszcze trzeba pogłaskać i utulić. Właściciele i pies powinni ponieść konsekwencje, wspólnie zabili małą dziewczynkę, której nawet nie pozwolili dożyć takiego wieku, który pozwoli jej się bronić przed takimi sytuacjami.