0

@MarioVeB!, brakuje im takiego Robercika w ataku co potrafi strzelić bramkę z każdej pozycji

7

@michaleu, przewraca się w głowach od kasy

0

Łatwo przyszło, szybko poszło. Czekamy na powrót w kolejnym wcieleniu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TR3YWAY, musza jej za te głupoty dużo płacić, bo ciężko uwierzyć, że można być tak głupim człowiekiem

0

@TR3YWAY, ciekawe jaką teorie by wymyśliła gdyby się okazało, że kobiety mają mniejszą wydajność niż mężczyźni

0

@Masnymichael, cena jest zależna od auta i tego jakie posiada wtryskiwacze. Najlepszym pomysłem byłoby zadzwonienie do firmy, która się w tym specjalizuje, ceny pewnie mogą się sporo różnic

8

@Bartek_z_Kielc, może brali pod uwagę Twoje stare konta?

2

@pioz123, kompromitacja

14

@Janas11224, fajna ta Twoja Skodunia

2

@MESSIah16, aktualnie tylko i wyłącznie Messi z grających piłkarzy mógłby realnie wpłynąć na poprawę gry Barcelony. Żaden inny piłkarz nie ma tak wielkiego wpływu na drużynę, w której występuje co Leo

0

@MESSIah16, bo on nawet jak mu się nie chce gra lepiej niż cała aktualna Barcelona

0

@MESSIah16, Messi.

Haaland bez dobrej drużyny gówno gra

1

@HighestInTheRoom, XD nawet jak ktoś obsmaruje Leo, ale potem udzieli dobrego wywiadu na jego temat to już jest spoko typem

2

@MesQueUnClub96, jak to brzmi

13

@Cataloniec94 nie podpuszczaj go madrytcioku

2

@KamQiX, mam szybsze paluszki ;)

14

@NeroTFP1, La Rambla

2

@MarioVeB! Szkoda

0

@ryzy21, o jakich sumach mówimy i z jakiego powodu długi mogą zostać umorzone?

0

@maroon, tak, trzymając takiego psa w domu i zostawiajac dziecko z psem również są odpowiedzialni za te smierć

0

@maroon, mnie oznaczyłeś to Ci odpisałem. Ty zapytałeś czy bym im to powiedział

0

@maroon, oczywiście, że tak. Chyba nie chcesz żebym nie winił właścicieli psa za to co się wydarzyło? Nie dopilnowali ani psa, ani dziecka. Oczywista wina rodziców i zarazem właścicieli psów. Jedyną osobą, która pieprzy glupoty jesteś Ty

0

@ryzy21, to nie jest takie proste żeby umorzyć długi :)

0

@gumaz, mogą ogłaszać upadłość, ale długi nie znikną

1

Komentarz usunięty

1

@tristan87, cud, że ktoś chce ich oglądać, podobnie jak większość tej śmiesznej ligi

0

@Mezocyklon87, nie wiem, nie śledzę ich

A Lechia ma w ogóle jakichś kibiców?

15

@DLFCB, jak najszybciej za wschodnią granicę.

4

@VegetaPolska, tak jest, pieska jeszcze trzeba pogłaskać i utulić. Właściciele i pies powinni ponieść konsekwencje, wspólnie zabili małą dziewczynkę, której nawet nie pozwolili dożyć takiego wieku, który pozwoli jej się bronić przed takimi sytuacjami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?