FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1, ode mnie serial:
Karol, który jest tramwajarzem
0
@Bobo25, nie wiem, wymyślimy coś
0
@draxidox, większość strzałów to wyjęcia, nic wyjątkowego. Ogólnie ten co strzela to taki dosyć średni
0
@graco14, no czasem tak jest niestety, niezależnie gdzie by się nie było to czasem nawet te 10h więcej robi różnice
@Bobo25 to Ci powinni zabrać kompa
1
@NeroTFP1, czas na kontakt z księgową, heh ;)
@Bobo25, nikt Ci nie zabiera telefonu w pracy?
@graco14, @zmiter912576 Polska czy gdzieś indziej?
2
@marcin62, cóż, natura się odezwała
0
Dobry wieczór, pracujecie 40h tygodniowo czy więcej? Jak to u was wygląda?
0
@escarabajo, nie mogę się doczekać
2
@SteuerFreiMoney, zestaw do zmiany Lidlomixa lub Thermomixa w Bimbomixa XD śmiesznie brzmi
0
@seba1324, próbowałem się zalogować, nie udało się
9
@Kapitan hawk, @jowita próbuje sie zalogować od kilku lat, ale jeszcze nikt nie wymyślił klawiatury w której ona jednym ruchem trafia tylko w jeden klawisz. Ma problem z wpisaniem loginu i hasła.
0
@BartqRKO, naucz się czytać ze zrozumieniem to wrócimy do tematu
2
@BartqRKO, to niech go najpierw schowa i nie używa wtedy kiedy trwają lekcje i nie ma przerwy XD ku*wa wy żartujecie?
1
@Jakchcesz, ale ja nie napisałem, że zabranie telefonu to dobre zachowanie, napisałem, że wyciąganie tego telefonu przez dziecko było nieodpowiednie i na tym bym się skupił, a sprawę telefonu również poruszył z dyrektorem.
@KamQiX, No ja się z Tobą nie zgadzam, bo dasz palec to wezmą całą rękę. To są dzieci i w szkole mają skupić się na tym co tam się dzieje, a nie na telefonach. Pozwolisz jednemu, zobaczy reszta i zamiast ogarniać co sie dzieje wokół to będą siedzieć na telefonach. Chore podejście i moim zdaniem nie ma co robić ze szkoły takiej szopki
0
@FanBarcy22, No i o tym porozmawiaj z dyrektorem, ale nie wiń go za to, że nie chce robić ze szkoły cyrku
0
@FanBarcy22, oczywiście, że tak, to nie podlega wątpliwości. Nikt Ci nie napisał, że Twój syn wyrośnie na Sebe, który będzie lał każdego na klatce, ale powinien być świadomy tego kiedy wyciągać ten telefon. Ewentualnie niech się z tym lepiej kryje ;p
0
@KamQiX, a Twoim zdaniem po co kilku chłopaków wyciągnęło telefony? Żeby zadzwonić do rodziców poinformować ich o jakimś zagrożeniu ich stanu zdrowia? Przeglądali La Ramble i podziwiali @MesQueUnClub96 i @AlexDark00 czy oglądali panny?
12
@tomek8756, choćby miała czarno na białym, że faceci zarabiają czasem więcej, bo robią więcej i mają do tego lepsze warunki to i tak będzie pier*olić. Co za człowiek. Czasem się zastanawiam czy ona to mówi serio czy tylko dlatego, że chce zyskać wyborców o podobnym poziomie inteligencji?
2
@FanBarcy22, to najpierw pogadaj z synem żeby przestał wyciągać telefon wtedy kiedy nie powinien, a z dyrektorem zamień słowo na temat tego dlaczego te telefony zarekwirował, może następnym razem uda wam się rozwiązać te sytuacje inaczej
29
@KamQiX, nawet jeśli wyjęli te telefony kiedy uczestniczyli w jakimś wydarzeniu to oni są w szkole i mają się skupić na tym co tam się dzieje, a nie na tym żeby telefony wyciągać po to żeby sobie coś obejrzeć XD Jak nauczyciele i dyrektorzy pozwolą na taką samowolkę to dzieci im wejdą na głowę. Wypadałoby żeby rodzice swoim dzieciom powiedzieli kiedy można tego telefonu używać, a kiedy nie. Będąc dorosłym człowiekiem również nie wyciągasz telefonu w każdej sytuacji żeby sobie coś obejrzeć, a tu jeszcze jakieś zastanawianie się nad policją, hit
36
@FanBarcy22, postaw się w roli nauczycieli czy innych osób odpowiedzialnych za nauczanie kiedy wszystkie dzieci zaczną wyjmować telefony w nieodpowiednich momentach. Dziecko w szkole ma mieć telefon do spraw awaryjnych, kontaktu z rodzicami, a nie żeby sobie filmiki oglądać wtedy kiedy powinno się zająć czymś innym. Moim zdaniem jedyny błąd jaki dyrektor popełnił to to, że nie oddał telefonu po lekcjach. Jak wszyscy zaczną przymykać oko na to co robią gówniarze w szkole to będzie tam jeszcze gorszy bajzel niż jest już teraz. Może zamiast usilnie bronić dziecko, że dyrektor zły i nie powinien zabrać telefonu to powinieneś go nauczyć kiedy z tego telefonu można korzystać, a kiedy sobie odpuścić?
0
@Trojanek23, kiedy ostatni raz się z tego powodu uśmiechnąłeś?
0
Patrząc na wczorajszy wynik meczu Everton - Newcastle śmiało można porównać Premier League do Ekstraklasy
1
@NeroTFP1, a bym zjadł mhm
1
@maroon, serio nie uśmiechasz się chociaż raz dziennie?
@Czajka90 priorytety są ważne
2
@xVENUMx, ja do siebie leję Motul od 7 lat i w sumie bez żadnych niespodzianek. Najważniejsze żeby regularnie wymieniać i żeby spełniał normy do Twojego silnika
0
@TR3YWAY, dajcie mu jeszcze miesiąc i tez zacznie tańczyć tak jak Anka, ale z jakaś inną Panną na treningu Barcelony
0
@BoreekxD, Borek Ty to masz miliony
0
@Transu96, hahahahhaha
1
@agaFCB, a co jeśli ktoś czeka z jedzeniem pod drzwiami, które się zamówiło?
@Transu96 co Ty masz na myśli?