5

@tristan87, @Kgorecki2500, @ShawnC, @NeroTFP1 mi się podoba, a wasze zdanie gówno mnie obchodzi, a tak w ogóle to mam was w ignorowanych

0

@VegetaPolska, ogólnikowa odpowiedz i nie wiadomo o co Ci chodzi…

@Encore ja się cieszę kiedy @MesQueUnClub96 dodaje jakikolwiek post :)

@TR3YWAY, ja się cieszę, że ostatnio wcale nie musimy go oglądać

@kamiVeB, to prawda, prawdziwe szczęście mieć obok siebie miłość swojego życia, czasem ludzie maja obok siebie miłość życia, ale innej osoby

@mekston obejrzałem, nie ukrywam nie sądziłem, że od F1 do koników taka krótka droga

@FcPortoFan1999, masochista w akcji

2

@agaFCB, na pewno nie @Luciano99

2

@agaFCB, ostatnio czytałem coś o „S”, a na filmie zaś co innego widać

1

Co sprawia, że w życiu się uśmiechacie?

0

@Kgorecki2500, żeby nie doszedł jeszcze RAM i zasilacz, bo nowy komputer wyjdzie

12

@DonMatteo901, Boże chroń przed takimi ludźmi

2

@Kgorecki2500, a co z płytą główną?

1

@hayek, zrób fotki koniecznie

2

@hayek, tylko to duża głupota, bo akurat nawet jeśli nie ma śniegu to letnia przy minusowych temperaturach zachowuje się beznadziejnie. Z moich obserwacji wynika, że ludzie w Polsce jednak te opony zmieniają

0

@hayek, myślisz, że dużo aut w Polsce jeździ na letnich w zimę?

1

@HighestInTheRoom, mnie najbardziej bawi jak niektórzy myślą, że mnie coś boli z tego tytułu, a ja sobie zwyczajnie kręcę bekę z tego jaki chłam ludzie wrzucają na temat Messiego czy Argentyny :/

A jeszcze bardziej mnie bawi ambasador, który trąbi, że ma mnie w ignorowanych od roku, a i tak zwraca uwagę na moje komentarze XD

2

@Lionel_Messi10, wow super

1

Ja też nie jestem zadowolony z jego pobytu w Barcelonie

0

@FcPortoFan1999, oby to robił już zawsze w taki sposób żeby go nie było za bardzo widać

3

@RomanHoffer, nocki to chyba najgorsze co może być, w nocy to się śpi, a nie pracuje

0

@AFA90, właśnie mi się wydawało, że to dla Sterlinga za dyskusje, ale może się mylę

0

@Ojciec5tkidzieci, w takiej wspinaczce gratuluje się odwagi czy głupoty?

0

@4drian0, Anka ma swoje rozrywki to Robercik tez musi coś mieć dla siebie

0

@LaLigaPD, większy wstyd to zadać takie pytanie

0

Robercik jeszcze odpali i zamknie buzie niedowiarkom jak na wiosnę będzie zdobywał z Barceloną Ligę Mistrzów strzelając hattricka w finale

0

@Janas11224, żebyś tylko tego nie żałował

0

@Janas11224, dzięki Tobie się uśmiechnąłem, dziękuje

1

@Bykunn, bo to prawda, mam okazje trochę przebywać za granicą i spotykałem już ludzi, którzy przebywanie tutaj traktowali jako jakąś karę czy coś mega ciężkiego XD Moim zdaniem facet, który dziennie pracuje 8h, wstaje rano i pali blanta, wraca z roboty i pali blanta, nie musi opiekować się dziećmi, jedyny kontakt jaki ma z rodzina to 15min telefon to żart, a nie coś ciężkiego :)

Żeby nie było jak ktoś ma ochotę się napić piwa to śmiało, ale niektórzy upijali się do nieprzytomności :D

3

@norbi77, wyłącz i włącz, jeśli to nie pomoże to nie wiem

0

@norbi77, próbowałeś usuwać ciasteczka w przeglądarce?

8

@norbi77, im mniej komentarzy będziesz pisać tym mniejsza szansa na bana, wszystko dla Twojego dobra

1

@agaFCB, piszesz takie rzeczy, a potem się dziwisz, że @VegetaPolska się obok Ciebie kreci

0

@Bykunn, to z podejściem do życia za granicą to hit XD jedzie się tu po kasę albo prowadzić dokładnie takie życie jak w Polsce, a nie pić hahaha

0

@Emhyr, czasem mu się zdarza być nieco blizej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?