FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@tristan87, @Kgorecki2500, @ShawnC, @NeroTFP1 mi się podoba, a wasze zdanie gówno mnie obchodzi, a tak w ogóle to mam was w ignorowanych
0
@VegetaPolska, ogólnikowa odpowiedz i nie wiadomo o co Ci chodzi…
@Encore ja się cieszę kiedy @MesQueUnClub96 dodaje jakikolwiek post :)
@TR3YWAY, ja się cieszę, że ostatnio wcale nie musimy go oglądać
@kamiVeB, to prawda, prawdziwe szczęście mieć obok siebie miłość swojego życia, czasem ludzie maja obok siebie miłość życia, ale innej osoby
@mekston obejrzałem, nie ukrywam nie sądziłem, że od F1 do koników taka krótka droga
@FcPortoFan1999, masochista w akcji
2
@agaFCB, na pewno nie @Luciano99
2
@agaFCB, ostatnio czytałem coś o „S”, a na filmie zaś co innego widać
1
Co sprawia, że w życiu się uśmiechacie?
0
@Kgorecki2500, żeby nie doszedł jeszcze RAM i zasilacz, bo nowy komputer wyjdzie
12
@DonMatteo901, Boże chroń przed takimi ludźmi
2
@Kgorecki2500, a co z płytą główną?
1
@hayek, zrób fotki koniecznie
2
@hayek, tylko to duża głupota, bo akurat nawet jeśli nie ma śniegu to letnia przy minusowych temperaturach zachowuje się beznadziejnie. Z moich obserwacji wynika, że ludzie w Polsce jednak te opony zmieniają
0
@hayek, myślisz, że dużo aut w Polsce jeździ na letnich w zimę?
1
@HighestInTheRoom, mnie najbardziej bawi jak niektórzy myślą, że mnie coś boli z tego tytułu, a ja sobie zwyczajnie kręcę bekę z tego jaki chłam ludzie wrzucają na temat Messiego czy Argentyny :/
A jeszcze bardziej mnie bawi ambasador, który trąbi, że ma mnie w ignorowanych od roku, a i tak zwraca uwagę na moje komentarze XD
2
@Lionel_Messi10, wow super
1
Ja też nie jestem zadowolony z jego pobytu w Barcelonie
0
@FcPortoFan1999, oby to robił już zawsze w taki sposób żeby go nie było za bardzo widać
3
@RomanHoffer, nocki to chyba najgorsze co może być, w nocy to się śpi, a nie pracuje
0
@AFA90, właśnie mi się wydawało, że to dla Sterlinga za dyskusje, ale może się mylę
0
@Ojciec5tkidzieci, w takiej wspinaczce gratuluje się odwagi czy głupoty?
0
@4drian0, Anka ma swoje rozrywki to Robercik tez musi coś mieć dla siebie
0
@LaLigaPD, większy wstyd to zadać takie pytanie
0
Robercik jeszcze odpali i zamknie buzie niedowiarkom jak na wiosnę będzie zdobywał z Barceloną Ligę Mistrzów strzelając hattricka w finale
0
@Janas11224, żebyś tylko tego nie żałował
0
@Janas11224, dzięki Tobie się uśmiechnąłem, dziękuje
1
@Bykunn, bo to prawda, mam okazje trochę przebywać za granicą i spotykałem już ludzi, którzy przebywanie tutaj traktowali jako jakąś karę czy coś mega ciężkiego XD Moim zdaniem facet, który dziennie pracuje 8h, wstaje rano i pali blanta, wraca z roboty i pali blanta, nie musi opiekować się dziećmi, jedyny kontakt jaki ma z rodzina to 15min telefon to żart, a nie coś ciężkiego :)
Żeby nie było jak ktoś ma ochotę się napić piwa to śmiało, ale niektórzy upijali się do nieprzytomności :D
3
@norbi77, wyłącz i włącz, jeśli to nie pomoże to nie wiem
0
@norbi77, próbowałeś usuwać ciasteczka w przeglądarce?
8
@norbi77, im mniej komentarzy będziesz pisać tym mniejsza szansa na bana, wszystko dla Twojego dobra
1
@agaFCB, piszesz takie rzeczy, a potem się dziwisz, że @VegetaPolska się obok Ciebie kreci
0
@Bykunn, to z podejściem do życia za granicą to hit XD jedzie się tu po kasę albo prowadzić dokładnie takie życie jak w Polsce, a nie pić hahaha
0
@Emhyr, czasem mu się zdarza być nieco blizej