FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@bartoszplucinski, każdy kto tu komentuje, że tak się dzieje podczas wykopu piłki to chyba Rudigera nie zna XD zagranie nastawione na to żeby zrobić przeciwnikowi krzywdę i nie mam żadnych wątpliwości
0
@Kazragore, pierwsze o czym pomyślałem to właśnie wstyd, dorosłym ludziom nie przystoi się tak zachowywać, a oni skaczą do siebie jak koguciki XD
0
@Emhyr, co by nie było miał racje teraz
0
@Lionel_Messi10, luzik. Miałeś racje, sypie głowę popiołem tym razem
0
@AmigoBlancos, @Lionel_Messi10 trwierdzi, ze wyciągną wynik jak wejdą podstawowi zawodnicy z ławki, wiec strzela minimum 3, może 4
0
@Lionel_Messi10, piszesz z takim przeświadczeniem, a za chwile zmieniasz zdanie ;p
0
@Lionel_Messi10, a jak nie wyciągnie?
2
@Lionel_Messi10 wow super
0
Komentarz usunięty
3
@Saviola88, kapujesz, że to akurat pomoc dla ludzi żeby mogli mieć dzieci? Nikt im nie będzie rozdawał alkoholu
0
@Barcasub, linia obrony mogłaby się prezentować cudownie kiedy od lewej grałby Cancelo - Christensen/Inigo - Araujo - Kounde
1
@Emhyr, jeśli będzie tak, że Kounde będzie naciskał na grę na ŚO, a Araujo czy ktokolwiek inny będzie na tym cierpieć to nie wiem czy drużyna jest ważniejsza niż Kounde. Najlepsze wyniki Barcelona w obronie kręciła kiedy Kounde grał na PO, jeśli rzeczywiście Francuz naciska żeby grać na środku obrony, a traci na tym drużyna to dosyć przykre
6
Moim zdaniem na wiosnę zobaczymy nową wersje Lewego. W końcu wiosna i na drzewach pojawią się liście.
Ja w Ciebie wierzę Robert, bylebyś kopnął swoją żonę w dupę mocniej niż kiedykolwiek kopnąłeś piłkę, bo to przez nią i jej zdrady wszyscy Cię wyzywają.
Wierze i ufam
0
@DonMatteo901, meczu nie oglądałem, ale Marciniak nie widział tej sytuacji i podjął decyzje w ciemno?
1
@michal26, ja mu najbardziej współczuje tego jaką ma żonę
1
@MysticCat, żadnej podwyżki nie miałeś/aś przez 20 lat?
0
@MysticCat, to gdzie Ty pracujesz?
1
@tbas, tylko Oriol Romeu może to naprawić
0
@Radko1976, widzę, że nadal są tacy co myślą, że Anka tylko tańczy. Jeszcze trochę i zacznie tańczyć z Laportą, może wtedy niektórzy przejrzą na oczy
3
Może jak Laporta pojedzie do domu Lewandowskich żeby zatańczyć z Anką to Lewy odzyska formę?
Lapcio byłby zdolny do nagrania lepszego filmiku, niż te które Anka nagrywała w przeszłości
9
@Sapos93, wszystko się zaczęło od tego kiedy Anka zaczęła go zdradzać z Hiszpanem, a nie od jakiegoś karnego
0
@PaPo, to kibice Porto
1
@bartekvisca , chyba nie znasz życia. W wielu miejscach stawka jest godzinowa, ale mnoży się ją razy liczbę godzin ;)
0
@xVENUMx, moim zdaniem coś poleasingowego, jakiś Dell czy coś
3
@draxidox, mniej pracujesz, mniej zarabiasz. Nie wiem który pracodawca zgodzi się płacić tyle samo za mniej godzin
0
@Emhyr, wybacz, ja już dawno przestałem nadążać
1
@Emhyr, co? XD hahahah
1
@Stinger_, mi też się chce śmiać jak czytam to identyfikowanie się z reprezentacja Argentyny XD „jesteśmy, przegraliśmy, wygraliśmy” XD Reszty komentarzy nie czytam, bo szkoda czasu na wypociny ambasady
2
@maroon, bo to trochę taki ksiądz, który uczy miłości do Boga, tego żeby kochać swoją żonę, a sam puka się w lesie z pannami
0
@Kinginiesta, również jestem tym faktem zaskoczony