FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY, jeśli młody nie wróci do swojego grania sprzed kontuzji to żadne pieniądze nie pomogą
0
@Sysia11 dzięki za info
0
@Sysia11, a jakiej firmy kupujesz zimówki?
0
@Sysia11, ta zimówka musi być w super stanie jak latasz na niej cały rok
0
@Arn3th, raz można bylo się uśmiechnąć, ale jeśli to ma trwać to będzie bezbek
1
@StefanBatory87, ja wiedziałem jaki się podoba mojej, bo je sobie przeglądała. Najlepsze możliwe rozwiązanie to żeby od wybranki się dowiedzieć jaki pierścionek by chciała. Wszystko miałem na tacy, pozostało tylko wybrać miejsce i czas, a wszystko tak się odbyło, że nie miała prawa się domyślić ;)
Jedyne czym się mogłem martwić to to czy dam radę klęknąć, bo byłem świeżo po artroskopii haha
0
@Rust_Cohle, SIUUUUUUUU
0
@Barwindg, nie naliczali Ci od razu do rachunku? Po 4 miesiącach dopiero coś przyszło?
0
@tristan87, bardzo ładne zachowanie dalej szatni, niby normalne, ale cieszą takie widoki mimo wszystko. Martwi mnie jego powrót do zdrowia, ale za jakiś czas okazało się, że nie było się czym przejmować. Oby wszystko poszło po myśli zawodnika, klubu jak i kibiców
2
@Popitek12, @Peciak Pan mięśniak
0
@AlexDark00, pozdrawiam
15
@AlexDark00, jeśli dla Ciebie to, że ma imię Robercik w nicku oznacza, że coś z nim nie tak to z Tobą również coś nie tak
20
@LjakRoberciik, jeśli to jest najgorsze to coś z Tobą nie tak
2
@Emhyr, jak też doznają kontuzji. Więcej meczów, więcej zgrupowań. Piłkarze zarabiają ogromne siano, ale ktoś tam powinien zwrócić uwagę na ich zdrowie
1
@MOLESTA, wow niesamowity
1
@Kapitan hawk, może syn, ale dla niepoznaki poszedł w tenis
1
Komentarz usunięty
6
@DaPidejpi, nie jesteś lepszy wchodząc na jego profil żeby wszystko policzyć. Również jesteś odklejony, ale na swój sposób
1
@Comentateiro, zdecydowanie jakikolwiek medal na MŚ
2
@Stinger_, nie mógł iść wcześniej na msze, bo czytał relacje @mekston o F1
1
@tomek8756, w sumie to nic o niej nie myśle
1
@Emhyr, pewnie zależy od tego kto jak się tam czuje. Jeśli komuś dobrze i cieszy go siano, a nie musi wkładać tyle wysiłku to zostanie, a jak komuś nie odpowiada i się nie potrafi zaaklimatyzować to pewnie będzie chciał wrócić. Ciężko przewidzieć
0
@HighestInTheRoom, nie, Pedri musi zostać
0
@DonCarletto, jak mam mu to powiedzieć jak on nie słyszy?
0
@DonCarletto, no dobrze, ale to może przeczytać mój syn
0
@DonCarletto, jakimiś insynuacjami
0
@DonCarletto, dla mnie chociażby
0
@Cvzx, w artykule o meczu piłkarek na głównej stronie.
0
@DonCarletto, och jak Ty uwielbiasz robisz komuś przykrość w życiu
2
@DonCarletto, nie wtrącaj się w nie swoje sprawy madrytcioku