1

@MesQueUnClub96 mam nadzieje, ze przed 18 odstawisz tutaj niezłe kino dzisiaj, a potem będzie już tylko lepiej

3

@kamilos1214, dobra łysy uspokój się

0

@Danny Gaucho, ja pytam czy jesteś rodziną z @Gaucho

0

@Danny Gaucho, @Gaucho jesteście rodziną?

0

@DaPidejpi, nie pucuj się, nie ma sensu

1

@Deviler, no nie, nie ma najmniejszego sensu, bo nic z tego nie wywnioskujesz. Auto może mieć zbiornik 50l, a może mieć 100l. Siedzisz na wulkanizacji, codziennie masz kontakt z autami, a piszesz takie bzdury

6

@Deviler, przecież to pytanie jest bez sensu, bo każdy zbiornik jest inny, a każde auto ma inny silnik

2

@mekston, mają super tempo na jedno okrążenie, ale w wyścigu z Maxem nikt aktualnie nie ma szans

4

Ferrari wygra chyba tylko wtedy kiedy Red Bull nie stawi się na starcie

11

@Krzysztof1987, całe szczęście już niedługo wjedzie @MesQueUnClub96 z tenisem. Bądź cierpliwy

0

@BartqRKO, no ale zachował się jak burak utrzymując, że to nie on popełnił błąd i komentując to w taki sposób, że pozdrawia sędziów. Nie zachował się w tym przypadku w porządku wobec Leclerca

2

Biedny Max, jak ktoś w niego wjeżdża to już nagle wielka afera

1

@Jakchcesz, a może czyta jakaś relacje gdzieś i tylko tutaj nam opisuje?

1

@Nieznajomy, dlatego ktoś tam wyżej powinien przemyśleć żeby te kary zwiększyć. Żałosne, że nie oddał pozycji

0

@BartqRKO, no akurat tutaj to trochę jak burak się zachował. Może kara za tego typu incydenty powinny być większe żeby robiły wrażenie na takich kierowcach jak Max

2

@DonCarletto, zamiast szerzyć nienawiść postanowiłem go zaakceptować i wspierać w jego problemach, ponieważ jak pisałem co naprawdę o nim myśle to @wpwelement mi dawał niesłuszne bany.


0

@kanver_, tymczasem popatrzmy na reprezentacje Polski

1

@Sulimo, ale ja chce żeby pisał jak najwięcej komentarzy, bo uwielbiam je czytać

0

Kolejny raz wiedza @MesQueUnClub96 triumfuje, cała La Rambla może się od Ciebie uczyć spraw związanych z tenisem.

Pamiętaj żeby pisać jeszcze więcej komentarzy niż dotychczas

1

@Bocheno1, jednak chyba gówno ja się znam

0

@th@les, a korzystałeś z tego, który reklamuje redakcja?

1

@Bocheno1, Alcaraz wygra coś czuje

0

@tomek8756, spisywałem oświadczenie kiedy do czegoś takiego doszło w Polsce. Jeśli facet nie chciałby się dogadać i byłby burakiem, który nie przyznaje się do winy to tylko policja

0

@Moderacja włączcie komentarze pod postem sponsorowanym o VPN. Może ktoś kto korzysta się wypowie i mi pomoże w wyborze?

0

@4drian0, taaaaa, już się nie mogę doczekać

0

@4drian0, coś tam ewidentnie wyrasta, może trzecia noga

7

@lntrowertyk, pokaz mi tych wszystkich XD

1

@Bernard777, a to Ci zaskoczenie, że jak zapłacili za prawa to chcą na tym zarobić

1

@mekston, @MesQueUnClub96 piszacy jeszcze więcej komentarzy niż do tej pory i płacz wielu użytkowników

0

@Kgorecki2500, kotlety ziemniaczane? Pokaż jakiś przepis, bo nie wiem co masz na myśli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?