FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 mam nadzieje, ze przed 18 odstawisz tutaj niezłe kino dzisiaj, a potem będzie już tylko lepiej
3
@kamilos1214, dobra łysy uspokój się
0
@Danny Gaucho, ja pytam czy jesteś rodziną z @Gaucho
0
@Danny Gaucho, @Gaucho jesteście rodziną?
0
@DaPidejpi, nie pucuj się, nie ma sensu
1
@Deviler, no nie, nie ma najmniejszego sensu, bo nic z tego nie wywnioskujesz. Auto może mieć zbiornik 50l, a może mieć 100l. Siedzisz na wulkanizacji, codziennie masz kontakt z autami, a piszesz takie bzdury
6
@Deviler, przecież to pytanie jest bez sensu, bo każdy zbiornik jest inny, a każde auto ma inny silnik
2
@mekston, mają super tempo na jedno okrążenie, ale w wyścigu z Maxem nikt aktualnie nie ma szans
4
Ferrari wygra chyba tylko wtedy kiedy Red Bull nie stawi się na starcie
11
@Krzysztof1987, całe szczęście już niedługo wjedzie @MesQueUnClub96 z tenisem. Bądź cierpliwy
0
@BartqRKO, no ale zachował się jak burak utrzymując, że to nie on popełnił błąd i komentując to w taki sposób, że pozdrawia sędziów. Nie zachował się w tym przypadku w porządku wobec Leclerca
2
Biedny Max, jak ktoś w niego wjeżdża to już nagle wielka afera
1
@Jakchcesz, a może czyta jakaś relacje gdzieś i tylko tutaj nam opisuje?
1
@Nieznajomy, dlatego ktoś tam wyżej powinien przemyśleć żeby te kary zwiększyć. Żałosne, że nie oddał pozycji
0
@BartqRKO, no akurat tutaj to trochę jak burak się zachował. Może kara za tego typu incydenty powinny być większe żeby robiły wrażenie na takich kierowcach jak Max
2
@DonCarletto, zamiast szerzyć nienawiść postanowiłem go zaakceptować i wspierać w jego problemach, ponieważ jak pisałem co naprawdę o nim myśle to @wpwelement mi dawał niesłuszne bany.
0
@kanver_, tymczasem popatrzmy na reprezentacje Polski
1
@Sulimo, ale ja chce żeby pisał jak najwięcej komentarzy, bo uwielbiam je czytać
0
Kolejny raz wiedza @MesQueUnClub96 triumfuje, cała La Rambla może się od Ciebie uczyć spraw związanych z tenisem.
Pamiętaj żeby pisać jeszcze więcej komentarzy niż dotychczas
1
@Bocheno1, jednak chyba gówno ja się znam
0
@th@les, a korzystałeś z tego, który reklamuje redakcja?
1
@Bocheno1, Alcaraz wygra coś czuje
0
@tomek8756, spisywałem oświadczenie kiedy do czegoś takiego doszło w Polsce. Jeśli facet nie chciałby się dogadać i byłby burakiem, który nie przyznaje się do winy to tylko policja
0
@Moderacja włączcie komentarze pod postem sponsorowanym o VPN. Może ktoś kto korzysta się wypowie i mi pomoże w wyborze?
0
@4drian0, taaaaa, już się nie mogę doczekać
0
@4drian0, coś tam ewidentnie wyrasta, może trzecia noga
7
@lntrowertyk, pokaz mi tych wszystkich XD
1
@Bernard777, a to Ci zaskoczenie, że jak zapłacili za prawa to chcą na tym zarobić
1
@mekston, @MesQueUnClub96 piszacy jeszcze więcej komentarzy niż do tej pory i płacz wielu użytkowników
0
@Kgorecki2500, kotlety ziemniaczane? Pokaż jakiś przepis, bo nie wiem co masz na myśli