FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czerwony Ramos wciąż aktualny
1
@patrix211, to gratuluje, że taki przykład sobie obrałeś
2
@patrix211, w sumie to tylko głupi by się nie cieszył, że jego drużyna jest I w lidze, a Twój komentarz to zwykła prowokacja ;)
0
@IronSanHybrid, 10000 mAh przyczepianych do telefonu? Myślałeś o tym ile ten telefon będzie z tym ważył?
0
@mekston, tylko nawet jeśli w kwalifikacjach zespoły są w stanie z nimi rywalizować to dochodzi do wyścigu i nikt nie ma z nim szans
0
Już mi się znudziło oglądanie Maxa na I miejscu. Oby w przyszłym sezonie ktoś w końcu podłączył się częściej do walki o wygrywanie GP
0
@tristan87, to może dla Ciebie usuną.
0
@GeraltzKatalonii, nie mów tego do mnie tylko napisz do FC Barcelona
0
@tristan87, to im to powiedz.
7
@GeraltzKatalonii, problem jest taki, ze nie maja zbyt wielkiego wyboru
0
Przecież to było jasne, ze Leo kiedyś będzie chciał zmienić kobietę. Zobaczył, ze zmiana Barcelony wyszła mu dobrze to i Antonella poleciała. Szczęścia Leo, dzieci są już duże to zrozumieją
2
@Emhyr, Neymar był kotem i żaden z nich nie może być do niego porównywany. Jeden z nich ciągnął Barcelonę kiedy Leo nie był w stanie tego robić, a Ci dwaj nie dorastają Neymarowi do pięt. Niebywały talent, który zdecydowanie więcej mógł osiągnąć niestety
1
@MarioVeB!, wiesz ogólnie rozmowa w internecie to również rozmowa, czasem w samym internecie można uzyskać pomoc i poczuć się lepiej, jednak w tym co napisał @MesQueUnClub96 moim zdaniem jest dużo niepotrzebnych rzeczy i im dłużej tego gościa tutaj obserwuje tym bardziej skłaniam się ku temu, że on jest zwykłym trollem i robi se jaja
0
Komentarz usunięty
2
@NeroTFP1, hahahahha, przepraszam. Musiałem zapytać…
To byłoby w sumie nierealne żeby tak szybko nauczyć się w taki sposób wypowiadać
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96, a moim zdaniem to jest post, który ma na celu sprowokować niektórych użytkowników żeby Ci napisać coś niemiłego. Potem już wiadomo co by się wydarzyło.
Nie wiem czy kręcisz sobie bekę i nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz czy zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz i jesteś na tyle naiwny żeby to robić na La Rambli. Pamiętaj, że w takich przypadkach są odpowiednie instytucje, które mogą Ci pomóc. Jeśli rzeczywiście masz problem w życiu to postaraj się omijać szukanie pomocy tutaj w tego typu sprawach
2
@mrboom, raczej tak, ale nie przyglądałem się temu jakoś solidnie, tylko tu mieszkam ;p To nie moje
1
Wczorajsza zmiana opon na zimowe to była chyba dobra decyzja
https://zapodaj.net/plik-DaeuagHbf6
4
@ranger3120, mi usunęli komentarz gdzie napisałem do jednego z użytkowników tylko dwa słowa „przestań pić” XD
Nic mnie nie zdziwi
0
Komentarz usunięty
1
@Stinger_, nie, mam ją tak samo w dupie jak wcześniej. Interesuje się tylko PL, La Ligą, ale już coraz mniej i troszkę Serie A. Resztę większych lig czasem coś tak zerknę, ale żeby oglądać mecze to już słabo
1
@VegetaPolska babę se znajdź w końcu
4
Beznadziejnie grająca drużyna, gratuluje Xavi
0
Sędzia XD dobry typ
1
@MesQueUnClub96, Ty jesteś tapin
2
@cris27, @kanver_ chyba chcieliście napisać „zamknij oczy”
0
Ależ meczycho, nie mogę oderwać oczu
0
@rasta212, widzę, że Ty do żyjesz z tego żeby się przywalać o byle pierdoly do ludzi XD
2
@Rewolucja123, @Sysia11 ma męża, ale nie chciala mi podać jego numeru żebym go zapytał jakie ma opony