0

Czerwony Ramos wciąż aktualny

1

@patrix211, to gratuluje, że taki przykład sobie obrałeś

2

@patrix211, w sumie to tylko głupi by się nie cieszył, że jego drużyna jest I w lidze, a Twój komentarz to zwykła prowokacja ;)

0

@IronSanHybrid, 10000 mAh przyczepianych do telefonu? Myślałeś o tym ile ten telefon będzie z tym ważył?

0

@mekston, tylko nawet jeśli w kwalifikacjach zespoły są w stanie z nimi rywalizować to dochodzi do wyścigu i nikt nie ma z nim szans

0

Już mi się znudziło oglądanie Maxa na I miejscu. Oby w przyszłym sezonie ktoś w końcu podłączył się częściej do walki o wygrywanie GP

0

@tristan87, to może dla Ciebie usuną.

0

@GeraltzKatalonii, nie mów tego do mnie tylko napisz do FC Barcelona

0

@tristan87, to im to powiedz.

7

@GeraltzKatalonii, problem jest taki, ze nie maja zbyt wielkiego wyboru

0

Przecież to było jasne, ze Leo kiedyś będzie chciał zmienić kobietę. Zobaczył, ze zmiana Barcelony wyszła mu dobrze to i Antonella poleciała. Szczęścia Leo, dzieci są już duże to zrozumieją

2

@Emhyr, Neymar był kotem i żaden z nich nie może być do niego porównywany. Jeden z nich ciągnął Barcelonę kiedy Leo nie był w stanie tego robić, a Ci dwaj nie dorastają Neymarowi do pięt. Niebywały talent, który zdecydowanie więcej mógł osiągnąć niestety

1

@MarioVeB!, wiesz ogólnie rozmowa w internecie to również rozmowa, czasem w samym internecie można uzyskać pomoc i poczuć się lepiej, jednak w tym co napisał @MesQueUnClub96 moim zdaniem jest dużo niepotrzebnych rzeczy i im dłużej tego gościa tutaj obserwuje tym bardziej skłaniam się ku temu, że on jest zwykłym trollem i robi se jaja

0

Komentarz usunięty

2

@NeroTFP1, hahahahha, przepraszam. Musiałem zapytać…

To byłoby w sumie nierealne żeby tak szybko nauczyć się w taki sposób wypowiadać

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96, a moim zdaniem to jest post, który ma na celu sprowokować niektórych użytkowników żeby Ci napisać coś niemiłego. Potem już wiadomo co by się wydarzyło.

Nie wiem czy kręcisz sobie bekę i nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz czy zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz i jesteś na tyle naiwny żeby to robić na La Rambli. Pamiętaj, że w takich przypadkach są odpowiednie instytucje, które mogą Ci pomóc. Jeśli rzeczywiście masz problem w życiu to postaraj się omijać szukanie pomocy tutaj w tego typu sprawach

2

@mrboom, raczej tak, ale nie przyglądałem się temu jakoś solidnie, tylko tu mieszkam ;p To nie moje

1

Wczorajsza zmiana opon na zimowe to była chyba dobra decyzja

https://zapodaj.net/plik-DaeuagHbf6

4

@ranger3120, mi usunęli komentarz gdzie napisałem do jednego z użytkowników tylko dwa słowa „przestań pić” XD

Nic mnie nie zdziwi

0

Komentarz usunięty

1

@Stinger_, nie, mam ją tak samo w dupie jak wcześniej. Interesuje się tylko PL, La Ligą, ale już coraz mniej i troszkę Serie A. Resztę większych lig czasem coś tak zerknę, ale żeby oglądać mecze to już słabo

1

@VegetaPolska babę se znajdź w końcu

4

Beznadziejnie grająca drużyna, gratuluje Xavi

0

Sędzia XD dobry typ

1

@MesQueUnClub96, Ty jesteś tapin

2

@cris27, @kanver_ chyba chcieliście napisać „zamknij oczy”

0

Ależ meczycho, nie mogę oderwać oczu

0

@rasta212, widzę, że Ty do żyjesz z tego żeby się przywalać o byle pierdoly do ludzi XD

2

@Rewolucja123, @Sysia11 ma męża, ale nie chciala mi podać jego numeru żebym go zapytał jakie ma opony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?