1

@Tom0VeB, skarbie XD

1

@Kinginiesta, + pensja zawodnika i transport z Monachium do Barcelony

9

@_barti, jak Cię nie lubię to tu się zgadzam. Ambasada jak ktoś się z nimi nie zgadza to pisze „mam swoje zdanie, gówno mnie obchodzi Twoje, wrzucam Cię do ignorowanych”

0

@escarabajo, niezły odlot jeśli rzeczywiście wcześniej Cię te ligi interesowały

0

@DonCarletto, @mekston interesuje, ale on się interesuje wszystkim to nie dziwne, że ten twór Arabii Saudyjskiej tez go kreci

0

@Zip, jak kota od Zoumy

0

@Lionel_Messi10, możesz mi od teraz dawać herba przy kazdym moim komentsrzu

0

@TR3YWAY, Damiana Suareza?

0

@takisobiektos, @Lionel_Messi10 na jakiej zasadzie działa tu ingnorowanie użytkowników, że dajesz mi herby w dyskusji, w której nawet Cię nie ma?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13829605#comment-13829614

21

@Death_voice, pewnie Anka słucha na jego koncie, bo szkoda im płacić za dwa osobne

1

@takisobiektos ale przecież on ma mnie w ignorowanych

1

@Lionel_Messi10, to ile Ty masz lat? Cały czas myślałem, że liczba w nicku to wiek

1

Zawodnikom Ajaxu ktoś musi powiedzieć, że nie musza czekać aż Maryslia strzeli bramkę żeby sami tez mogli to robić

0

@Lionel_Messi10, no ale ja nie wiem to mi przypomnij :D

0

@Lionel_Messi10, a co ja Ci takiego zrobiłem na MŚ? XD

0

@Lionel_Messi10 XD hahahahaha

@takisobiektos ja nie wierze w to co czytam

„Macie inne zdanie, blokuje was i nawet nie muszę wam już odpisywać”

0

@Lionel_Messi10, XD potrafisz swoje brednie poprzeć jakimiś konkretnymi danymi? Ja rozumiem, że masz w sobie wiele nienawiści związanej ze swoim pochodzeniem, ale opanuj się czasem

0

@Lionel_Messi10, a co Ty pieprzysz XD chłopie opanuj się czasem, bo w każdym kraju możesz spotkać ludzi, którzy nie szanują Leo. Argentyńczyk to osoba publiczna, która ma wielu zwolenników, ale również przeciwników.

1

@Lionel_Messi10, niezłe brednie

1

@Luciano99, witam biznesmena

0

@bartekvisca , nie rozumiem w tej całej sytuacji dlaczego nikt tego dziecka nie poszedł szukać kiedy wiedzieli, że zasłabła w drodze do szkoły. Obawiam się, że zamiast iść na policję to rodzina czy znajomi by jej najbardziej pomogli. Szkoda dziecka, okropne, że zakończyło się to śmiercią

0

@SteuerFreiMoney, to mnie trochę zaskoczyłeś, bo mam wrażenie, ze w takim błocie pośniegowym czy śniegu zdecydowanie gorzej mi się teraz hamuje jak jest odłączony ABS :D

0

@draxidox dobrze ze nie kaszojad hehe

0

@Lionel_Messi10, za tyle to nie

1

@budel17, mimo wszystko ABS wolałbym mieć, bez ESP w 4x5 sobie poradzę. Ponadto to 20 lat temu ABS już na pewno ludzie mieli :)

Teraz jestem w miejscu gdzie śniegu będzie więcej niż dotychczas w Polsce, więc zima na pewno będzie mocniejsza niż wcześniejsze

@SteuerFreiMoney tak samo jak wyżej

69

@AmigoBlancos, no ale Rudiger to głąb, nie kwestionuj tego. Zagrał tak w sposób celowy i wiedział, że może wyrządzić krzywdę przeciwnikowi :D

0

Troszkę za dużo tego śniegu napadało jeśli brać pod uwagę awarię ABSu i ESP

6

@DonCarletto, mam nadzieje, ze już niedługo cały Real Madryt poleci w kosmos

11

@LS, dobrze, że już napisał książkę, bo jak się spotka ze sprawiedliwością to jedyne co będzie mógł robić to nagrywać glosówki

10

@NeroTFP1, oj wsadzasz kij w mrowisko, zapomniałeś chyba, że mamy tutaj ambasadę Argentyny i samego Lionela Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?