FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lntrowertyk, głośnik jak głośnik, ale masz już playliste?
1
@Lionel_Messi10, @Sysia11, „zagraliśmy”, „przeważaliśmy”. Argentyńczycy pełną gęba
4
@MesQueUnClub96, nie przejmuj się nimi i rób swoje, mam nadzieję, że niedługo średnia 40 komentarzy na dzień to będzie przeszłość
0
@Ghostface, jesteś jego dziewczyną?
0
@Piotr777, a kim Ty jesteś żeby komuś mówić co jest normalne, a co nie?
0
@fcbfan1993, dobrze, że jak mi element sciągał bana to licznik pozostał bez zmian, bo może to tylko La Rambla, ale również wolałbym żeby licznik moich dni w serwisie został nienaruszony. Chociaż w sumie u mnie i tak nie wiadomo ile lat tu jestem
0
@koksik2700, czy jeśli byłem w DE i chciałem piwo, a wybrałem Tyskie to się liczy?
0
@fcbfan1993, jesteś tu nowy i przeglądałeś La Ramblę 20 lat, ale tylko czytałeś?
0
@PatrychoO, wyjaśnisz co się wydarzyło?
0
@Zip, było, słabe
0
@Gaz, a ja się nie zgodzę, bo Barcelona aktualnie męczy się niemalże z każdym, a skład jest taki, że mecze z większością rywali chociażby w lidze czy aktualnej grupie LM powinny być wygrywane bez większych problemów. Moim zdaniem to trener aktualnie odpowiada za to co prezentuje zespół na boisku, a nie sami zawodnicy.
2
@Kgorecki2500, mimo wszystko oby mu się udało. Próbować trzeba. Może uda się zmienić niektóre rzeczy na lepsze
0
@Kgorecki2500, to w sumie lepiej żeby każdy założył ręce i niech zostanie po staremu?
0
@Rust_Cohle, nie mówiłeś, że Mes ma rodzeństwo
1
Komentarz usunięty
1
@MarioVeB!, akurat Ty jesteś ostatnią osobą, która powinna jakkolwiek komentować innych
10
@MesQueUnClub96, mam nadzieje, że zwiększenie ilości komentarzy na La Bamby pomoże Ci wrócić do lepszej sytuacji w życiu
1
@agaFCB, piękna pogoda co Ty chcesz
4
@GeneralXavi, osiągnąć tak dużą ilość subskrypcji bez wcześniejszego dodawania filmów to naprawdę ogromna siła marketingowa. Można go nie lubić, ale za ten wynik ogromny szacun
0
@DonCarletto, no i takim składem powinni się zakwalifikować do jakiegoś turnieju większego, moim zdaniem aktualna reprezentacja Norwegii nie jest gorsza niż Polska
0
@DonCarletto, brzmi to trochę zabawnie jak się spojrzy na ich skład. Nie oszukujmy się, ale tam jest komu grać
1
@cris27, 30 komentarzy na dzień, niektórzy nie dadzą rady żyć bez La Bamby
1
@takisobiektos, Dembele nie tego wybrał, bo najgroźniejszym zawodnikiem Realu grającym we Francji jest przecież Mbappe… Na niego miał się przewrócić, a nie czekaj…
2
@esem91, tak to jest jak ma się wtyki z La Rambli w federacji reprezentacji Argentyny
1
@esem91, w nocy z czwartku na piątek
6
Komentarz usunięty
0
@Gaunter, w Polsce jak miałem tego typu przygody to pisaliśmy oświadczenie i z oświadczeniem zgłaszałem się do ubezpieczalni tej osoby. Wszystkie dane niezbędne musisz jej podać, a ona Tobie. Reszta Cię nie interesuje.
Dziś zaś miałem sytuacje gdzie facet mi wyjechał autem z podporządkowanej i lekko obtarł zderzak. Niestety sytuacja miała miejsce w Niemczech i tu nie mam pojęcia jak to ogarnąć
2
@Deviler, posiadanie dwóch konsol w domu to już burżuazja
2
@tomek8756, przynajmniej ma więcej racji broniąc tego Lewego, niż Ci którzy Robercika sprowadzają do piłkarza B klasy ;p
1
@tomek8756, zdecydowanie. Zawsze jak na boisku był Ribery i Robben to przeciwnik mógł się bać. Swoją drogą gdzie się podziali teraz tacy skrzydłowi?