0

@lntrowertyk, głośnik jak głośnik, ale masz już playliste?

1

@Lionel_Messi10, @Sysia11, „zagraliśmy”, „przeważaliśmy”. Argentyńczycy pełną gęba

4

@MesQueUnClub96, nie przejmuj się nimi i rób swoje, mam nadzieję, że niedługo średnia 40 komentarzy na dzień to będzie przeszłość

0

@Ghostface, jesteś jego dziewczyną?

0

@Piotr777, a kim Ty jesteś żeby komuś mówić co jest normalne, a co nie?

0

@fcbfan1993, dobrze, że jak mi element sciągał bana to licznik pozostał bez zmian, bo może to tylko La Rambla, ale również wolałbym żeby licznik moich dni w serwisie został nienaruszony. Chociaż w sumie u mnie i tak nie wiadomo ile lat tu jestem

0

@koksik2700, czy jeśli byłem w DE i chciałem piwo, a wybrałem Tyskie to się liczy?

0

@fcbfan1993, jesteś tu nowy i przeglądałeś La Ramblę 20 lat, ale tylko czytałeś?

0

@PatrychoO, wyjaśnisz co się wydarzyło?

0

@Zip, było, słabe

0

@Gaz, a ja się nie zgodzę, bo Barcelona aktualnie męczy się niemalże z każdym, a skład jest taki, że mecze z większością rywali chociażby w lidze czy aktualnej grupie LM powinny być wygrywane bez większych problemów. Moim zdaniem to trener aktualnie odpowiada za to co prezentuje zespół na boisku, a nie sami zawodnicy.

2

@Kgorecki2500, mimo wszystko oby mu się udało. Próbować trzeba. Może uda się zmienić niektóre rzeczy na lepsze

0

@Kgorecki2500, to w sumie lepiej żeby każdy założył ręce i niech zostanie po staremu?

0

@Rust_Cohle, nie mówiłeś, że Mes ma rodzeństwo

1

Komentarz usunięty

1

@MarioVeB!, akurat Ty jesteś ostatnią osobą, która powinna jakkolwiek komentować innych

10

@MesQueUnClub96, mam nadzieje, że zwiększenie ilości komentarzy na La Bamby pomoże Ci wrócić do lepszej sytuacji w życiu

1

@agaFCB, piękna pogoda co Ty chcesz

4

@GeneralXavi, osiągnąć tak dużą ilość subskrypcji bez wcześniejszego dodawania filmów to naprawdę ogromna siła marketingowa. Można go nie lubić, ale za ten wynik ogromny szacun

0

@DonCarletto, no i takim składem powinni się zakwalifikować do jakiegoś turnieju większego, moim zdaniem aktualna reprezentacja Norwegii nie jest gorsza niż Polska

0

@DonCarletto, brzmi to trochę zabawnie jak się spojrzy na ich skład. Nie oszukujmy się, ale tam jest komu grać

1

@cris27, 30 komentarzy na dzień, niektórzy nie dadzą rady żyć bez La Bamby

1

@takisobiektos, Dembele nie tego wybrał, bo najgroźniejszym zawodnikiem Realu grającym we Francji jest przecież Mbappe… Na niego miał się przewrócić, a nie czekaj…

2

@esem91, tak to jest jak ma się wtyki z La Rambli w federacji reprezentacji Argentyny

1

@esem91, w nocy z czwartku na piątek

6

Komentarz usunięty

0

@Gaunter, w Polsce jak miałem tego typu przygody to pisaliśmy oświadczenie i z oświadczeniem zgłaszałem się do ubezpieczalni tej osoby. Wszystkie dane niezbędne musisz jej podać, a ona Tobie. Reszta Cię nie interesuje.

Dziś zaś miałem sytuacje gdzie facet mi wyjechał autem z podporządkowanej i lekko obtarł zderzak. Niestety sytuacja miała miejsce w Niemczech i tu nie mam pojęcia jak to ogarnąć

2

@Deviler, posiadanie dwóch konsol w domu to już burżuazja

2

@tomek8756, przynajmniej ma więcej racji broniąc tego Lewego, niż Ci którzy Robercika sprowadzają do piłkarza B klasy ;p

1

@tomek8756, zdecydowanie. Zawsze jak na boisku był Ribery i Robben to przeciwnik mógł się bać. Swoją drogą gdzie się podziali teraz tacy skrzydłowi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?