FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pt9, w lidze weekendowej w FIFA 24 nie poszło i zaczynać swoją złość kierować w stronę pracowników?
4
Tęsknie też troche
6
@Waniliowy zaczynam się o Ciebie naprawdę martwić
0
Co trzeba mieć w głowie żeby grać w osłabieniu i wciąż w taki sposób atakować. Niesamowity brak mózgu
1
@Inko, w sumie na ciekawą rzecz zwróciłeś uwagę XD
0
@Kozinho., tez właśnie wyczuwam takie trzy miesiące L4
0
Komentarz usunięty
5
@HighestInTheRoom, a wypowiedzenie z jakiego powodu? Tak z dupy dali?
0
@tbas, ja to napisałem troszkę dla żartów :(
1
@DaPidejpi, a wiesz jak nie wiesz? Ja po naszych służbach to spodziewam się już wszystkiego
0
Gorzej jeśli oni do tego stawu wrzucili jakiegoś manekina żeby tylko nie wyszło, że nie mogą Grześka znaleźć do tej pory
4
@Rust_Cohle, nie obchodzi mnie opinia madrytcioków
22
Dzień dobry, Real, który traci punkty sprawia, że poniedziałek jest piękniejszy :)
1
Vinicius to się zrobił tak beznadziejny piłkarz, że szok
4
@Derean, jakiś żart ta kartka XD
0
@Fantastyczny Chłopiec, beznadziejnie grają, nie ma w tym meczu nic z tej drużyny, która kiedyś potrafiła fajnie ofensywnie poklepać
0
Rayo jednak mogłoby coś w ofensywie pokazać, bo w sumie to grają słabo z przodu i z tylu
1
@panczo, no wiesz, ale mimo wszystko to byli podstawowi zawodnicy Realu, lepsi niż Ci, którzy ich zastępują
0
Komentatorzy z wielką uwagą oglądają mecz jeśli to był pierwszy rzut rożny Realu
2
@panczo, popatrzmy na takiego Kurtuła albo Militało
0
Dlaczego obrażacie Leclerca jeśli to awaria samochodu?
0
Mam nadzieję, że Darwin Nunez strzeli dziś hattricka
2
@ViscaelBarca2007, dlatego wysłałeś akcje sprzed kilku lat?
2
@BorzyKrzys, No tak było, nie zmyślam
1
@Rl9k1nG, tak, również to zauważyłem
2
@bartas97, https://pbs.twimg.com/media/FLjV-w7XoAIYee-?format=jpg&name=small
0
Dzisiaj Real Madryt 1:3 Rayo Vallecano
0
No ale on w sumie nie miał wczoraj powodu żeby zbijać z Xavim pionę, bo nie zrobił na boisku zupełnie nic. Za co mieli sobie podziękować?
0
@Uukasz_93, podziękuj Ance
0
@Rust_Cohle, chyba nie muszę Ci tłumaczyć co by z nami było gdybyśmy się w taki sposób wypowiedzieli? :)