2

@pt9, w lidze weekendowej w FIFA 24 nie poszło i zaczynać swoją złość kierować w stronę pracowników?

4

Tęsknie też troche

6

@Waniliowy zaczynam się o Ciebie naprawdę martwić

0

Co trzeba mieć w głowie żeby grać w osłabieniu i wciąż w taki sposób atakować. Niesamowity brak mózgu

1

@Inko, w sumie na ciekawą rzecz zwróciłeś uwagę XD

0

@Kozinho., tez właśnie wyczuwam takie trzy miesiące L4

0

Komentarz usunięty

5

@HighestInTheRoom, a wypowiedzenie z jakiego powodu? Tak z dupy dali?

0

@tbas, ja to napisałem troszkę dla żartów :(

1

@DaPidejpi, a wiesz jak nie wiesz? Ja po naszych służbach to spodziewam się już wszystkiego

0

Gorzej jeśli oni do tego stawu wrzucili jakiegoś manekina żeby tylko nie wyszło, że nie mogą Grześka znaleźć do tej pory

4

@Rust_Cohle, nie obchodzi mnie opinia madrytcioków

22

Dzień dobry, Real, który traci punkty sprawia, że poniedziałek jest piękniejszy :)

1

Vinicius to się zrobił tak beznadziejny piłkarz, że szok

4

@Derean, jakiś żart ta kartka XD

0

@Fantastyczny Chłopiec, beznadziejnie grają, nie ma w tym meczu nic z tej drużyny, która kiedyś potrafiła fajnie ofensywnie poklepać

0

Rayo jednak mogłoby coś w ofensywie pokazać, bo w sumie to grają słabo z przodu i z tylu

1

@panczo, no wiesz, ale mimo wszystko to byli podstawowi zawodnicy Realu, lepsi niż Ci, którzy ich zastępują

0

Komentatorzy z wielką uwagą oglądają mecz jeśli to był pierwszy rzut rożny Realu

2

@panczo, popatrzmy na takiego Kurtuła albo Militało

0

Dlaczego obrażacie Leclerca jeśli to awaria samochodu?

0

Mam nadzieję, że Darwin Nunez strzeli dziś hattricka

2

@ViscaelBarca2007, dlatego wysłałeś akcje sprzed kilku lat?

2

@BorzyKrzys, No tak było, nie zmyślam

1

@Rl9k1nG, tak, również to zauważyłem

0

Dzisiaj Real Madryt 1:3 Rayo Vallecano

0

No ale on w sumie nie miał wczoraj powodu żeby zbijać z Xavim pionę, bo nie zrobił na boisku zupełnie nic. Za co mieli sobie podziękować?

0

@Uukasz_93, podziękuj Ance

0

@Rust_Cohle, chyba nie muszę Ci tłumaczyć co by z nami było gdybyśmy się w taki sposób wypowiedzieli? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?