FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Uukasz_93, Lewy jak ma kontuzje i po niej wraca to znowu będzie potrzebował kilku meczów żeby jako tako grać w piłkę, a jeśli dodamy do tego Ankę, która go cały czas zdradza, a on musi biedny na to patrzeć to nie zdziwię się jeśli już swojej optymalnej formy u nas nie osiągnie.
https://www.instagram.com/p/CzMGHgDohjw/?igshid=MTJia3JrNGRqbWw0MQ==
Jak on ma się czuć dobrze kiedy Anka go wygania na rower żeby mieć wolną chatę?
3
@Stinger_, bo chce nam subtelnie przekazać, że pomodlił się za La Ramble
6
@Wojcio, tak, żeby już zaraz nie odszedł XD
3
@Fdurst, Ciebie to chyba odrobine poniosło XD
13
Dzień dobry, wstałem i jak mi się przypomniało jak ich wczoraj roznieśliśmy 1:0 to od razu się uśmiechnąłem
9
@Sinirsey, ani godności
0
Ogólnie to kiedy Barcelona grała pięknie, ale przegrywała to zawsze były głosy, że może czasem warto się cofnąć i zagrać z kontry żeby wykorzystać takie akcje i zgarnąć po prostu trzy punkty. Teraz się to udało, ale okej gra nie była idealna. Jednak lepiej zgarnąć te punkty w końcówce niż skończyć z remisem czy porażką.
Barcelona potrzebuje Pedriego i de Jonga, bez nich nie ma środka pola, zupełnie
1
@mrboom, dobrych snów, pa
1
Okej, koniec z alkoholem na dzisiaj, bo już zaczyna mi się przewidywać jakaś wygrana Barcelony w ostatnich sekundach meczu
0
Czyżby gol w końcówce? XD
2
Zaczynaja grać w 90 minucie XD
2
@Culer9002, ja już jestem wykrwawiony
1
Jeśli chodzi o sędziów to nawet jeśli kogoś z Barcelony ściagają na ziemię w polu karnym to i tak nie ma przewinień, wiec nie jestem zaskoczony.
Jednak w tym przypadku nie ma co liczyć na łatwego karnego i wypadałoby ruszyć dupę żeby stworzyć sobie lepsze okazje
0
@Veysel, a może odszedł, bo liczył, ze w Realu dostanie szanse? Ostatecznie dostał, ale w Sociedad haha
1
Podoba mi się to, że przeciwnicy Barcelony również chcą grać w piłkę, bo zazwyczaj murują. Szkoda tylko, że tym razem Barcelona nie potrafi grać w te piłkę.
3
Boże Laboga komentuje mecz, cóż za nieszczęście
2
@FcPortoFan1999, co Ty gadasz za głupoty XD jak możesz w ogóle usprawiedliwiać to bydło?
0
Bruno z Newcastle już powinien wylecieć z tego meczu. Celowy atak na głowę i oni tego na varze nie ogarneli?
2
@Herato, bo Mane jest skszydłowym, a chcieli żeby wszedł w buty Lewego
A i może jeszcze gra z kontuzjom, wtedy wypisz wymaluj Ronaldo
3
@AlexDark00, jeszcze tam gdzieś powinni dodać Twój ból kiedy Lewy strzela i asystuje
0
Antony to widzę dalej taki sam placek jak wcześniej. Jego próba gry kombinacyjnej jedyne co daje to kontrę dla Fulham
1
@David_Beckham, no ale tam był spalony, w czym problem?
3
@esem91, może nie robi wielkich liczb, ale przynajmniej jest jeszcze zdrowy
7
@Jakchcesz, to oznacza, że teraz będzie spam, bo Hubi odpadł
1
@VegetaPolska, wiem, właśnie widzę
2
@VegetaPolska, gdybys się zastanawiał dlaczego wciąż nie możesz znaleźć normalnej i dobrej kobiety dla siebie to odpowiedz znajdziesz w swoich komentarzach
1
@Toretto, ja miałem ułatwione zadanie, bo dosłownie wszystko wyłożone na tacy XD wystarczyło wejść na stronę, zamówić i odebrać hahaha
A no i potem wsunąć na palec ;p
0
@tristan87, to cena za miesiąc? Za jakie pakiety?
0
Za jakie pieniądze udało wam się najtaniej kupić telewizje Canal+ i Eleven? Proszę pominąć tutaj darmowe serwisy :p
1
@Toretto, nie, nigdzie nie chodziłem. Moja sobie wybrała i nawet nie patrzyłem za czymś innym. Patrzyłem na to jak jedyny taki zakup w życiu, wiec nie szukałem też najtańszej opcji, ale z tego co widzę to teraz ten pierścionek jest zdecydowanie droższy niż był, wiec jeśli wszystkie tak poszły do góry to nie zazdroszczę
Wiadomo, to nie cena za pierścionek czy sam pierścionek ma być najważniejszy. Jednak dobrze byłoby żebyś wiedział jakie mniej więcej jej się podobają, no i rozmiar…