0

@tadzik447, to kawał czasu jeszcze

0

@tadzik447, a kiedy będzie nowe GTA?

3

@panczo, dla mnie i tak jesteś najlepszy

0

Renata chce wykończyć Dawida

0

@RomanHoffer, ja zawsze leje do pełna i tak ma być. Nie wierze w żadne teorie, ze w którymś z miejsc na bagnecie będzie lepiej dla silnika. Najważniejsze żeby znajdował się miedzy min, a max

1

Czy są jakieś nowości w sprawie Rambo z lasu?

12

@tbas, no cóż, liga podejmuje niezależnie decyzje, nic nie ma na nią wpływu ;p oprócz Realu Madryt ;)

0

@speed1, najpierw piszesz o Balde i Cancelo, potem o Yamalu, niezły masz odlot

1

@ObiwanKenobi, jestem za, jeśli jest możliwość proszę się ich pozbyć, a stadion zburzyć

10

@ObiwanKenobi, zlikwidować przeciwników, znalazłem rozwiązanie

2

@Kessie, jesteś jeszcze młody i zapewne piękny, wszystko może się zdarzyć. Trzymam kciuki za Twoje szczęście

7

Do internetu trafiło nagranie pokazujące wspaniale uczucie miedzy @jowita i @Luciano99. Pięknie razem wyglądacie

https://www.instagram.com/reel/Cwf7LUGhXHR/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

0

@panczo, @jowita to rozgrzeje i zaparzy @Janas11224 :)

0

@Nazio_87, kocham Cię Polsko

0

@Nazio_87, z powodu dwóch strzelanin? Ktoś sobie wpadł po prostu zabić ludzi?

0

Milan jak dostaje dzisiaj żółte to parami ;p

1

@Janas11224, nie wiem kto to, to chyba dobrze

2

@escarabajo, gdzie mięso, jakieś sosiwo. Nie było suche?

1

Jakie są szanse, że uda się Messiego wypożyczyć na najbliższy klasyk? Tęsknie za czasami kiedy Leo ośmieszał Real

0

@panczo, mogłoby być zabawnie gdyby podszedł do rzutu wolnego i trafił ;p

2

Barcelonie karnych się nie dyktuje. Co tu sprawdzać

0

Szachtar jest w odwrocie, to jest ten moment

5

@urbie999, pocieszę Cię, nie będziesz mieć okazji ;p

1

@Comentateiro, obchodzisz setkę?

1

@maroon, różnymi rzeczami się ludzie interesują, ale ten świr jest serio niebezpieczny. Oby tylko nikomu nie zrobił krzywdy

2

@Sulimo, tylko jeśli każdy powrót się przeciąga to dlaczego nikt do tej pory nie zwrócił na to uwagi i nie zatrudnił odpowiednich fachowców?

0

@tbas, tak, rozumiem, ale musiał mieć w głowie takie sytuacje jeśli wcześniej już coś sobie przygotował na taką skalę

0

@tbas, czyli facet sobie musiał zaplanować, że będzie musiał się kiedyś ukrywać i żyć w lesie?

1

@tbas, co masz na myśli pisząc „patrzeć na to co sobie przygotował”?

0

@Nazio_87, co Ty chcesz ode mnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?