FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447, to kawał czasu jeszcze
0
@tadzik447, a kiedy będzie nowe GTA?
3
@panczo, dla mnie i tak jesteś najlepszy
0
Renata chce wykończyć Dawida
0
@RomanHoffer, ja zawsze leje do pełna i tak ma być. Nie wierze w żadne teorie, ze w którymś z miejsc na bagnecie będzie lepiej dla silnika. Najważniejsze żeby znajdował się miedzy min, a max
1
Czy są jakieś nowości w sprawie Rambo z lasu?
12
@tbas, no cóż, liga podejmuje niezależnie decyzje, nic nie ma na nią wpływu ;p oprócz Realu Madryt ;)
0
@speed1, najpierw piszesz o Balde i Cancelo, potem o Yamalu, niezły masz odlot
1
@ObiwanKenobi, jestem za, jeśli jest możliwość proszę się ich pozbyć, a stadion zburzyć
10
@ObiwanKenobi, zlikwidować przeciwników, znalazłem rozwiązanie
2
@Kessie, jesteś jeszcze młody i zapewne piękny, wszystko może się zdarzyć. Trzymam kciuki za Twoje szczęście
7
Do internetu trafiło nagranie pokazujące wspaniale uczucie miedzy @jowita i @Luciano99. Pięknie razem wyglądacie
https://www.instagram.com/reel/Cwf7LUGhXHR/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
0
@panczo, @jowita to rozgrzeje i zaparzy @Janas11224 :)
0
@Nazio_87, kocham Cię Polsko
0
@Nazio_87, z powodu dwóch strzelanin? Ktoś sobie wpadł po prostu zabić ludzi?
0
Milan jak dostaje dzisiaj żółte to parami ;p
1
@Janas11224, nie wiem kto to, to chyba dobrze
2
@escarabajo, gdzie mięso, jakieś sosiwo. Nie było suche?
1
Jakie są szanse, że uda się Messiego wypożyczyć na najbliższy klasyk? Tęsknie za czasami kiedy Leo ośmieszał Real
0
@panczo, mogłoby być zabawnie gdyby podszedł do rzutu wolnego i trafił ;p
2
Barcelonie karnych się nie dyktuje. Co tu sprawdzać
0
Szachtar jest w odwrocie, to jest ten moment
5
@urbie999, pocieszę Cię, nie będziesz mieć okazji ;p
1
@Comentateiro, obchodzisz setkę?
1
@maroon, różnymi rzeczami się ludzie interesują, ale ten świr jest serio niebezpieczny. Oby tylko nikomu nie zrobił krzywdy
2
@Sulimo, tylko jeśli każdy powrót się przeciąga to dlaczego nikt do tej pory nie zwrócił na to uwagi i nie zatrudnił odpowiednich fachowców?
0
@tbas, tak, rozumiem, ale musiał mieć w głowie takie sytuacje jeśli wcześniej już coś sobie przygotował na taką skalę
0
@tbas, czyli facet sobie musiał zaplanować, że będzie musiał się kiedyś ukrywać i żyć w lesie?
1
@tbas, co masz na myśli pisząc „patrzeć na to co sobie przygotował”?
0
@Nazio_87, co Ty chcesz ode mnie?