2

@Michael24, nie, wku*wia mnie ona już od dawna i robie to bo muszę

0

@Xavinista, każdy wie co oznacza „ustosunkować się”, u Ciebie gorzej z resztą XD

0

@RomanHoffer, wymyśliłeś już co chcesz zrobić ze swoimi pieniędzmi?

Jeśli nie, mam dla Ciebie radę

3

@Xavinista, proszę ustosunkować się do tematu zapytania, po jakiemu Ty piszesz?

1

@Xavinista, założyłeś konto na La Rambli żeby o to zapytać?

Jaki miałeś wcześniej nick?

5

@Kessie, zastanawiam się co w głowach maja ludzie, którzy się tak bawią w miejscu gdzie jest sporo innych osób, które niekoniecznie chcą się bawić

0

@MarcepanowyKsiaze, Roberto za Roberta na 9 i nie zauważymy żadnej różnicy, a na pewno nie będzie gorzej

4

@Medium, City bez Rudego i Rodriego to jak żołnierz bez karabinu

1

@budel17, z pisem ludziom żyje się wygodnie, bo przynajmniej pieniądze rozdają ;)

0

@Medium, może jest w słabym stanie psychicznym

1

@Krzysztof1987, co Ty człowieku pie***lisz? Zdarzało mi się w życiu jechać autostradą szybciej niż 140km/h i nigdy nie zachowywałem się jak jakby pas był tylko dla mnie i szanowałem, a przede wszystkim przewidywałem, że ktoś z mniejsza prędkością niż moja może chcieć wyprzedzić. Jazdy z bardzo dużą prędkością nie należy tolerować i tacy ludzie jak ten z filmiku powinni stracić prawo jazdy zanim kogoś zabiją. Mając szybki wóz rozpędzić się może każdy, ale zahamowanie nie wyjdzie już każdemu tak dobrze

2

@adamLeo66, prymitywne to jest obstawanie za patologią

7

@adamLeo66, pewnie się nie pozbierają kiedy Ty tego nie włączysz

3

@SelloutCrowd, mógł jeszcze szybciej zapie*dalać to wtedy by go wyprzedził i nikt by mu nie wyjechał. Gość zapieprza grubo powyżej dopuszczalnej prędkości i jeszcze będzie innych poganiać. Każdego, który się w taki sposób zachowuje powinno się likwidować z dróg, bo prędzej czy później takie zachowanie może doprowadzić do tragedii

1

@budel17, po cholerę w ogóle organizować coś takiego na co przygotowany będzie tylko i wyłącznie jeden odpowiadający? Niepoważna sytuacja

9

@Criss18Barca, Morawiecki od wczoraj uczy się odpowiedzi z kartki

2

@OldMc84, musisz być pod wpływem albo nie rozróżniasz prawej strony od lewej. Nie wiem co gorsze

0

Mam nadzieje, że w kolejnym meczu to Roberto wystąpi na „9”. Z tego co obserwuje to idealny zawodnik do tego żeby zastąpić Roberta. Roberto za Roberta, to musi się udać

2

Spalony hahahahahaba, oni są niepoważni XD

1

Roberto na obieg próbował XD chłopie Ty zapomniałeś, ze nie masz szybkości

4

Araujo groźniejszy niż Lewy

0

Roberto na skrzydło i zaczynamy remontade

0

Świetny mecz na szczycie w lidze angielskiej, nie zapomnę go nigdy

0

Kolejny hit Premier League gdzie można usnąć, same ciekawe akcje

1

Słabiutkie pół godziny, jeszcze zaraz czerwona może być :D

0

„Saliba zostawia spokojnie piłkę Fodenowi” - najlepszym zdarzają się dziwne błędy :D

0

@cchesterr43, Flashscore tego nie pokazuje

0

@Pedri16Future, coś konkretnego sprawiło, ze odchodzą? Możesz wyjaśnić?

2

@Ojciec5tkidzieci, obrzydliwy sposób dyskusji z ludźmi. TVPis, nowe, nie znałem. Ohydni są i nigdy nie oddałbym na nich głosu

7

@tomek8756, mnie tez ta pogoda irytuje. Mogłoby być cały rok przynajmniej 20 stopni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?