FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Michael24, nie, wku*wia mnie ona już od dawna i robie to bo muszę
0
@Xavinista, każdy wie co oznacza „ustosunkować się”, u Ciebie gorzej z resztą XD
0
@RomanHoffer, wymyśliłeś już co chcesz zrobić ze swoimi pieniędzmi?
Jeśli nie, mam dla Ciebie radę
3
@Xavinista, proszę ustosunkować się do tematu zapytania, po jakiemu Ty piszesz?
1
@Xavinista, założyłeś konto na La Rambli żeby o to zapytać?
Jaki miałeś wcześniej nick?
5
@Kessie, zastanawiam się co w głowach maja ludzie, którzy się tak bawią w miejscu gdzie jest sporo innych osób, które niekoniecznie chcą się bawić
0
@MarcepanowyKsiaze, Roberto za Roberta na 9 i nie zauważymy żadnej różnicy, a na pewno nie będzie gorzej
4
@Medium, City bez Rudego i Rodriego to jak żołnierz bez karabinu
1
@budel17, z pisem ludziom żyje się wygodnie, bo przynajmniej pieniądze rozdają ;)
0
@Medium, może jest w słabym stanie psychicznym
1
@Krzysztof1987, co Ty człowieku pie***lisz? Zdarzało mi się w życiu jechać autostradą szybciej niż 140km/h i nigdy nie zachowywałem się jak jakby pas był tylko dla mnie i szanowałem, a przede wszystkim przewidywałem, że ktoś z mniejsza prędkością niż moja może chcieć wyprzedzić. Jazdy z bardzo dużą prędkością nie należy tolerować i tacy ludzie jak ten z filmiku powinni stracić prawo jazdy zanim kogoś zabiją. Mając szybki wóz rozpędzić się może każdy, ale zahamowanie nie wyjdzie już każdemu tak dobrze
2
@adamLeo66, prymitywne to jest obstawanie za patologią
7
@adamLeo66, pewnie się nie pozbierają kiedy Ty tego nie włączysz
3
@SelloutCrowd, mógł jeszcze szybciej zapie*dalać to wtedy by go wyprzedził i nikt by mu nie wyjechał. Gość zapieprza grubo powyżej dopuszczalnej prędkości i jeszcze będzie innych poganiać. Każdego, który się w taki sposób zachowuje powinno się likwidować z dróg, bo prędzej czy później takie zachowanie może doprowadzić do tragedii
1
@budel17, po cholerę w ogóle organizować coś takiego na co przygotowany będzie tylko i wyłącznie jeden odpowiadający? Niepoważna sytuacja
9
@Criss18Barca, Morawiecki od wczoraj uczy się odpowiedzi z kartki
2
@OldMc84, musisz być pod wpływem albo nie rozróżniasz prawej strony od lewej. Nie wiem co gorsze
0
Mam nadzieje, że w kolejnym meczu to Roberto wystąpi na „9”. Z tego co obserwuje to idealny zawodnik do tego żeby zastąpić Roberta. Roberto za Roberta, to musi się udać
2
Spalony hahahahahaba, oni są niepoważni XD
1
Roberto na obieg próbował XD chłopie Ty zapomniałeś, ze nie masz szybkości
4
Araujo groźniejszy niż Lewy
0
Roberto na skrzydło i zaczynamy remontade
0
Świetny mecz na szczycie w lidze angielskiej, nie zapomnę go nigdy
0
Kolejny hit Premier League gdzie można usnąć, same ciekawe akcje
1
Słabiutkie pół godziny, jeszcze zaraz czerwona może być :D
0
„Saliba zostawia spokojnie piłkę Fodenowi” - najlepszym zdarzają się dziwne błędy :D
0
@cchesterr43, Flashscore tego nie pokazuje
0
@Pedri16Future, coś konkretnego sprawiło, ze odchodzą? Możesz wyjaśnić?
2
@Ojciec5tkidzieci, obrzydliwy sposób dyskusji z ludźmi. TVPis, nowe, nie znałem. Ohydni są i nigdy nie oddałbym na nich głosu
7
@tomek8756, mnie tez ta pogoda irytuje. Mogłoby być cały rok przynajmniej 20 stopni