FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde, wystarczy pojechać do Czech i „problem” z głowy
1
@Roobo, dziennikarze są ohydni, byleby tylko wyciągnąć coś co może być kontrowersyjne
3
@Michael24, na PiS głosuje jego stały elektorat, który jest zapatrzony w to, ze PiS rozdaje kasę, a na PO głosują Ci, którzy nie chcą żeby PiS rządził
1
@macio_944, tak, niestety tak jest. Jednak to głównie Ci starsi, wielu młodych do sprawy podchodzi już zupełnie inaczej. Ja jestem z Dolnośląskiego, kiedyś prawdopodobnie będę mieszkać w Podkarpackim już na stałe, będę ich tam nawracać i zabierać karty jak będą chcieć głosować na PiS
2
@macio_944, nie można wrzucać wszystkich do jednego wora, chociaż niestety akurat tam PiS ma najwiecej wyborców. Oby to kiedyś uległo zmianie
1
@hayek, można, ale kanał sportowy powinien zachowywać jakiś poziom, a tam poziomu brak
2
@VegetaPolska, w porządku, rozumiem, ale życie na własną rękę wymaga zdecydowanie więcej pieniędzy. Niemniej jednak jeśli masz możliwość pracować i mieszkać u rodziców to rób tak i odkładaj jak najwiecej możesz, na przyszłość zaprocentuje.
@koksik2700, ciężka sytuacja trochę, żeby się nie skończyło tym, że Ci obrzydzą całkowicie robotę i przez to co się dzieje nie będzie Ci się chciało tam przychodzić :/
0
@VegetaPolska, w porządku, jak ktoś może mieszkać z rodzicami i żyć na ich garnuszku to wiadomo, że odłoży kasę ;)
@koksik2700, ogólnie pracodawca nie może Cię z zmusić do wykonywania obowiązków, których nie masz w umowie, ale co masz wpisane w umowie to ja nie wiem. Niemniej jednak najlepiej taką sytuacje rozwiązać polubownie jeśli lubisz te robotę. Próbowałeś rozmawiać szczerze co o tym myślisz?
0
@VegetaPolska, określ mi swój dokładny plan na wyprowadzkę od rodziców zarabiając minimalną
0
@koksik2700, zarabiasz minimalną i jest Ci z tym dobrze?
0
@hayek, mógłbyś mi na jakimś konkretnym przykładzie napisać skąd wyszło, aż 43%? Podałeś to co ponosi za Ciebie również pracodawca?
5
@hayek, tu nie chodzi o to czy ktoś się nadaje czy nie nadaje, ale skąd tak ogromne kwoty? To zwyczajnie niesprawiedliwe i to, że ktoś chce prowadzić jednoosobową działaności gospodarczą nie oznacza, że ma za to nie wiadomo jak dużo bulić
1
@Pedri16Future, och rozpłacze się na pewno będą mi współczuć
2
@Sulimo, Vegeta to niech się zajmie swoim klubem najpierw, a nie tu się wtrąca w Barcelonę
2
@DaPidejpi, prawda
1
@Barcasub, wyszło Ci, bo zaraz będą gorące XD
1
@kamilop, No jeśli Tusk przegrał z Morawieckim to oglądaliśmy inną debatę. Jeden i drugi był na beznadziejnym poziomie i pokazali tylko, że im jak i ich wyborcom chodzi tylko o to żeby jedni i drudzy się ze sobą kłócili. Jednak o ile Tusk szorował po dnie to Morawiecki ugrzązł w nim już na samym początku.
Całe szczęście Bosak czy Hołownia zachowali przyzwoity poziom, bo gdyby każdy zaprezentował się jak Tusk czy Morawiecki to byłoby okropnie
3
@Lionel_Messi10, świetna wiadomość, G.O.A.T
2
@MesQueUnClub_87, to Ty zwiedziłeś dosyć sporo jak całą Polskę udało Ci się zaliczyć + sporo krajów w okolicy. Wciąż jesteś jakoś związany z taką robotą?
2
@kuz, chcesz powiedzieć, że w każdej restauracji w Polsce ludzie mają skwaszone miny, a Turcy mają zupełnie inne podejście do pracy, bo trafiłeś na hotel, w którym spotkałeś fajnych ludzi?
0
@Joe_Barbaro, a gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz za granicą?
1
@MesQueUnClub_87, no to ja widzę, że to już nie tylko województwa w Polsce, a robi się z wczorajszej rozmowy sprawa międzynarodowa :)
1
@Emhyr, w Krakowie w niektórych rejonach ludzie czuli, podobnie w Miechowie czy Mysłowicach
0
@Toretto, na co Cię nie stać?
1
@Lionel_Messi10, super wiadomość
4
@MesQueUnClub_87, racja, jak wyborca PiS może oglądać TVP Info, wczorajsza debatę i wciąż na nich głosować? Niestety nie wiem, ale ludzie mają ogromny problem.
1
@Janas11224, nie przejmuj się, bo niedługo paliwo będzie o co najmniej złotówkę droższe :D
59
@zadafcb, chłop cały rok czekał żeby to napisać
2
@Janas11224, to dzięki rządom PiS mogłeś pozwolić sobie na RS3, kochajmy PiS ponad wszystko.
Za rządów Tuska nie miałeś takiego auta
16
@DaPidejpi, zawsze jak wyrażasz opinie na jakiś temat to musisz przy okazji kogoś obrażać?
Zachowujesz sie jak Tusk czy Morawiecki