FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Toretto, ja kupowałem u „Savicki”. W sumie to wielkiego wpływu na wybór nie miałem, bo widziałem co moja przegląda i właściwie to ona sama mi zasugerowała, że jak mam kupować to tam i akurat ten co przegląda. Na sam pierścionek nie narzeka, nic się z nim nie dzieje.
Całe szczęście, że sama pokazała jaki jej się podoba, dużo łatwiej tak ;p
0
@AmigoBlancos, fantastycznie
1
@Kessie, cześć, dziękuje za garść informacji z rana
0
@Emhyr, zostawcie go. Dodi jest fajny, tylko trochę zagubiony
0
@Kitek1640, bardzo dobry, nic tylko podnosić
2
@Rust_Cohle, paletką hehe
2
@Rust_Cohle, oddaj do okna życia. Jeszcze się zmieści jak dopchniesz kolanem
2
@DonCarletto, to @Luciano99 zadowolony
3
@LS, będę obserwować czy jakaś Pani da herba
1
@Popitek12, Cristiano Ronaldo to już przeszłość, tylko Leo Messi się liczy
3
@Cotutajsiedzieje, tak, to upadek. Nie mogę tego nazwać tak jak o tym myśle, bo dostanę bana. Pozwólmy niektórym na jeszcze więcej to będzie ciekawie
0
@bartas97, wow niezła akcja
0
Dodi coś słabo kibicujesz niestety
0
@mientusek1407, @quiz to on
1
@Czajka90, krótko trzeba z takimi trenerami
0
@Qlimax86, to w takim razie możesz do mnie również napisać, nie mam zbyt wiele doświadczenia w pracy za granicą, ale może akurat na Twoje pytania uda mi się odpowiedzieć
0
@Qlimax86, lepiej będzie kiedy po prostu zadasz pytanie
0
@MesQueUnClub96, oczywiście, masz racje
0
@DaPidejpi, ja nic złego na niego nie mogę napisać, bo potem kończę z banami. Od dzisiaj go tylko chwale
2
@MesQueUnClub96, niezły jesteś wariat
0
@MesQueUnClub96, do kogo Ty mówisz „Kochanie”?
1
United kolejny raz rozpieszcza swoich fanów
0
@MesQueUnClub96, spełnisz obietnice?
0
@MesQueUnClub96, obiecanki cacanki
0
@tbas, przerażająca patologia
0
@Transu96, @pt9? Kto tu jeszcze gra w FIFA i mógłby się wypowiedzieć?
0
Mam pytanie do graczy FIFA. Ile godzin tygodniowo spędzacie na grze w Ultimate Team? Ile meczów musicie rozegrać żeby móc rozbudowywać swój skład?
0
@TR3YWAY, ogólnie to jeśli nie będzie jednego albo drugiego to Laporta powinien rozważyć zmianę trenera
0
@Pawlak1992, o ile nie dojechałeś zimówek ;p
0
@TheNekro94, nie jestem fanem wielosezonowych, bo zdarza mi się jeździć w bardzo różnych warunkach. Czasem również w górach gdzieś, a tam śniegu zdecydowanie więcej. Nie wiem w sumie czy w ogóle mam rację, bo może popełniam błąd. Opona wielosezonowa jest w stanie w testach dorównać zimowej?