1

@Toretto, ja kupowałem u „Savicki”. W sumie to wielkiego wpływu na wybór nie miałem, bo widziałem co moja przegląda i właściwie to ona sama mi zasugerowała, że jak mam kupować to tam i akurat ten co przegląda. Na sam pierścionek nie narzeka, nic się z nim nie dzieje.

Całe szczęście, że sama pokazała jaki jej się podoba, dużo łatwiej tak ;p

0

@AmigoBlancos, fantastycznie

1

@Kessie, cześć, dziękuje za garść informacji z rana

0

@Emhyr, zostawcie go. Dodi jest fajny, tylko trochę zagubiony

0

@Kitek1640, bardzo dobry, nic tylko podnosić

2

@Rust_Cohle, paletką hehe

2

@Rust_Cohle, oddaj do okna życia. Jeszcze się zmieści jak dopchniesz kolanem

2

@DonCarletto, to @Luciano99 zadowolony

3

@LS, będę obserwować czy jakaś Pani da herba

1

@Popitek12, Cristiano Ronaldo to już przeszłość, tylko Leo Messi się liczy

3

@Cotutajsiedzieje, tak, to upadek. Nie mogę tego nazwać tak jak o tym myśle, bo dostanę bana. Pozwólmy niektórym na jeszcze więcej to będzie ciekawie

0

@bartas97, wow niezła akcja

0

Dodi coś słabo kibicujesz niestety

0

1

@Czajka90, krótko trzeba z takimi trenerami

0

@Qlimax86, to w takim razie możesz do mnie również napisać, nie mam zbyt wiele doświadczenia w pracy za granicą, ale może akurat na Twoje pytania uda mi się odpowiedzieć

0

@Qlimax86, lepiej będzie kiedy po prostu zadasz pytanie

0

@MesQueUnClub96, oczywiście, masz racje

0

@DaPidejpi, ja nic złego na niego nie mogę napisać, bo potem kończę z banami. Od dzisiaj go tylko chwale

2

@MesQueUnClub96, niezły jesteś wariat

0

@MesQueUnClub96, do kogo Ty mówisz „Kochanie”?

1

United kolejny raz rozpieszcza swoich fanów

0

@MesQueUnClub96, spełnisz obietnice?

0

@MesQueUnClub96, obiecanki cacanki

0

@tbas, przerażająca patologia

0

@Transu96, @pt9? Kto tu jeszcze gra w FIFA i mógłby się wypowiedzieć?

0

Mam pytanie do graczy FIFA. Ile godzin tygodniowo spędzacie na grze w Ultimate Team? Ile meczów musicie rozegrać żeby móc rozbudowywać swój skład?

0

@TR3YWAY, ogólnie to jeśli nie będzie jednego albo drugiego to Laporta powinien rozważyć zmianę trenera

0

@Pawlak1992, o ile nie dojechałeś zimówek ;p

0

@TheNekro94, nie jestem fanem wielosezonowych, bo zdarza mi się jeździć w bardzo różnych warunkach. Czasem również w górach gdzieś, a tam śniegu zdecydowanie więcej. Nie wiem w sumie czy w ogóle mam rację, bo może popełniam błąd. Opona wielosezonowa jest w stanie w testach dorównać zimowej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?