3

@Zoker, konkretny

1

@Deviler, żadne z tymi silnikami

0

@LM10GOAT, a co on znowu zrobił?

0

@GadulkiGembulki_FCB, możliwe, dziadek pewnie zapomniał danych do starego maila i musiał założyć nowy, to by się zgadzslo

2

@Sulimo, nie wiem, może @Moderacja potrafi to wyjaśnić?

1

4

@Comentateiro dziadek, a Tobie to się jakieś trzecie życie zaczęło, ze masz tylko nieco ponad 100 dni w serwisie?

3

@DonCarletto, szkoda, ze nie męczennik

0

@bartekvisca , prawdy się nie dowiesz, a każdy będzie mieć swoją wersje

1

@ranger3120, przechodzący w pobliżu kot również znalazł się w środku

2

@Roobo, widziałem właśnie z Szachtarem te defensywę

2

2

@zodiak_10, zaśmiałem się

0

@ShawnC, Ty chyba jesteś pijany XD

1

@FcPortoFan1999, jeden i drugi na tym zarobi, podobnie na tym wyjdą jak Stanowski i Najman. Ten co się bije tez raczej nie stracił na całej dramie

0

@ShawnC, no i jedyne co miał to zejście do prawej nogi. Beznadziejny piłkarz, który nawet w Betisie nie był decydujący. Dużo można zarzucić Brazylijczykowi, ale wciąż jest lepszy piłkarsko niż taki Tello

0

@tristan87, Cuenca miał takie spotkania gdzie naprawdę potrafił poczarować, ale szybciutko zgasł

0

@tristan87, no nie żartuj, akurat tu porównanie słabe

0

@Hosh, to tak jak w telewizji, nie? Wiec na czym chcesz tu upierać swoje zdanie?

0

@Chucky, napisz jak się zdecydujesz co do ceny i możesz podesłać jakieś fotki

0

@Barcasub, właśnie nie wiem, bo mecz Barcelony obejrzałem normalnie, a teraz nic nie działa.

@Mroziu tak jak wyzej

0

@Barcasub, nie odpala mi w ogóle meczu :D

0

Ma ktoś jeszcze problem z Canal+ przebywając na terenie DE?

0

@mekston, komentarz został szybko zlokalizowany i usuniety

0

@Bartek1817, wojny to Ty w to nie mieszaj, bo im w Niemczech raczej nic nie brakuje

0

Romeu się zabawił w Iniestę

0

Może i teraz gramy słabo, ale na wiosnę wszystkich będziemy niszczyć

0

@TheNekro94, czym się zajmujesz poza odpalaniem łapka i pójściem w kime? Co za branża?

1

Coś czuje, że dziś Szachtar będzie płakał w Niemczech kiedy walec z Barcelony się po nich przejedzie 1:0

0

@pt9, myśle, ze musiałby ktoś mieć na Ciebie poważne dowody żeby Cię w ogóle ruszyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?