FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Zoker, konkretny
1
@Deviler, żadne z tymi silnikami
0
@LM10GOAT, a co on znowu zrobił?
0
@GadulkiGembulki_FCB, możliwe, dziadek pewnie zapomniał danych do starego maila i musiał założyć nowy, to by się zgadzslo
2
@Sulimo, nie wiem, może @Moderacja potrafi to wyjaśnić?
1
@barcelonaLM, co?
4
@Comentateiro dziadek, a Tobie to się jakieś trzecie życie zaczęło, ze masz tylko nieco ponad 100 dni w serwisie?
3
@DonCarletto, szkoda, ze nie męczennik
0
@bartekvisca , prawdy się nie dowiesz, a każdy będzie mieć swoją wersje
1
@ranger3120, przechodzący w pobliżu kot również znalazł się w środku
2
@Roobo, widziałem właśnie z Szachtarem te defensywę
2
@Kitek1640, podobno @MesQueUnClub96
2
@zodiak_10, zaśmiałem się
0
@ShawnC, Ty chyba jesteś pijany XD
1
@FcPortoFan1999, jeden i drugi na tym zarobi, podobnie na tym wyjdą jak Stanowski i Najman. Ten co się bije tez raczej nie stracił na całej dramie
0
@ShawnC, no i jedyne co miał to zejście do prawej nogi. Beznadziejny piłkarz, który nawet w Betisie nie był decydujący. Dużo można zarzucić Brazylijczykowi, ale wciąż jest lepszy piłkarsko niż taki Tello
0
@tristan87, Cuenca miał takie spotkania gdzie naprawdę potrafił poczarować, ale szybciutko zgasł
0
@tristan87, no nie żartuj, akurat tu porównanie słabe
0
@Hosh, to tak jak w telewizji, nie? Wiec na czym chcesz tu upierać swoje zdanie?
0
@Chucky, napisz jak się zdecydujesz co do ceny i możesz podesłać jakieś fotki
0
@Barcasub, właśnie nie wiem, bo mecz Barcelony obejrzałem normalnie, a teraz nic nie działa.
@Mroziu tak jak wyzej
0
@Barcasub, nie odpala mi w ogóle meczu :D
0
Ma ktoś jeszcze problem z Canal+ przebywając na terenie DE?
0
@mekston, komentarz został szybko zlokalizowany i usuniety
0
@Bartek1817, wojny to Ty w to nie mieszaj, bo im w Niemczech raczej nic nie brakuje
0
Romeu się zabawił w Iniestę
0
Może i teraz gramy słabo, ale na wiosnę wszystkich będziemy niszczyć
0
@TheNekro94, czym się zajmujesz poza odpalaniem łapka i pójściem w kime? Co za branża?
1
Coś czuje, że dziś Szachtar będzie płakał w Niemczech kiedy walec z Barcelony się po nich przejedzie 1:0
0
@pt9, myśle, ze musiałby ktoś mieć na Ciebie poważne dowody żeby Cię w ogóle ruszyć