0

@TheNekro94, nie jestem fanem wielosezonowych, bo zdarza mi się jeździć w bardzo różnych warunkach. Czasem również w górach gdzieś, a tam śniegu zdecydowanie więcej. Nie wiem w sumie czy w ogóle mam rację, bo może popełniam błąd. Opona wielosezonowa jest w stanie w testach dorównać zimowej?

0

@ranger3120, dolata na letnich do Świąt?

0

A czy wy już zmieniliście opony na zimowe?

12

@Comentateiro, aj te politykę musisz wszędzie wsadzić, bo inaczej byś nie dał rady chyba. To już choroba

1

@Firestone, oczywiście, ja nie próbowałem dyskutować na temat pornografii tylko seksu oraz masturbacji. Jeden z fachowców na wizycie prywatnej powiedział mi, że mężczyzna powinien mieć regularny wytrysk trzy razy w tygodniu. Jeśli ktoś ma kobietę lub mężczyznę to sprawa jasna. Jeśli nie to pozostaje masturbacja

Bardziej mnie śmieszy komentarz wyżej pewnego osobnika, ale wiadomo. Nie znam się, ale się wypowiem

0

Komentarz usunięty

1

@DonCarletto, kocham PiS ponad wszystko

2

@MesQueUnClub96, jak się na czymś nie znasz to się nie odzywaj. Wyżej jest mowa o seksie oraz masturbacji. Jeśli chodzi o zdrowie to mężczyzna powinien mieć regularny wytrysk dla własnego zdrowia. Serio, pozostań przy tenisie, na wypowiadanie się o innych sprawach jeszcze przyjdzie czas

0

@gumaz, nie chce mieszać się w nic z czym może mieć coś wspólnego Dodi

7

@gumaz, a niech robią co chcą. Już mi to będzie obojętne

0

@MadafakinGuy, no ale to jest z deszczu pod rynnę

Ja jeszcze wyczytałem, ze za to w grudniu ma być masturbacja/seks tyle razy dziennie ile wskazuje Ci cyfra w kalendarzu. Czyli w grudniu kilkaset razy masz się zadowolić XD

1

@Bocheno1 co to za magia, że wczoraj pisałeś komentarze, a dzisiaj już żadnego nie ma na Twoim profilu?

0

@Rewolucja123, aż sobie wygooglowalem o co chodzi, kolejna głupota która wymyślili ludzie, biorąc pod uwagę chociażby zdrowie nie należy brać w tym udziału

18

@P33ck, dobrze, że klawiatura każda głupotę przyjmie, mogą sobie pisać co chcą. Leo odskoczył Cristiano, bo jest od niego ZDECYDOWANIE lepszy na przekroju całej kariery

0

@Rewolucja123, jeśli są jakieś pieniądze, które mógłbym dostać to jestem zainteresowany

7

@Rewolucja123, lubie właśnie takie komentarze gdzie nie wiadomo o co chodzi

1

@Colon, zazwyczaj właśnie robiłem jak na memie i wtedy wszystko samo się układało, polecam

Edit: kilka tygodni później się oświadczyłem i powiedziała „tak”, wiec sposób sprawdzony

0

@TheNekro94, tajemniczy jesteś

0

@gumaz, na Bawarii

2

@Cotutajsiedzieje, spędziłem ostatnio kilka nocy w jednym pensjonacie z tego typu ludźmi. Europa powinna się od takich osób odciąć i nigdy nie brać ich do siebie. Przecież oni się nawet do roboty nie nadają.

0

@TheNekro94, jakie afery kręciłeś z koleżankami?

0

@JaroCoach, żeby podejmować decyzje transferowe trzeba mieć na to pieniądze

0

@Kluivert_P, Hernandezy

0

@kewin, dlaczego on udaje psa?

0

@tbas, co masz na myśli?

0

Złapali w końcu tego Rambo z lasu?

0

@LM10GOAT, Ci którzy wiedza, ze Leo wygra

1

@MesQueUnClub_87, :(

Jednego znajomego kiedyś miałem, chłopak jak zmarł miał jakieś 24/25 lat. Całe życie otyły, nie ruszał się praktycznie, siedział w domu. Rodzina w żaden sposób mu nie pomogła, nie sprawiła żeby zaczął jakkolwiek aktywnie uczestniczyć w życiu. Znaleźli go martwego w pokoju, w ich domu. Również nie wiem czy tam nie doszło do czegoś związanego z sercem. Bardzo przykre, gość młodszy ode mnie i kolejny raz kiedy go odwiedziłem to już na grobie

0

@Katalończyk 99, nie mów tak, bo przecież rozmową preferencji seksualnych nie zmienisz. Ludzie ze sobą nie rozmawiają i nie zdają sobie sprawy ile można polepszyć samą rozmową, zaangażowaniem i miłością do drugiego człowieka i od razu zakładają, że trzeba będzie lecieć do innej czy innego hahaha

2

@Klejnot_Nilu, gdybyś po ślubie dopiero uprawiał seks z kobietą, którą kochasz to po tym gdyby się okazała „kłodą” nie probowałbyś z nią porozmawiać żeby polepszyć sytuacje tylko poleciałbyś do innej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?