FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94, nie jestem fanem wielosezonowych, bo zdarza mi się jeździć w bardzo różnych warunkach. Czasem również w górach gdzieś, a tam śniegu zdecydowanie więcej. Nie wiem w sumie czy w ogóle mam rację, bo może popełniam błąd. Opona wielosezonowa jest w stanie w testach dorównać zimowej?
0
@ranger3120, dolata na letnich do Świąt?
0
A czy wy już zmieniliście opony na zimowe?
12
@Comentateiro, aj te politykę musisz wszędzie wsadzić, bo inaczej byś nie dał rady chyba. To już choroba
1
@Firestone, oczywiście, ja nie próbowałem dyskutować na temat pornografii tylko seksu oraz masturbacji. Jeden z fachowców na wizycie prywatnej powiedział mi, że mężczyzna powinien mieć regularny wytrysk trzy razy w tygodniu. Jeśli ktoś ma kobietę lub mężczyznę to sprawa jasna. Jeśli nie to pozostaje masturbacja
Bardziej mnie śmieszy komentarz wyżej pewnego osobnika, ale wiadomo. Nie znam się, ale się wypowiem
0
Komentarz usunięty
1
@DonCarletto, kocham PiS ponad wszystko
2
@MesQueUnClub96, jak się na czymś nie znasz to się nie odzywaj. Wyżej jest mowa o seksie oraz masturbacji. Jeśli chodzi o zdrowie to mężczyzna powinien mieć regularny wytrysk dla własnego zdrowia. Serio, pozostań przy tenisie, na wypowiadanie się o innych sprawach jeszcze przyjdzie czas
0
@gumaz, nie chce mieszać się w nic z czym może mieć coś wspólnego Dodi
7
@gumaz, a niech robią co chcą. Już mi to będzie obojętne
0
@MadafakinGuy, no ale to jest z deszczu pod rynnę
Ja jeszcze wyczytałem, ze za to w grudniu ma być masturbacja/seks tyle razy dziennie ile wskazuje Ci cyfra w kalendarzu. Czyli w grudniu kilkaset razy masz się zadowolić XD
1
@Bocheno1 co to za magia, że wczoraj pisałeś komentarze, a dzisiaj już żadnego nie ma na Twoim profilu?
0
@Rewolucja123, aż sobie wygooglowalem o co chodzi, kolejna głupota która wymyślili ludzie, biorąc pod uwagę chociażby zdrowie nie należy brać w tym udziału
18
@P33ck, dobrze, że klawiatura każda głupotę przyjmie, mogą sobie pisać co chcą. Leo odskoczył Cristiano, bo jest od niego ZDECYDOWANIE lepszy na przekroju całej kariery
0
@Rewolucja123, jeśli są jakieś pieniądze, które mógłbym dostać to jestem zainteresowany
7
@Rewolucja123, lubie właśnie takie komentarze gdzie nie wiadomo o co chodzi
1
@Colon, zazwyczaj właśnie robiłem jak na memie i wtedy wszystko samo się układało, polecam
Edit: kilka tygodni później się oświadczyłem i powiedziała „tak”, wiec sposób sprawdzony
0
@TheNekro94, tajemniczy jesteś
0
@gumaz, na Bawarii
2
@Cotutajsiedzieje, spędziłem ostatnio kilka nocy w jednym pensjonacie z tego typu ludźmi. Europa powinna się od takich osób odciąć i nigdy nie brać ich do siebie. Przecież oni się nawet do roboty nie nadają.
0
@TheNekro94, jakie afery kręciłeś z koleżankami?
0
@JaroCoach, żeby podejmować decyzje transferowe trzeba mieć na to pieniądze
0
@Kluivert_P, Hernandezy
0
@kewin, dlaczego on udaje psa?
0
@tbas, co masz na myśli?
0
Złapali w końcu tego Rambo z lasu?
0
@LM10GOAT, Ci którzy wiedza, ze Leo wygra
1
@MesQueUnClub_87, :(
Jednego znajomego kiedyś miałem, chłopak jak zmarł miał jakieś 24/25 lat. Całe życie otyły, nie ruszał się praktycznie, siedział w domu. Rodzina w żaden sposób mu nie pomogła, nie sprawiła żeby zaczął jakkolwiek aktywnie uczestniczyć w życiu. Znaleźli go martwego w pokoju, w ich domu. Również nie wiem czy tam nie doszło do czegoś związanego z sercem. Bardzo przykre, gość młodszy ode mnie i kolejny raz kiedy go odwiedziłem to już na grobie
0
@Katalończyk 99, nie mów tak, bo przecież rozmową preferencji seksualnych nie zmienisz. Ludzie ze sobą nie rozmawiają i nie zdają sobie sprawy ile można polepszyć samą rozmową, zaangażowaniem i miłością do drugiego człowieka i od razu zakładają, że trzeba będzie lecieć do innej czy innego hahaha
2
@Klejnot_Nilu, gdybyś po ślubie dopiero uprawiał seks z kobietą, którą kochasz to po tym gdyby się okazała „kłodą” nie probowałbyś z nią porozmawiać żeby polepszyć sytuacje tylko poleciałbyś do innej?