FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10, na szczęście działa
1
@reloaded, może jak gdzieś kiedyś dorwę to się skuszę ;p Najwyżej mniej będę jadł w tym tygodniu kiedy to kupię
3
@MesQueUnClub96, jeśli masz na myśli rozmowy z innymi osobami (koleżanki, koledzy) na tematy seksu, tego co się robi w łóżku i opowiadanie o takich rzeczach to zgadzam się w 100%. Pewne sprawy powinny zostać między dwiema osobami, które są w związku i opowiadanie innym czego to się nie robiło jest infantylne i dorośli ludzie, którzy mają szacunek do drugiej osoby raczej się tak nie zachowują
0
@reloaded, zaskoczyłeś mnie ceną :D
0
@DonCarletto, i oni wszyscy tak z pokorą to przyjmują?
0
@MesQueUnClub96, no nie żartuj sobie
0
Do użytkowników samochodów - jakie opony zimowe najlepiej zakupić? Które mają najlepszy stosunek ceny do jakości?
1
@tadzik447, można, chyba nie ma czegoś takiego jak pasta na procesor i pasta na kartę. Jeśli się mylę proszę żeby mnie ktoś poprawił
0
@Macio93, w porządku, rozumiem. Ja tylko pytam, ponieważ nie śledzę go
0
@Macio93, Twoim zdaniem on aktualnie prezentuje poziom na Barcelonę?
3
@DonMatteo901, co to za Pan, który się tak wypowiada? Kim on jest?
Poruszanie się SUVów po mieście jest złe, ale jak dwulatek sam zap***ala po pasach w mieście to już super
21
@tbas, uwielbiam jak tu się wypowiadają fachowcy co nie jeżdżą autem albo jeżdżą sporadycznie :D Na drodze są sytuacje gdzie to człowiek musi zachować ostrożność, bo ten większy może mu zrobić krzywdę. Będąc dorosłym i widząc kogoś kto manewruje ciężarówką również bym się nie pchał gdzieś blisko, bo nic nie widać w niektórych miejscach. Jasne, wina byłaby tego człowieka z ciężarówki, ale to ja byłbym w szpitalu albo co gorsza w grobie :D
Moim zdaniem w tym przypadku to wina tylko i wyłącznie rodzica, który spuścił z oka swoje dwuletnie dziecko. Kierowca mógł być nieświadomy tego co się właśnie wydarzyło, dlatego też odjechał jakby nigdy nic.
14
@Tomo1989, moim zdaniem kierowca nawet nie zauważył ani nie poczuł tego dziecka. Co dwuletnie dziecko robiło same na ulicy?
0
@qbuteq, Ty chyba Xaviego nie znasz
3
@Rust_Cohle, porażka z Barceloną smakuje dla nich wyśmienicie, oni to uwielbiają
3
Dzień dobry, smacznej kawusi czy co tam rano pijecie dla wszystkich osób sympatyzujących z Barceloną.
Mam nadzieję, że fanom Realu Madryt dziś nic nie będzie smakowało, nawet kawa
3
@adi7adi8, moim zdaniem trzecia od lewej nie wkomponowała się bardziej
Zaraz za Igą jest Rybakina?
1
@AFA90, Lengleta to Ty szanuj
3
@Przemek2323, i rządów Tuska
1
@MesQueUnClub_87, racja, również zauważyłem na stałych produktach, które kupuje te zależność. Gramatura w dół, cena stała lub rośnie
9
@zodiak_10, zawsze może pójść do znajomych po meczu
1
@Waniliowy wszystko z Tobą okej?
1
@Popitek12, La Rambla na szczęście daje tyle możliwości (jeśli nie masz bana), że nie ma sensu zakładać żadnego konta u śmietankowych. Madrytciaków tu pełno, bo ich serwis nie daje im tyle radości co FCBarca, dlatego tu są
19
„uważaj, nie wdawaj się w żadną nie wiadomo jaką bójkę.„ - nie wiadomo jaką, bo wiadomo, że jakaś i tak będzie
0
Ależ Ajax beznadziejnie gra w piłkę
0
@Emhyr, żeby się tam nie zesrali przypadkiem. Zupełnie nic już nie można napisać, bo zaraz będą nakładać kary za rasizm. W bardzo zła stronę to poszło
0
@Sulimo, a co Ty uważasz, ze piłkarz United zrobił coś złego?
0
@Nazio_87, robota, robota, jeszcze raz robota. Jednak potem pół piątku, cała sobota i niedziela odpoczynek to luz
0
@kuczyniak, ja mam prace stojąca i czasem trzeba coś dźwignąć to jest czasem dramat… Nie sądziłem, ze minie rok od zabiegu i ja będę się czuć prawie tak jak przed :D Czasem gorzej :D
0
@kuczyniak, ponieważ szukam sobie miejsca na kilkanaście miesięcy poza naszymi granicami i tak najpierw pojechałem na dwa miesiące do Holandii, ale zrezygnowałem na rzecz pracy w Niemczech przy granicy, ale tam średnio kolano mi dawało radę (jestem po artroskopii kolana), wiec również musiałem zrezygnować i teraz wyjechałem na Bawarię i sprawdzam jak tu kolano sobie poradzi. Mam nadzieję gdzieś w końcu osiąść na najbliższy rok, dwa, może ciut więcej