1

@Herato, e tam, równie dobrze mógł się po drodze wywalić i gola by nie było

1

@Medium, popatrz na tego gola z linku, przecież tam nie ma żadnego rajdu. Dlatego się pomyliliśmy

0

@Herato, Ramires

2

@fotohobby, jeśli sami sobie nie odłożymy na emeryturę to nie będzie można ze spokojem patrzeć w przyszłość ;)

1

@Kidd, coś czuje, że wyścig będzie ciekawy ze względu na zużycie opon na torze, które nawet w sprincie było dosyć zaskakujące

0

@Herato, a co ludzie mają ich chwalić? Bronić? Co człowiek, który wie o kimś, że jest pedofilem ma zrobić?

17

@Herato, przecież on nie wydaje żadnego wyroku, a jedynie będzie wrzucać dokument o rzeczach, których dopuszczali się inni ludzie, a o których chociażby policja bez zeznań ofiar czy świadków nie miała prawa wiedzieć

0

@Bocheno1, a mi pomożesz? Co masz do zaproponowania? Ile na tym zarobię?

6

@ObiwanKenobi, niech podwyższają, na pewno wielu facetów pracujących fizycznie przez całe życie będzie z tej decyzji bardzo zadowolonych

2

@Kessie, bez Roberto nie ma szans na wygraną

9

@gumaz, ani trochę, decyzja o jego sprzedaży to najlepsze co mogło się stać

2

@AmigoBlancos, najlepszy to jest Leo Messi

1

@MesQueUnClub96, ja z niego czasem cisnę, bo on jest taki śmieszny jak ciagle pisze o tym Messim

2

@MesQueUnClub96, idź za głosem serca, to w życiu najważniejsze

14

Komentarz usunięty

1

@Kessie, @matirix20 i co Panowie? Oficjalnie jutro wychodzi film. Następnym razem więcej zaufania.

1

Nie dość, ze ten sprint krótki to jeszcze połowa czasu za samochodem bezpieczeństwa, to tak jakby każdy mecz wyglądał jak ten z Getafe

1

@Kessie, jest mi bardzo przykro, że tak jest. Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego

3

@matirix20, No ale teraz masz informacje ode mnie to mi zaufaj

0

Żeby sobie obejrzeć jedząc rosołek miałem na myśli oczywiście

0

Najświeższe informacje są takie, że Konop wrzuci film jutro do niedzielnego rosołku

0

@BordowyPtak, No dobrze, ale sam przyznaj, ze takich sytuacji w meczach jest wiele i nogi nie pękają w każdym meczu

2

@bartoszplucinski, bardzo dziwne, że przy tak normalnej sytuacji bez kontaktu z przeciwnikiem doznał złamania. Szkoda bardzo

1

@Fantastyczny Chłopiec, Ty za to jesteś fantastyczny chłopiec

0

@FcPortoFan1999, nie lubie być porównywany do nikogo :/

3

@Szmulek, fanom* musisz nauczyć się prawidłowo pisać

0

@Dari0G, wiem o tym, Real jest w odwrocie

0

@FcPortoFan1999, szanuj starszych i mnie nie obrażaj

0

Real Madryt nie jest żadnym zagrożeniem dla Barcelony, nie należy się ich bać

2

@HighestInTheRoom i co oglądacie sobie wspólnie i kibicujecie Kogutom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?