FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kynio302, powinieneś napisać „nawąchałeś”. Musisz zwrócić uwagę jak piszesz.
2
@VegetaPolska, to jak jutro wolne to będziesz mógł dorobić u @Luciano99. Zawsze to jakiś dodatkowy grosz wpadnie, a nie będziesz się nudził i pisał głupot w internecie
2
@MesQueUnClub_87, nie myśl o tym co będzie po wyborach, żyj chwilą.
Jednak nie zapomnij zagłosować na PiS, oczywiście.
4
Piękne ceny benzyny na stacjach, kocham PiS ponad wszystko! Najlepsza partia! Już się nie mogę doczekać kolejnego wzrostu najniższej krajowej. Kocham PiS, ponad wszystko.
1
@MESSIah16, oby dostał jak najwyższy wymiary kary. Każdy, który tak jeździ powinien tak skończyć zanim zabije niewinnego człowieka.
0
@Quarhodron, w sprawie nadgarstka nie pomogę, bo się zupełnie nie znam, ale zdrowia życzę i oby ktoś Ci pomógł.
Jak ostatecznie udało się ogarnąć kolana?
0
@Quarhodron, dobrze kojarzę, że miałeś problemy z kolanami? Nadgarstek również kontuzjowany?
22
@pt9, zgadzam się, jedzenie zawsze trzeba sobie kupować z troszkę wyższej półki, dobrej jakości po prostu. Nie mówię o produktach, które są zarezerwowane dla bogaczy, ale idąc do sklepu kupić najtańszą wędlinę czy kiełbasę to lepiej nie kupować tego wcale.
1
@Kessie, ani nikt nikogo nie wyprzedził, ani nie było jakiejś kraksy. Zwykła sytuacja na drodze, w niezabudowanym nawet się czasem zdarza
1
@Emhyr, znam jednego ojca co tak uderza swojego syna
1
@AlexDark00, mogą grać bez obrony, a i tak Lewy nie trafi im bramki
1
Girona chyba dzisiaj czuje, ze oglądam ich pierwszy raz, chciałem się pozachwycać jak wszyscy, a oni chyba w stresie jakimś
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Polska dla Polaków
1
@Comentateiro czy Czawi do grudnia to wciąż aktualna sprawa?
0
@maroon, to następnym razem czytaj od dołu ;)
2
@prokofiew, Busquets w obronie nie dojeżdżał i to na pewno nie dzięki niemu w zeszłym sezonie było tak mało straconych bramek. Bardzo dobrze, ze odszedł, bo na to czas był już wcześniej
3
@prokofiew, chyba zartujesz?
0
Komentarz usunięty
0
@Ukasz, tylko, ze wczoraj traciliśmy bramki z drugiej strony boiska, a nie tam gdzie był Cancelo
0
@matirix20, @maroon napisałem to tylko ze względu na komentarz niżej, ale z samego rana ciężko u was z ogarnianiem widzę
0
Dzień dobry, bardzo dobrze, że Krychowiak odchodzi z reprezentacji. Rozegrał 100 meczów i strzelił tylko 5 goli? Beznadziejny był. Nie wiem czy się śmiać czy płakać kiedy myśle o jego karierze reprezentacyjnej
1
Jedno się potwierdza, Barcelonie karnych nie dyktujemy. Jak tylko jest cień wątpliwości to decyzja jest na niekorzyść Barcelony.
0
Wszystko środkiem jest pchane, tam gdzie najwiecej ludzi
17
Lewy kolejny mecz nieobecny, ten drewniak musi odejść do Arabii
3
@Lionel_Messi10, kto zna środowisko Realu Madryt ten się w cyrku nie śmieje. Zabawni są
2
@MesQueUnClub96, widocznie miałeś dobre przeczucie co do niego. W każdym razie jeśli on się sprawdzi w Sevilli to bardzo dobrze, bo La Liga potrzebuje mocnej Sevilli
1
Na Eleven mówią, ze Dodi musi grać w I składzie, podobno dla niego przychodzą ludzie na stadion…
1
@Hasszz, końcówka drążka kierowniczego lub sam drążek
0
@Colon, znowu stópki, ah ta La Rambla