FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500, jestem przekonany, że również wiele razy łamiesz przepisy podczas swojej jazdy.
7
@Kgorecki2500, to, ze jedziesz 90km/h nie znaczy, ze Cię nikt nie wyprzedzi. Byleby ta osoba nie przeginała pały, bo już niejeden uważał się za nieśmiertelnego
4
@mientusek1407, na przestrzeni sezonu zaczną gubić punkty. Będę zaskoczony jeśli to Real w przeciągu całego sezonu okaże się być lepszą drużyną niż Barcelona
0
@BoRoWieC, w przypadku ter Stegena oby to oznaczało, ze będzie bezrobotny
0
@MysticCat, wiem, kiedyś brałem telefony w abonamencie, teraz już od dobrych 4 lat tego nie robię. W Playu mam po prostu umowę na abonament za 30zł i telefon kupiony za gotówkę.
Nie wziąłbym normalnie iPhone’a u operatora na raty, ale jak kolega nie może się doliczyć ile płaci za telefon, bo ma ich kilka na firmę to liczyłem, że weźmie i dla mnie
1
@PaPo, jak się nie umiesz doliczyć to możesz mi wziąć jeszcze jeden, kolor obojętny. Różnicy Ci i tak nie zrobi
0
@PaPo, jaką kasę płacisz u operatora za 13 pro i ile Ci wychodzi za 15 pro?
2
Wyłączam mecz Realu
3
@hayek, ale grali z Barcelona, a Barcelona może strzelać bramki, Real nie
0
@Sulimo, będą białe jak prześcieradła
1
Niesamowite jest to jak beznadziejnie zachowała się obrona Sociedad XD dobrze, ze mu nie rozłożyli czerwonego dywanu
0
Nie ma za co madrytcioki
4
Włączam mecz Realu
0
@SantiSant, zależy jak wiatr zawieje
1
@AlexDark00, dlaczego ktoś mi usunął mój komentarz, co ja tam takiego napisałem XD
1
Komentarz usunięty
0
@Dundersztyc, Ty przeczytałeś mój komentarz czy odpisujesz nie dla mnie w ogóle?
4
@Kuba_1, no bo piłka nożna interesuje się zdecydowanie więcej Polaków
0
@Salchent, finał będzie grany i to będzie cudowne zwycięstwo z zespołem Pepa Guardioli
1
@Bocheno1, Boże, kolejny
0
@MesQueUnClub96, a może Pedri?
0
Dzień dobry, teraz to już lecimy po tryplet i się nie zatrzymujemy
2
@LS, zdecydowanie siatkówka
1
@Encore, Fati dał ciała
0
@Joe_Barbaro, cena energetyka nie przekonałaby mnie do emigracji mimo wszystko
2
@Joe_Barbaro, 5-6zl
4
@gumaz, niezależnie od tego czy patrzyłem czy nie patrzyłem zawsze wychodziło ch*jowo
0
@barteq, co nie zmienia faktu, że Kanał Sportowy nie powinien się na tym opierać, a jeśli Stanowski woli się zająć takimi tematami to niech rzeczywiście stworzy sobie własną działalność
0
@FutbolFan, nie ma aktualnie nikogo w Europie, kto byłby w stanie tak bawić się piłką. Nawet w samej Brazylii nie ma już tej magii, z której kiedyś byli znani
0
@barteq, No to tylko pokazuje poziom społeczeństwa niestety