1

@Kgorecki2500, jestem przekonany, że również wiele razy łamiesz przepisy podczas swojej jazdy.

7

@Kgorecki2500, to, ze jedziesz 90km/h nie znaczy, ze Cię nikt nie wyprzedzi. Byleby ta osoba nie przeginała pały, bo już niejeden uważał się za nieśmiertelnego

4

@mientusek1407, na przestrzeni sezonu zaczną gubić punkty. Będę zaskoczony jeśli to Real w przeciągu całego sezonu okaże się być lepszą drużyną niż Barcelona

0

@BoRoWieC, w przypadku ter Stegena oby to oznaczało, ze będzie bezrobotny

0

@MysticCat, wiem, kiedyś brałem telefony w abonamencie, teraz już od dobrych 4 lat tego nie robię. W Playu mam po prostu umowę na abonament za 30zł i telefon kupiony za gotówkę.

Nie wziąłbym normalnie iPhone’a u operatora na raty, ale jak kolega nie może się doliczyć ile płaci za telefon, bo ma ich kilka na firmę to liczyłem, że weźmie i dla mnie

1

@PaPo, jak się nie umiesz doliczyć to możesz mi wziąć jeszcze jeden, kolor obojętny. Różnicy Ci i tak nie zrobi

0

@PaPo, jaką kasę płacisz u operatora za 13 pro i ile Ci wychodzi za 15 pro?

2

Wyłączam mecz Realu

3

@hayek, ale grali z Barcelona, a Barcelona może strzelać bramki, Real nie

0

@Sulimo, będą białe jak prześcieradła

1

Niesamowite jest to jak beznadziejnie zachowała się obrona Sociedad XD dobrze, ze mu nie rozłożyli czerwonego dywanu

0

Nie ma za co madrytcioki

4

Włączam mecz Realu

0

@SantiSant, zależy jak wiatr zawieje

1

@AlexDark00, dlaczego ktoś mi usunął mój komentarz, co ja tam takiego napisałem XD

1

Komentarz usunięty

0

@Dundersztyc, Ty przeczytałeś mój komentarz czy odpisujesz nie dla mnie w ogóle?

4

@Kuba_1, no bo piłka nożna interesuje się zdecydowanie więcej Polaków

0

@Salchent, finał będzie grany i to będzie cudowne zwycięstwo z zespołem Pepa Guardioli

1

@Bocheno1, Boże, kolejny

0

@MesQueUnClub96, a może Pedri?

0

Dzień dobry, teraz to już lecimy po tryplet i się nie zatrzymujemy

2

@LS, zdecydowanie siatkówka

1

@Encore, Fati dał ciała

0

@Joe_Barbaro, cena energetyka nie przekonałaby mnie do emigracji mimo wszystko

2

@Joe_Barbaro, 5-6zl

4

@gumaz, niezależnie od tego czy patrzyłem czy nie patrzyłem zawsze wychodziło ch*jowo

0

@barteq, co nie zmienia faktu, że Kanał Sportowy nie powinien się na tym opierać, a jeśli Stanowski woli się zająć takimi tematami to niech rzeczywiście stworzy sobie własną działalność

0

@FutbolFan, nie ma aktualnie nikogo w Europie, kto byłby w stanie tak bawić się piłką. Nawet w samej Brazylii nie ma już tej magii, z której kiedyś byli znani

0

@barteq, No to tylko pokazuje poziom społeczeństwa niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?