FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle, obawiam się, że tutaj żaden trener nie pomoże, ale jestem zwolennikiem tego żeby kadrę trenował Polak, a nie Portugalczyk o wątpliwych umiejętnościach. Portugalia go ciągnęła, bo miała ogromną jakość, u nas tego nie ma i uważam, że aktualny trener sukcesu z naszą reprezentacją nie odniesie.
0
@Fake69, w pokoju trzymałem większość rzeczy, ale nie chciałem trzymać tu czegoś co się może zepsuć w cieple :/ No ale lepiej było trzymać żeby się zepsuło niż jakby ktoś miał za*ebać :D
1
@xvcWinterSoldier, nie, nie. Żaden fejk. Kupiłem sobie wczoraj żarcie żeby opieprzyć na śniadanko, wstaje rano na śniadanko, a mojego śniadanka już nie ma, Niemcy również zniknęli :D
6
Wynająłem sobie pokój jednoosobowy z łazienką na kilka dni, w województwie Dolnośląskim. Wczoraj wieczorem w tym domu pokój wynajęło 4 Niemców, tego samego dnia zakupiłem sobie kilka rzeczy i wrzuciłem w jedno miesiące do wspólnej lodówki, we wspólnej kuchni. Rano wstaje, mojego żarcia nie ma. Czy serio w tych Niemczech jest tak źle, że przyjeżdzają do Polski wyjadać moje jedzenie?
5
@Comfortable_, o tu Cię znalazłem. Podaj ten adres cwaniaku
0
Ciekawe czy takie darcie Sabalenki irytuje przeciwniczki
5
@_barti, na pewno nie multikontem
2
@FcPortoFan1999, dlaczego?
1
@tristan87, kiedy ich w końcu ktoś wszystkich rozjedzie?
5
Komentarz usunięty
1
@tomek256, z oglądaniem czy bez?
0
Gruzini rozłożyli nogi, zamiast wcześniej zatrzymywać akcje faulem to czekają, aż wjadą im do bramki
1
@JimMorrisonFCB, właśnie strzelił bramkę
0
@Rewolucja123, zazdrościsz jej?
4
@AlwaysBlaugrana, w zasadzie to gówno mnie to obchodzi co to znaczy
28
@AlwaysBlaugrana, mnie to w zasadzie gówno obchodzi jeśli mam być szczery
3
@wojopancer, zero procent, na pewno zdradza Roberta, widzę to po jej oczach
8
@DaPidejpi, nie mogą po prostu wysłać smsów dla lisów żeby się stawili tego i tego dnia na szczepienie?
0
Dzień dobry, ależ ich wczoraj rozjechalismy, wspaniały to był mecz
1
No Robert próbuje mimo wszystko rywalizować z Hiszpanem w ilości strzelonych goli
3
Niech oni uważają jak mocno z nimi grają na tym boisku, bo nie każdy może sobie pozwolić żeby iść na L4
0
Piłkarze Wysp Owczych, którzy w nocy lub jutro rano zaczynaja pracę musieli już zostać zmienieni
0
Jelenia Góra
https://zapodaj.net/plik-3uXVr0yMos
1
Ciekawe czy Anka już tańczy z Hiszpanem
1
@Emhyr, wyglada jakby celowo tam grzebał
0
@QQL5, gratuluje, cóż to za zawód?
0
@Gaz, no to na zdrowie!
1
Komentarz usunięty
11
@MessiForeverTheBest, Ty najpierw sobie zrób odpoczynek, może lepiej zrobisz
0
@LS, te kwestię jeszcze sam nie wiem jak rozegrać…