36

@Rust_Cohle, hahah, jeszcze niedawno podstawówka, a już teraz przedszkole. Właśnie jakiś czas temu zauważyłem, że to dziecię cofa się w rozwoju

42

@Rust_Cohle, od kiedy @MesQueUnClub96 jest dziewczynką? Ja już nie nadążam

0

@MesQueUnClub96, tu 4 mecze, tam 4 mecze, jeszcze gdzie indziej 4 mecze i się robi dużo większe obciążenie organizmu, niż to co było kiedyś. Gdzie masz te analizę?

4

@dv7wisnia, @mrboom zajadą tych piłkarzy biorąc pod uwagę to, że meczów będzie coraz więcej

3

@Vhaeraun, a co to za dyskryminacja, ja tez myje okna. Dlaczego tylko Panie?

3

@Bartula, ewentualnie jedno i drugie

6

@tomek8756, no tak, trzeba wierzyć tym co mówią, że zostały zgwałcone, bo przecież dlaczego ktokolwiek miałby kłamać? :)

0

Boże one są niepoważne XD

0

@Qlimax86, nie ma opcji się dogadać na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron?

0

@MarcelNJ11, po co komu skrzydłowi w Barcelonie kiedy Xavi woli wystawiać pięciu czy sześciu pomocników?

3

@Deviler, otwórz wulkanizację na południu, pozdrawiam

2

@DonAndrzejos, dobrze Karol

2

@Danny Gaucho, chyba centymetrów wzrostu

4

@Danny Gaucho, hahahahha jest Ronaldo, a gdzie ten Karakan z Miami? Jak zwykle piękny Cris lepszy

17

@Yoshi94, jeśli ktokolwiek tutaj pisze jakieś głupie komentarze to tylko Ty.

66

Jeszcze śmiesz komentować kogoś prace w momencie kiedy sam jesteś w robocie, a chwile po całym wydarzeniu masz czas żeby wejść na La Ramble i opisać je w internecie żeby zabłysnąć, uszczypnij mnie XD

85

@Yoshi94, bardzo dobrze, może ceni swoje plecy i zdaje sobie sprawę, ze dźwiga tak codziennie po kilkadziesiąt razy, wiec dba o własne zdrowie?

Jak Ci coś nie pasowało trzeba było wziąć te paczkę i samemu zanieść na miejsce ;)

1

@Rust_Cohle, byłoby pięknie gdyby im się udało przejść Kopenhagę, ale nawet jeśli się nie uda to LE również przyniesie spore zyski dla klubu + reklamę. Najważniejsze żeby sam Raków nadal tak świetnie się rozwijał jako klub i efekty tej pracy na pewno przyjdą

6

@Jakchcesz, XD tak samo szybko jak poczuł się gwiazdą, tak samo szybko spadł :D

5

@Jakchcesz, gość miał wszystko żeby w odbudowującej się Barcelonie znaczyć bardzo dużo, a zamiast tego wolał odejść do gorszych klubów za kasą. Nic tylko pogratulować

0

@Kozinho., no te darmowe kwartety to mimo wszystko trochę za mało, dorzuć coś jeszcze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Nazio_87, regularnie od prawie 10 lat oddaję

1

@xvcWinterSoldier, butla od gazu tam siedzi, bo inaczej bym zbankrutował ;p

0

Przewozi ktoś w aucie podnośnik typu „żaba” i ma sprawdzony sposób na to jak go przewozić zamiast oryginalnego kartonu?

0

@agaFCB, koń z kopytami

9

@Nano22, świadoma swojego miejsca ;)

0

@tristan87, dziękuje.

0

@tristan87, Kosowski.

1

@tristan87, ale mógłby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?