FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@AdiKingu96, może ma więcej klasy niż ten co ją pocałował i nie chciała robić szopek w tak ważnym dla reprezentacji momencie? Jeśli ktokolwiek potrafi wymyślić coś żeby bronić tego prezesa również ma jakiś spory problem
2
@Janas11224, dlatego przestałem się tym w ogóle interesować i czytać te wysrywy, bo ileż można czytać takie brednie od tych wszystkich dziennikarzy :D
9
Dzień dobry, lepiej żeby to słońce grzało niż jak ma lać deszcz w sierpniu, takie jest moje dzisiejsze zdanie na temat pogody
4
@AFA90, Ty nie nogi miałeś mieć miękkie po tym filmie, na pewno wszystko zrobiłeś dobrze?
1
@Ojciec5tkidzieci, solidnie wykolejony człowiek
8
@Ojciec5tkidzieci, on to na serio, że to przez tego faceta, który chciał przejść przez drogę ktoś zginął?
0
@Sysia11, hahahaha, Ty to jesteś udana
0
@P33ck, Sysia jak zwykle w punkt, fachowiec
1
@marcin62, bo chce im pokazać swój mental
2
@Medium, jak on mógł
Chociaż nie powiem, cieszyłbym się gdyby Raków sprawił niespodziankę. Jednak jakości w ataku zdecydowanie brakuje i to może być spory problem
1
@Pawel13sz, hahahaha ale zabawne
0
@zadafcb, no kolega @maroon pomylił zawodników
0
@maroon, tym razem nie masz racji, źle spojrzałeś i pomyliłeś zawodników.
1
@Deviler, ale Panie władzo, ja przekroczyłem tylko o 20km/h ;p
4
Co wy jesteście ślepi? Głowa była na spalonym, a nie jakiś łokieć
2
Nie rozumiem na co sędzia czeka w momencie kiedy i tak Kopenhaga nie miała żadnych szans żeby strzelić bramkę. Niepotrzebnie nerwową sytuacje wprowadza
1
Stracili pierwsi bramkę po farfoclu i tu komentarze, że można wyłączać :D Przecież to dopiero początek meczu, bardzo dużo może się jeszcze zdarzyć
1
@VegetaPolska, tylko żebyś nam się zaraz znowu nie zakochał
0
@Rewolucja123, hamulec, bo nie mam sprzęgła
1
@_Specjalista, było o tym głośno zaraz po meczu
1
@VegetaPolska, przy Tobie to musi być codziennie niezły odlot
2
@VegetaPolska, przestań ludzi prześladować
0
@Szklaner, na schabowego to i mnie mógłby zabrać, ale tylko na schabowego.
1
@kcule14, mamy tutaj specjalistów od spraw sercowych, zaraz na pewno ktoś Ci pomoże.
Wszystkiego dobrego
0
@_Specjalista, No ale o co Ci chodzi, bo ja nie rozumiem niestety
0
@7black4, Felix
0
@adambądkowski93, ostatnie wypadki były z udzialem dwóch żółtych Reno, jedno, które prowadził Perreti, a drugie to jakieś wypożyczone, które miało wypadek w okolicy Oświęcimia.
Może Ty mówisz o czymś jeszcze?
1
@escarabajo, ja również nie, ale kiedyś gdzieś tam podczas rozmowy udało się wyłapać kobietę, która celowo ukrywa się pod męskim nickiem :D
0
@escarabajo, a takich kobiet jest tutaj więcej pod różnymi nickami ;p
0
@DaPidejpi, nie mogą ich dogonić hehe
A może czekają, aż sami sie zatrzymają na jakiejś lampie, a być może moście? Jak te żółte Renault?