4

@AdiKingu96, może ma więcej klasy niż ten co ją pocałował i nie chciała robić szopek w tak ważnym dla reprezentacji momencie? Jeśli ktokolwiek potrafi wymyślić coś żeby bronić tego prezesa również ma jakiś spory problem

2

@Janas11224, dlatego przestałem się tym w ogóle interesować i czytać te wysrywy, bo ileż można czytać takie brednie od tych wszystkich dziennikarzy :D

9

Dzień dobry, lepiej żeby to słońce grzało niż jak ma lać deszcz w sierpniu, takie jest moje dzisiejsze zdanie na temat pogody

4

@AFA90, Ty nie nogi miałeś mieć miękkie po tym filmie, na pewno wszystko zrobiłeś dobrze?

1

@Ojciec5tkidzieci, solidnie wykolejony człowiek

8

@Ojciec5tkidzieci, on to na serio, że to przez tego faceta, który chciał przejść przez drogę ktoś zginął?

0

@Sysia11, hahahaha, Ty to jesteś udana

0

@P33ck, Sysia jak zwykle w punkt, fachowiec

1

@marcin62, bo chce im pokazać swój mental

2

@Medium, jak on mógł

Chociaż nie powiem, cieszyłbym się gdyby Raków sprawił niespodziankę. Jednak jakości w ataku zdecydowanie brakuje i to może być spory problem

1

@Pawel13sz, hahahaha ale zabawne

0

@zadafcb, no kolega @maroon pomylił zawodników

0

@maroon, tym razem nie masz racji, źle spojrzałeś i pomyliłeś zawodników.

1

@Deviler, ale Panie władzo, ja przekroczyłem tylko o 20km/h ;p

4

Co wy jesteście ślepi? Głowa była na spalonym, a nie jakiś łokieć

2

Nie rozumiem na co sędzia czeka w momencie kiedy i tak Kopenhaga nie miała żadnych szans żeby strzelić bramkę. Niepotrzebnie nerwową sytuacje wprowadza

1

Stracili pierwsi bramkę po farfoclu i tu komentarze, że można wyłączać :D Przecież to dopiero początek meczu, bardzo dużo może się jeszcze zdarzyć

1

@VegetaPolska, tylko żebyś nam się zaraz znowu nie zakochał

0

@Rewolucja123, hamulec, bo nie mam sprzęgła

1

@_Specjalista, było o tym głośno zaraz po meczu

1

@VegetaPolska, przy Tobie to musi być codziennie niezły odlot

2

@VegetaPolska, przestań ludzi prześladować

0

@Szklaner, na schabowego to i mnie mógłby zabrać, ale tylko na schabowego.

1

@kcule14, mamy tutaj specjalistów od spraw sercowych, zaraz na pewno ktoś Ci pomoże.

Wszystkiego dobrego

0

@_Specjalista, No ale o co Ci chodzi, bo ja nie rozumiem niestety

0

@7black4, Felix

0

@adambądkowski93, ostatnie wypadki były z udzialem dwóch żółtych Reno, jedno, które prowadził Perreti, a drugie to jakieś wypożyczone, które miało wypadek w okolicy Oświęcimia.

Może Ty mówisz o czymś jeszcze?

1

@escarabajo, ja również nie, ale kiedyś gdzieś tam podczas rozmowy udało się wyłapać kobietę, która celowo ukrywa się pod męskim nickiem :D

0

@escarabajo, a takich kobiet jest tutaj więcej pod różnymi nickami ;p

0

@DaPidejpi, nie mogą ich dogonić hehe

A może czekają, aż sami sie zatrzymają na jakiejś lampie, a być może moście? Jak te żółte Renault?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?