FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94, Soft99 niewidzialna wycieraczka
0
@jacobFCB, napisz coś głupiego, ktoś to skomentuje, a potem „hahaha, to nie na poważnie”
0
@jacobFCB, mieszanie polityki do sprawy powrotu Neymara jest bardzo inteligentnym podejściem, brawo
3
@shahman, od dawna było wiadomo, że to terrorysta z Rosario…
0
@qbuteq, który według Ciebie jest najbardziej wiarygodny?
0
@Messibestplayerintheworld, pytanie czy ktoś się nim w ogóle zainteresuje o ile to w ogóle prawda. Każdy dzień to coraz to nowe informacje na temat Barcelony, ile w tym prawdy wiedza tylko w klubie
0
@Rewolucja123, a się za winął, ja pieprze. Chyba trochę za wolno jechał niestety
0
@Emhyr, jak będę miał to dorzucę, teraz sam nie mam :/
7
@Emhyr, czyli co trzeba im współczuć czy dorzucić do wypłaty?
0
@DLFCB, potwierdziło się tylko to co pisałem o nim już dawno, prostak i cham. Jeśli ktokolwiek go gdzieś pokazuje to chyba tylko po to żeby podbijać sobie oglądalność na debilizmie
2
@michal26, wczoraj oglądałem kawałek meczu City z Arsenalem, prawda jest taka, że on tam zajmuje się niemalże wszystkim. Od gry po prawej stronie do wyprowadzania piłki z własnej połowy :) Bardzo uniwersalny zawodnik
2
@michal26, zgadzam się, może @Moderacja sprobuje pchnąć temat?
2
@michal26, zgadzam się. Jeśli byłaby zrzutka, rozpisane co będzie tutaj zrobione to ja jestem jak najbardziej za ;)
1
@michal26, jednak wciąż to są pieniądze. Kto za to zapłaci?
Piszesz o kilkunastu godzinach pracy programisty i tu już masz około 100zł brutto za godzinę, jak nie więcej
5
@Janas11224, nie ma tu nawet co żałować, najważniejsze żeby niewinnym się nie stała krzywda
1
@michal26, dobry pomysł, ale pewnie kosztowny
4
@RoberDzik, nie, na pewno nie
0
@Esteban_, ciężko o lepszy komentarz w tej sytuacji
0
@Ricardinio14, Tello jedyne co miał to zejście do prawej nogi, Abde potrafi nieco więcej
0
@MesQueUnClub96, jesteś ostatnim, który może komukolwiek coś wypominać
0
@tristan87, zgadza sie, on powinien być pierwszy do odstrzału
7
@marcin62, głupotą jest sprzedawać aktualnie Duńczyka. Mam nadzieję, że nikt na to nie wpadnie
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Kinginiesta, jak już go wyrzucili z TVP Info to naprawdę powinien utkać ryj
0
@Rl9k1nG, to ten sławny ekspert z TVP Info? Jak on w ogóle ma sumienie obrażać innych ludzi
1
@titikaka, dokładnie, a potem ten sam
Roberto będzie objeżdżany za każdym razem w LM
1
@Medium szybko zniknęło XD ktoś tu lubi opcje „zgłoś” :D
4
Komentarz usunięty
1
@Rastafarnianin, nie, bo jego również mocno męczą kontuzje, a z jego stylem gry to nieuniknione