1

@TheNekro94, Soft99 niewidzialna wycieraczka

0

@jacobFCB, napisz coś głupiego, ktoś to skomentuje, a potem „hahaha, to nie na poważnie”

0

@jacobFCB, mieszanie polityki do sprawy powrotu Neymara jest bardzo inteligentnym podejściem, brawo

3

@shahman, od dawna było wiadomo, że to terrorysta z Rosario…

0

@qbuteq, który według Ciebie jest najbardziej wiarygodny?

0

@Messibestplayerintheworld, pytanie czy ktoś się nim w ogóle zainteresuje o ile to w ogóle prawda. Każdy dzień to coraz to nowe informacje na temat Barcelony, ile w tym prawdy wiedza tylko w klubie

0

@Rewolucja123, a się za winął, ja pieprze. Chyba trochę za wolno jechał niestety

0

@Emhyr, jak będę miał to dorzucę, teraz sam nie mam :/

7

@Emhyr, czyli co trzeba im współczuć czy dorzucić do wypłaty?

0

@DLFCB, potwierdziło się tylko to co pisałem o nim już dawno, prostak i cham. Jeśli ktokolwiek go gdzieś pokazuje to chyba tylko po to żeby podbijać sobie oglądalność na debilizmie

2

@michal26, wczoraj oglądałem kawałek meczu City z Arsenalem, prawda jest taka, że on tam zajmuje się niemalże wszystkim. Od gry po prawej stronie do wyprowadzania piłki z własnej połowy :) Bardzo uniwersalny zawodnik

2

@michal26, zgadzam się, może @Moderacja sprobuje pchnąć temat?

2

@michal26, zgadzam się. Jeśli byłaby zrzutka, rozpisane co będzie tutaj zrobione to ja jestem jak najbardziej za ;)

1

@michal26, jednak wciąż to są pieniądze. Kto za to zapłaci?

Piszesz o kilkunastu godzinach pracy programisty i tu już masz około 100zł brutto za godzinę, jak nie więcej

5

@Janas11224, nie ma tu nawet co żałować, najważniejsze żeby niewinnym się nie stała krzywda

1

@michal26, dobry pomysł, ale pewnie kosztowny

4

@RoberDzik, nie, na pewno nie

0

@Esteban_, ciężko o lepszy komentarz w tej sytuacji

0

@Ricardinio14, Tello jedyne co miał to zejście do prawej nogi, Abde potrafi nieco więcej

0

@MesQueUnClub96, jesteś ostatnim, który może komukolwiek coś wypominać

0

@tristan87, zgadza sie, on powinien być pierwszy do odstrzału

7

@marcin62, głupotą jest sprzedawać aktualnie Duńczyka. Mam nadzieję, że nikt na to nie wpadnie

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Kinginiesta, jak już go wyrzucili z TVP Info to naprawdę powinien utkać ryj

0

@Rl9k1nG, to ten sławny ekspert z TVP Info? Jak on w ogóle ma sumienie obrażać innych ludzi

1

@titikaka, dokładnie, a potem ten sam
Roberto będzie objeżdżany za każdym razem w LM

1

@Medium szybko zniknęło XD ktoś tu lubi opcje „zgłoś” :D

4

Komentarz usunięty

1

@Rastafarnianin, nie, bo jego również mocno męczą kontuzje, a z jego stylem gry to nieuniknione

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?